Избор на комбинирана пералня със сушилня

  • 262 724
  • 1 506
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 2 114
Натали, а от кой сервиз ти пратиха техник, Роял или БГ сервиз?

# 1 051
  • Мнения: 29 342
От Роял, но ние сме доволни. Човекът работи много професионално, нямам оплаквания. Явно си разбира от работата и наистина не показва грешки пералнята. Ще видя как ще е следващите пъти, като пусна сушене....

# 1 052
  • Мнения: 2 114
Каква му е таксата за посещение, гаранционен ли е уредът?
Дано да си доволна от сушенето.

# 1 053
  • София
  • Мнения: 2 298
Пералня със сушилня е. Ще опитам отново няколко сушения да видя как ще е с различни програми и, ако не е добре, ще викам майстор отново.
По-назад написах как просмукване с прахосмукачка на долния филтър е решило такъв проблем при моя колежка.

# 1 054
  • Мнения: 29 342
Пералня със сушилня е. Ще опитам отново няколко сушения да видя как ще е с различни програми и, ако не е добре, ще викам майстор отново.
По-назад написах как просмукване с прахосмукачка на долния филтър е решило такъв проблем при моя колежка.

Ще го пробваме, благодаря.

Иначе принципно сме доволни от майстора, той не идва за пръв път и работи много професионално. Явно не е нещо в самия уред. Може би аз не правя нещо, както трябва. Ще пусна няколко сушилни на различни програми и време, за да видя как е.

# 1 055
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
И при нас миналата зима на 3 часа комбинирано излизаха напълно сухи, тази зима са влажни. АЕГ с термопомпа е пералнята. Вчера изчистих и долния филтър, но ми се стори доста мокро, за да вкарам прахосмукачката.
Някой друг да има този проблем?

# 1 056
  • Мнения: 11 622
И при нас миналата зима на 3 часа комбинирано излизаха напълно сухи, тази зима са влажни. АЕГ с термопомпа е пералнята. Вчера изчистих и долния филтър, но ми се стори доста мокро, за да вкарам прахосмукачката.
Някой друг да има този проблем?
Това е програмата до 3 кг. ли?( NonStop 3h/3kg)
Долният филтър е филтър при помпата на пералнята. Там не се вкарва прахосмукачка. Можете да пробвате с нея при горните два филтъра за мъхове (големият и малкият лентов).

# 1 057
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
petiaivanov, точно тази програма. А къде е този втори филтър - аз чистя само този, който се вади и се отваря. И друг ли има?

# 1 058
  • Мнения: 11 622
petiaivanov, точно тази програма. А къде е този втори филтър - аз чистя само този, който се вади и се отваря. И друг ли има?
Има, да. Намира се в дясно на същия този отвор, в който се поставя и големият филтър. Представлява една мрежеста лента. Издърпва се, измива се, подсушава се и се връща по улея на мястото му. Това е описано в упътването на стр.40, картинки 6, 7 и 8.

Последна редакция: пн, 07 яну 2019, 13:26 от petiaivanov

# 1 059
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
 ooooh! Лелееееее каква съм голяма бяла птица! Съвсем забравих за съществуването му. Миналата зима си го чистих редовна, а тази съвсем изключих за съществуването му. Сигурно е вече плътно задръстен Embarassed

# 1 060
  • Мнения: 11 622
хахаха...ще се отпуши работата Laughing

# 1 061
  • Мнения: 2 114
И аз го чистих моя снощи, за първи път! Имаше си доста мъх за  2 месеца ползване.

# 1 062
  • Мнения: 11 622
Въздушните филтри се почистват след всяко сушене, за да работи уредът добре. Иначе се запушват с мъхове и циркулацията на въздущния поток е затруднена. Съответно се увеличава времето за сушене и т.н.

# 1 063
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Добре, че се заговорихме за филтрите. Тоя лентовия беше като кече. Как да суши горката. Цяло чудо е, че работеше
Petiaivanov , благодаря отново!

# 1 064
  • Мнения: 11 622
Радвам се, че се оправиха нещата.  Flowers Bouquet

Общи условия

Активация на акаунт