Избор на комбинирана пералня със сушилня

  • 261 559
  • 1 506
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 70
След всяко сушене се пуска почистваща програма. Виж в книжката коя е тя. При нен се казва CLE и се задава като комбинация от бутони. Съвсем кратка е. Около десет минути.
А ти с каква марка пералня си, защото на моя Самсунг има само EcoDrumClean, което е над час. А в книжката не мога да намеря подобна кратка програма. Благодаря!

# 1 081
  • София
  • Мнения: 1 354
След всяко сушене се пуска почистваща програма. Виж в книжката коя е тя. При нен се казва CLE и се задава като комбинация от бутони. Съвсем кратка е. Около десет минути.
Ами, нямам такава програма. Четох, четох, нищо не намерих. Моята  е AEG L87695 WD

# 1 082
  • Мнения: 11 445
След всяко сушене се пуска почистваща програма. Виж в книжката коя е тя. При нен се казва CLE и се задава като комбинация от бутони. Съвсем кратка е. Около десет минути.
Ами, нямам такава програма. Четох, четох, нищо не намерих. Моята  е AEG L87695 WD
Няма-та няма, ей! 28 страница от упътването!
(https://manualscollection.com/?fid=aa0c48773d8319eeccc8a0d73543c … nline&page=28)

11.6 Как да премахнете пуха от дрехите
За да премахнете мъха от барабана,задайте специална програма:
1. Изпразнете барабана.
2. Почистете барабана,уплътнението и вратичката свлажна кърпа.
3. Задайте програма за изплакване.
4. Натиснете едновременноЦентрофугиране и Допълнително изплакване , за да активирате функцията за почистване, докато на дисплея се покаже CLE.
5. Натиснете Старт / Пауза, за дастартирате програмата

Последна редакция: пт, 11 яну 2019, 07:49 от petiaivanov

# 1 083
  • Бургас
  • Мнения: 154


Избрах АЕГ - то. + Шкафчетата от Лидъл и Кауфланд, доволна съм от това как изглежда пералнята с тях, а отзиви ще пиша като се науча да работя с нея. От Бургас съм, заложих на магазин, който продава уреди с транспортни дефекти , които са произведени за европейския съюз , а не за България, дано имам късмет

# 1 084
  • Мнения: 11 445
Със здраве да си ги ползвате!

# 1 085
  • София
  • Мнения: 1 354
След всяко сушене се пуска почистваща програма. Виж в книжката коя е тя. При нен се казва CLE и се задава като комбинация от бутони. Съвсем кратка е. Около десет минути.
Ами, нямам такава програма. Четох, четох, нищо не намерих. Моята  е AEG L87695 WD
Няма-та няма, ей! 28 страница от упътването!
(https://manualscollection.com/?fid=aa0c48773d8319eeccc8a0d73543c … nline&page=28)

11.6 Как да премахнете пуха от дрехите
За да премахнете мъха от барабана,задайте специална програма:
1. Изпразнете барабана.
2. Почистете барабана,уплътнението и вратичката свлажна кърпа.
3. Задайте програма за изплакване.
4. Натиснете едновременноЦентрофугиране и Допълнително изплакване , за да активирате функцията за почистване, докато на дисплея се покаже CLE.
5. Натиснете Старт / Пауза, за дастартирате програмата
Ей, златен си! Благодарско! Ти и за други неща ми беше полезен:blush:
Само че моето упътване е съвсем друго, някакъв съкратен вариант,  и затова нищо не съм видяла.

# 1 086
  • Мнения: 28 885
Тази програма става ли за AEG без термопомпа?

Снощи пуснах почистване на пералнята с препарат, ще видим как ще се държи....

# 1 087
  • Мнения: 40 317
Това е за перлани БЕЗ термопомпа. Тези с помпата си имат филтър.

# 1 088
  • Мнения: 11 445
След всяко сушене се пуска почистваща програма. Виж в книжката коя е тя. При нен се казва CLE и се задава като комбинация от бутони. Съвсем кратка е. Около десет минути.
Ами, нямам такава програма. Четох, четох, нищо не намерих. Моята  е AEG L87695 WD
Няма-та няма, ей! 28 страница от упътването!
(https://manualscollection.com/?fid=aa0c48773d8319eeccc8a0d73543c … nline&page=28)

11.6 Как да премахнете пуха от дрехите
За да премахнете мъха от барабана,задайте специална програма:
1. Изпразнете барабана.
2. Почистете барабана,уплътнението и вратичката свлажна кърпа.
3. Задайте програма за изплакване.
4. Натиснете едновременноЦентрофугиране и Допълнително изплакване , за да активирате функцията за почистване, докато на дисплея се покаже CLE.
5. Натиснете Старт / Пауза, за дастартирате програмата
Ей, златен си! Благодарско! Ти и за други неща ми беше полезен:blush:
Само че моето упътване е съвсем друго, някакъв съкратен вариант,  и затова нищо не съм видяла.
Моля! Flowers Hibiscus
Едно уточнение: това, което дадох по-горе се отнася само за конкретния модел пералня (AEG L87695 WD). За други модели не знам дали е същото.
За протола: жена съм-хахахха

# 1 089
  • Мнения: 28 885
Благодаря, ще си видя точно модела кой е.... Peace bouquet

А, точно моята!

https://www.technopolis.bg/bg/Washing-machines%26Dryers/Washing- … 87695-WD/p/687424

Благодарско! В книжката към пералнята ги няма тези тънкости.  bouquet

# 1 090
  • София
  • Мнения: 107
И моята АЕГ 7 серия има функция CLE. В предишни постове и упътвания също пишеше, че и Електролукс я имат, което не е лишено от логика.

# 1 091
  • Мнения: 11 445
Това е за перлани БЕЗ термопомпа. Тези с помпата си имат филтър.
Има я тази функция и при тези с термопомпата, но е друга комбинацията от бутони. Аз я използвам.

# 1 092
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
От вчера съм притежателка на този ДзвЕр... успешна и вярна служба му желая... Wink

Пералня със Сушилня CANDY GVFW 4106 LWHC/5-S

# 1 093
  • Мнения: 30
Вече и аз съм в редиците на притежателите на аег с термопомпа. Нямам търпение да минат шестте часа след инсталация и да започвам с тестването. Това ми е 3-та пералня и искрено се надявам да ми е на късмет този път!Изчетох цялото ръководство, сега остава да го приложа Simple Smile

Последна редакция: нд, 13 яну 2019, 15:41 от plennica

# 1 094
  • Мнения: 258
Здравейте.На мен също скоро ще ми се наложи да купувам пералня със сушилня,та въпросът ми е кое е по-добре да бъде комбирана или отделно да се вземат?

Общи условия

Активация на акаунт