Избор на комбинирана пералня със сушилня

  • 262 561
  • 1 506
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 489
Миеле си е Миеле,но и цените им са цени.За 4-5 хиляди лева .Малко несериозно за нормалните хора.AEG е най-доброто  до 2000 лева и е с термопомпа ,а и на много места го има до края на годината с 5 години гаранция .Всичко опира до бюджет.За всеки е различен.

# 91
  • Мнения: 242
Да,само един е моделът на Миеле.Доставката е безплатна.Като знам,че са мнооого здрави и издържливи... Това е,което ме кара да им обърна внимание.
АЕГ не може да се сравнява по издържливост и дълготрайност с Миеле  Laughing

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Благодаря на всички, които се включиха по моя въпрос!  bouquet
Още нищо не сме решили, но почти се отказах от Самсунга. Оборотите му са по-ниски, капацитета също е по-малък спрямо другите две и е само с 2 години гаранция.
Миеле изобщо не е дневен ред при нас за съжаление. Не можем да си позволим 4-5 хил. за един уред. А втора употреба категорично не купувам.
Ако/като вземем нещо ще дойда да се похваля. Grinning

# 93
  • Мнения: 489
Само да спомена ,че самсунга е с 5 години гаранция,оборотите са му 1400, цената ако се поразровите му е под 1200 лева,а отделно и в петък има черен петък.Има къса 15 мин програма има и 60 мин има и много други екстри.Смея да твърдя че за тези пари няма уред с повече екстри и по добри параметри.
http://www.technomarket.bg/peralni/aeg-l-87695nwd-09148142
Това му е конкуренция .Тази цена не е реална, за около 1300 1350 може да се вземе.

# 94
  • Мнения: 4 188
Само да попитам, на комбитата, къде се събират мъховете и косми и други, като нямат филтър. Остават си полепнали по дрехите, или си има систе newsm78ма, все пак, да се отделят и изхвърлят

# 95
  • София
  • Мнения: 11 987
Само да попитам, на комбитата, къде се събират мъховете и косми и други, като нямат филтър. Остават си полепнали по дрехите, или си има систе newsm78ма, все пак, да се отделят и изхвърлят

Остават по люка и гумените уплътнения Sad

# 96
# 97
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Бях обещала да пиша, като има развитие. Grinning
Е, след много умуване, четене и след като почти се бях отказала, в крайна сметка взехме Самсунга. Утре ще ни го доставят. А неговия 10 годишен пра-роднина ще отиде при баба ми. Laughing
Надявам се да сме направили добър избор и да не съжалявам.

# 98
  • Мнения: 489
Ами честито със здраве да си я ползвате.Ако имаш въпроси пиши на лични да помагам със каквото знам.

# 99
  • Варна
  • Мнения: 379
Мария, от къде взехте  уреда и за колко лева ? Аз също съм му хвърлила око, но нещо се заколебах по посока на Електролукс (например https://www.tehnomix.bg/search?SearchIn=1&phrase=EWW1696SWD+), че нали и те сега са с 5 гаранция.

Вашите везни какво ги наклони ?

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Мария, от къде взехте  уреда и за колко лева ? Аз също съм му хвърлила око, но нещо се заколебах по посока на Електролукс (например https://www.tehnomix.bg/search?SearchIn=1&phrase=EWW1696SWD+), че нали и те сега са с 5 гаранция.

Вашите везни какво ги наклони ?

От Техномаркет за 1299 лв.
Везната наклони това, че сегашната ми също е Самсунг и съм много доволна от нея. 10 години сериозно я експлоатирам почти всеки ден. Също и функцията eco bubble, ако действително премахва петна ще ми е от голяма полза. Че с две момчета петната са много. Mr. Green
А и честно да си призная, чисто по женски, дизайна й.  Laughing
Електролукса също много ми хареса. Тя е и повече килограми - 9, оборотите й са 1600. Бях решила нея да вземем и размислих в последния момент.

# 101
  • Варна
  • Мнения: 379
Да , и аз се интересувам от тази функция, че сме с много петна и ние. Simple Smile

Четох книжката с инструкциите и видях , да пише вътре програма Bubble Soak. Дали е същото с Eco Bubble ?

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Да , и аз се интересувам от тази функция, че сме с много петна и ние. Simple Smile
Четох книжката с инструкциите и видях , да пише вътре програма Bubble Soak. Дали е същото с Eco Bubble ?

Нямам представа, но мисля че ще е нещо такова.
Забравих да спомена в предния пост, че Самсунга в момента също е с 5 години гаранция.
В крайна сметка смятам, че и двете са добър избор.

# 103
  • Мнения: 180
Здравейте, днес и ние се сдобихме с коментирания Самсунг! Вече пере първото си пране! В Техмарт цената е същата като в Техномаркет, но имат 10% намаление до края на уикенда, така че излиза по-изгодно.

# 104
  • Варна
  • Мнения: 379
Здравейте, днес и ние се сдобихме с коментирания Самсунг! Вече пере първото си пране! В Техмарт цената е същата като в Техномаркет, но имат 10% намаление до края на уикенда, така че излиза по-изгодно.

На живо в магазина или он-лайн я купи ? И сигурно ли е , че до края на уикенда е промоцията ?

Общи условия

Активация на акаунт