Избор на комбинирана пералня със сушилня

  • 262 558
  • 1 506
  •   1
Отговори
# 1 455
  • Мнения: 11 605
И другата има фини тъкани и е по-добрият вариант. Тази до 1400оборота е орязана. Изтегли им книжките и ги разгледай. Писали сме и в темата за това.

Последна редакция: пт, 11 окт 2019, 13:28 от petiaivanov

# 1 456
  • Мнения: 40 857
Недей да пестиш, ако можеш да си го позволиш.

# 1 457
  • Мнения: 171
Говорих и с продавач-консултант от магазина, каза че сигурно не е стигнало мястото да го напишат това за dual sense при по-скъпата в сайта, иначе и той каза като вас. Нали не мачка дрехите когато ги вади напълно сухи като цяло сте доволни?

# 1 458
  • Мнения: 40 857
Нали не мачка дрехите когато ги вади напълно сухи като цяло сте доволни?

Да, като цяло съм доволна. Но не живей с идеята, че вътре има вградена ютия Mr. Green Мачка си разбира се, особено големи неща като чаршафи. Зависи и от материята, имам едни чаршафи с ластик като хавлиени, тях не ги мачка. Но сатенени и от хасе си ги мачка. На мен не ми пука обаче. Тениски, дамски блузи, пуловерчета и т.н. също не мачка. ИстинскиТЕ ризи обаче си искат ютия.

# 1 459
  • Мнения: 171
Идеално ме устройва, важното е, че не е като другите комбинирани, дето ги плюят. Ще я купувам, надявам се, че ще съм доволна, не съм чак толкова претенциозна, работата е да не са като дъвкани и изплюти и че хаби сравнително по-малко ток. Благодаря ви за отговорите.

# 1 460
  • Мнения: 11 605
Не я пълни прекалено и резултатите ще са отлични.

# 1 461
  • София
  • Мнения: 113
Идеално ме устройва, важното е, че не е като другите комбинирани, дето ги плюят. Ще я купувам, надявам се, че ще съм доволна, не съм чак толкова претенциозна, работата е да не са като дъвкани и изплюти и че хаби сравнително по-малко ток. Благодаря ви за отговорите.

Очакваме е нетърпение да споделиш впечатленията си от нея.

Май и аз вече съм я избрала, но ще поизчакам още 2 седмици, може пък някъде да й падне малко цената Wink

# 1 462
  • Мнения: 171
Най-вероятно ще е вкъщи в края на другата седмица, така че ще дам отзиви. То зависи и как работиш де, на колко оборота я пускаш, предполагам, за да прецениш как пере и как суши. Ще я видим. Няма как да стане от днес за утре с тия монтажи както ми се щеше

# 1 463
  • Мнения: 1 288
Нали не мачка дрехите когато ги вади напълно сухи като цяло сте доволни?

Да, като цяло съм доволна. Но не живей с идеята, че вътре има вградена ютия Mr. Green Мачка си разбира се, особено големи неща като чаршафи. Зависи и от материята, имам едни чаршафи с ластик като хавлиени, тях не ги мачка. Но сатенени и от хасе си ги мачка. На мен не ми пука обаче. Тениски, дамски блузи, пуловерчета и т.н. също не мачка. ИстинскиТЕ ризи обаче си искат ютия.
Да разбирам, че с тази пералня със сушилня сушите ризи и пуловери, и не са се свили или степали, даже и при първо сушене, така ли е? Също така сушите ли дънки? Памучните ватирани дрехи също ме интересува дали се свиват.
Или пак се свежда до метода проба- грешка.

# 1 464
  • Мнения: 29 321
Всичко суша точно по метода проба-грешка. Ако оцелее.....

# 1 465
  • Мнения: 11 605
Да, нищо не се е свило. Дънките ги суша отделно на програмата за синтетика, тъй като съдържат и разни изкуствени материали.

# 1 466
  • Мнения: 40 857
Да разбирам, че с тази пералня със сушилня сушите ризи и пуловери, и не са се свили или степали, даже и при първо сушене, така ли е? Също така сушите ли дънки? Памучните ватирани дрехи също ме интересува дали се свиват.
Или пак се свежда до метода проба- грешка.

Да, суша и всичко си е ОК. Естествено, зависи си от пуловера. ММ си купи един страхотен червен пуловер от Метро, просто цветът го замая, а и имаше Woolmark. Е, след първото пране (без никаква сушилня, само пране) пуловерът стана за мен. След второто пране стана за детето. След третото - за една голяма кукла ставаше Mr. Green Та ако имаш такъв пуловер вината няма да е в сушилнята. Нито ватирани блузи, нито трико се е свило. Дънки също суша и нищо им няма.

# 1 467
  • Мнения: 1 288
Благодаря на всички отговорили, до края на месеца трябва да избера пералня със сушилня, за сега всичко клони към АЕГ. Ако има някой да сподели и за по- евтиния вариант, Електролукс.

# 1 468
  • Мнения: 2 687
Аз суша всичко с аег без термопомпа и не се свива също.

# 1 469
  • Мнения: 2 041
Аз суша всичко с аег без термопомпа и не се свива също.
Може ли модела на пералнята? Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт