Отговори
# 105
  • Мнения: 10
Здравейте, най-накрая и аз реших да си правя лазерна епилация на цели крака. Малко се обърквам какво да гледам при избора на студио, понеже цените са много различни за едни и същи процедури. Спестила съм парички за 2-3 процедури и искам наистина да има ефект, а не да ходя от студио в студио.  Четейки темата, виждам че е много важно уредите, които използват да са наистина добри и реално това основно определя разликата в цените.

Има едно студио в близост до вкъщи, на булевард Витоша, което ми се струва добро. Гледах в сайта им https://satorilaser.bg/ с каква апаратура разполагат - Soprano. Честно казано не разбирам особено от тези неща, някой може ли да сподели опит за тази апаратура и дали сте доволни?

# 106
  • Мнения: 1 206
не помня дали и какво съм писала назад в темата, но от обикаляне по фотостудия и лазернистудия, само в "Борекс" съм доволна. Сравнете уредите, аз правя интим, при това съм светъл косъм-тъмна кожа. Успех.

# 107
  • София
  • Мнения: 70
Здравейте, някой ходил ли е на процедури в Alcazar studio в Дружба 2, София? Пуснали са промоции на доста добри цени и във ФБ и Гугъл чета добри мнения за тях. Лазерите, с които работят, пише, че са Trine laser by MedPro и Zion laser by MedPro.

Преди две седмици ходих на първа процедура на цяло тяло в Дерма Акт, като на триъгълника бях само за поддръжка, преди съм третирала зоната в друго студио, но не помня какъв лазер използваха. Относно процедурата в Дерма Акт не ми хареса, че косъмчетата трябва да са с 2-3мм дължина, защото навсякъде ми растат с различно темпо и не мога да ги “меря с линийка”. Grinning Друго, което не ми допадна, беше охлаждащата струя въздух, която беше прекалено силна и направо замръзнах...

Тази затова се чудя дали да не пробвам при тези Alcazar..

# 108
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте, някой ходил ли е на процедури в Alcazar studio в Дружба 2, София? Пуснали са промоции на доста добри цени и във ФБ и Гугъл чета добри мнения за тях. Лазерите, с които работят, пише, че са Trine laser by MedPro и Zion laser by MedPro.

Преди две седмици ходих на първа процедура на цяло тяло в Дерма Акт, като на триъгълника бях само за поддръжка, преди съм третирала зоната в друго студио, но не помня какъв лазер използваха. Относно процедурата в Дерма Акт не ми хареса, че косъмчетата трябва да са с 2-3мм дължина, защото навсякъде ми растат с различно темпо и не мога да ги “меря с линийка”. Grinning Друго, което не ми допадна, беше охлаждащата струя въздух, която беше прекалено силна и направо замръзнах...

Тази затова се чудя дали да не пробвам при тези Alcazar..

Не ви препоръчвам Алказар,като мнението идва от моя позната,ползвала епилацията там.Апарата е китайски и предполагам това е причината да имат перманентно ниски цени.Понякога човек не трябва да рискува здравето си заради някой друг спестен лев.
Относно изискванията на Дерма Акт, изглежда това го определя апарата.Ако това ви дразни ,има много други студиа с диоден лазер където единственото изискване е да се обръсне зоната преди процедура.

# 109
  • Мнения: 1
Здравейте, аз и приятелят ми ходим в Cashe laser and beauty, и сме доста доволни и двамата - цените им са ок.Гледахме и за други салони,но една приятелка беше ходила на интим и остана доволна и ни го препоръча и на нас.

# 110
  • Мнения: 3 459
Някой има ли отзиви за студио VIM Пловдив?
Все пакети пускат, цените много прилични и почнах да се зачудвам. И е почти до вкъщи.

# 111
  • Мнения: 3
Здравейте! В Дружба се опитват да се оправдават за ефекта на епилацията с вас - ако пропуснете някой час и си го презапишете, че вие сте си виновни заради променения период между процедурите. А фирмата-вносител е дала на своя сайт кой лазер за коя област, каква кожа и какъв косъм е подходящ. Те това изобщо не го спазват.  Поне инструкции има в нета Simple Smile Четете, хора, и не гледайте коментарите в ФБ - "наши хора" могат всичко да коментират, нали? Доколкото, момичетата, които правят процедурите - те са мили и внимателни. Пък и всеки си има право на доверие в нета т. е. сам да си чупи главата. Simple Smile

Последна редакция: пт, 22 яну 2021, 10:12 от pateto74

# 112
  • Мнения: 5
Здравейте.
Аз посещавам Taormina studio в Дружба 2 и съм доволна. За сега съм само на зона интим, остава ми една последна процедура. Като цяло зависи от косъм, защото моя приятелка на същата зона и в същото студио няма почти никакъв ефект.

# 113
  • Мнения: 229
Здравейте, кажете ми моля кои са най-добрите студиа за лазерна епилация на интим в София.
Няма значение квартала. Благодаря.

# 114
  • Мнения: 13
Следя темата и аз за най-добри студиа за лазерна епилация в София.

# 115
  • София
  • Мнения: 125
Здравейте! Какво ще кажете за лазерното студио Abi Beauty в град София? Има ли някой, който си е правил лазерна епилация при тях и доволни ли сте?

# 116
  • Мнения: 26
Някой има ли отзиви за студио VIM Пловдив?
Все пакети пускат, цените много прилични и почнах да се зачудвам. И е почти до вкъщи.

Посещавам го и мисля, че цените са ниски именно заради некачествената им китайска апаратура. Не се подлъгвайте по хубавите им отзиви. Това, което се случва при мен, е единствено забавяне на растежа на космите.

# 117
  • Мнения: 3 331
Посещавам го и мисля, че цените са ниски именно заради некачествената им китайска апаратура. Не се подлъгвайте по хубавите им отзиви. Това, което се случва при мен, е единствено забавяне на растежа на космите.
Абсолютно съм съгласна. Ходих 2 пъти и смених студиото.

# 118
  • Мнения: 26
Посещавам го и мисля, че цените са ниски именно заради некачествената им китайска апаратура. Не се подлъгвайте по хубавите им отзиви. Това, което се случва при мен, е единствено забавяне на растежа на космите.
Абсолютно съм съгласна. Ходих 2 пъти и смених студиото.

Къде, ако не е тайна? Аз май ще се насоча към Лазер Център на Руски.

# 119
  • Мнения: 3 331
Аз ходя в Армада, до Хепи на главната, препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт