Избор на комбинирана пералня със сушилня

  • 262 372
  • 1 506
  •   1
Отговори
# 1 170
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Скрит текст:
Моят Самсунг е от по-големите 8кг пране/ 6 кг сушене и напоследък взе да си "хапва" детски чорапчета. Simple Smile Излизат долу, където е филтъра доста надъвкани. Дали това може да доведе до някаква повреда не зная. Започнах да ползвам мрежести торбички за пране за да предотвратя бъдещи липси.

Ох, добре, че поне излизат. Мен точно това ме притесняваше, че може да не излезе, ако си хапне нещо, понеже имаме и бебе, а разбира се, чорапчетата са доста малки Smile . Надявам се да няма проблеми.
За мен това е малко глупаво измислено, как може да оставят толкова голям отвор в горната част на барабана, просто главата не ми го побира
Скрит текст:
Rage Scream .

Задължително мрежи за чорапите, че голяма беля може да си докараш. Поне аз успях с предишната ни пералня....
А при Вас какво се е случило? Да не би да изгоря пералнята от това?

П.С. Благодаря за отговорите!
Aми щом е трудно да ти го побере главата, въпреки че си има елементарно обяснения, не се мъчи. За такива случаи са измислили мрежите за пране. Има най-различни видове, размери и модели. Може да ги ползваш преди да си съсипеш уреда от неправилно ползване.
Да, използвам такива мрежи! Но винаги може да пропуснеш нещо случайно, а производителите, винаги могат да го направят по-добре, и с по-малък риск за потребителя!!!!
Амо то има риск и в контакта да бръкнеш, ама хората не са спрели да правят контакти Laughing Ако разбра какво искам да кажа.

# 1 171
  • София
  • Мнения: 1 355
Добре, и аз наскоро разбрах за този таентаеотвор отвор в барабана и даже го напипах. Сега се питам как да разбера дали има нещо в него, някой чорап например, защото и на мен ми изчезват от време на време. В интерес на истината не съм срещала в инструкциите към пералните съвет за употреба на мрежи. А пък аз мрежи използвам само като пера нещо, което не искам да се разтегли много - фин пуловер, сутиен, чорапогащник...

# 1 172
  • Мнения: 70
Добре, и аз наскоро разбрах за този таентаеотвор отвор в барабана и даже го напипах. Сега се питам как да разбера дали има нещо в него, някой чорап например, защото и на мен ми изчезват от време на време. В интерес на истината не съм срещала в инструкциите към пералните съвет за употреба на мрежи. А пък аз мрежи използвам само като пера нещо, което не искам да се разтегли много - фин пуловер, сутиен, чорапогащник...
Преди няколко поста някой беше споделил, че излизали долу във филтъра, проверете там. А относно мрежичките за пране си спомням, че в инструкцията на моята специално беше упоменато, задължителното им използване при пране на малки дрехи.

# 1 173
  • Мнения: 30
Вече около месец си ползвам аег-то 9серия и съм доволна. Нямам проблем с програмата 3/3, даже напротив, ползвам я често за дрехи обличани веднъж. Четох назад в темата как перете обувки и маратонки, но сега не намирам поста. Който е тествам може ли да каже на коя програма ги пуска. Добавяте ли и сушене или само пране?

# 1 174
  • Sofia
  • Мнения: 33
Здравейте, можете ли да ми препоръчате пералня със сушилня, която да е подходяща за дрешки на бебета и за дом с куче. Искаме да си вземем уред, който да суши добре, но и да събира космите от кучето. Ще бъда благодарна, ако сред вас има някой с такъв опит. Поздрави!

# 1 175
  • Мнения: 29 227
Бях ви писала са моята сага със сушенето. Извикахме майстор, който извади от въздуховода страшно много мъхове и подобни гадости, които го запушвали и не давали на въздуха да циркулира правилно.
Как да предпазя пералнята от бъдещо подобно запушване?  newsm78

# 1 176
  • Мнения: 6 272
Здравейте, можете ли да ми препоръчате пералня със сушилня, която да е подходяща за дрешки на бебета и за дом с куче. Искаме да си вземем уред, който да суши добре, но и да събира космите от кучето. Ще бъда благодарна, ако сред вас има някой с такъв опит. Поздрави!
Най-удачно ще е да вземете АЕГ-то с термопомпа, защото само този комбиниран уред има отделен филтър за мъховете и космите от сушилнята. В другите комбо уреди няма.

# 1 177
  • Мнения: 1 709
Тъкмо и при нас вчера идва майстор.Бях писала тук да питам за сервиз,но се оказа,че гаранцията ни е била удължена.Оказа се, че помпатабила за смяна.Оправиха я бързо.И при нас има малко събрани мъхове,но още не било за смяна.Не може да се предпазите от това, но майстор може лесно да почисти.Профилактика.

# 1 178
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 664
Здравейте ,

Моля, за мнения за тази комби пералня:
https://www.emag.bg/peralnja-sys-sushilnja-bosch-10-kg-izpirane- … 0eu/pd/DMCSQJBBM/

Знам, че отделните уреди са за предпочитане /у нас е така/, но на децата в жилището няма място и се налага да е комби-уред.

Бюджета, който могат да отделят, не бива да надвишава 2 000 лв. Ако някой има личен опит с друга марка, бих се радвала на препоръки.

Предварително благодаря! bouquet

# 1 179
  • Мнения: 6 272
Здравейте, Бубoлина,
Ако се върнете да прочетете, ще видите, че страници наред се пише и препоръчва един уред - Свободностояща пералня със сушилня AEG L9WBC61B Серия 9000 SoftWater Термопомпа. Първо, защото е с термопомпа и пести енергия, суши при по-щадящи условия за дрехите и освен това има ОТДЕЛЕН филтър за мъхове.
Остава да я намерите на цена 2000 лв. Пускат на намаления уреда, така че е напълно възможно!

# 1 180
  • Мнения: 11 562
В момента в Техномикс комбинираното АЕГ с филтър за мъхове струва 1998лв.  

# 1 181
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 664
Благодаря момичета! bouquet

Извинявам се , че така нахлух в темата, направо с въпрос, без да съм чела, но снощи ме изненадаха и нямах време да чета, а пък днес - утре трябва да я купят.

За тази говорите, нали:

# 1 182
# 1 183
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 001
Бубе, много е хвалена тази АЕГ, дано сте я взели и децата доволни Hug

# 1 184
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 664
Благодаря, Ети. Изпратих им линк към машинката, но още не са ходили. Надявам се да я вземат и да останат са доволни.

Още веднъж благодаря, на всички за препоръките. bouquet

Общи условия

Активация на акаунт