Отговори
# 165
  • Мнения: 3 228
Вижда ми се доста вредно за самата жена да има само един приоритет. Ако имах дъщеря, щях да правя всичко възможно да не се получи нещо подобно. Старая се да направя същото и за себе си.

И аз така мисля. Ако си предтсавим хипотетичната ситуация, в която този, който носи парите в къщи, по една или друга причина не носи пари/напр. развод, болест и т.н/. Тогава какви са възможностите пред жена, която не е работила с години. Защото любовта и грижата са важни, обаче без пари не се живее.
И още, финансовата независимост дава свобода. Като разбира се не трябва да се залита в крайности. Според мен е вредно жената да е само и единствено майка и съпруга, също толкова вреден е и работохолизмът. Истината е в баланса и има ли желание, такъв се постига

# 166
  • София
  • Мнения: 19 253
Само да споделя какво ни казаха едни латиноси:
При тях се взема и фамилията на майката, но последна е фамилията на бащата.
Смешното при един такъв беше, че баща му и майка му имат еднакви фамилии и съответно в неговото име се повтаря два пъти. Но последната фамилия е на бащата.

# 167
  • Мнения: 2 811
Да но истинската фамилия е първата. Например, те много се дразнят на Гарсия Маркес да му се казва само Маркес, по-добре било да му се каже "Гарсия". Ако има повторения наистина е много криво Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Общи условия

Активация на акаунт