Бурята приключи,започват Междузвездни войни-Уилям Леви,Химена Наварете-тема 42

  • 15 078
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 069
аз не се и съмнявам,че си със слабо сърце..но трябва да започнеш да си мислиш в някои насоки.. hahaha hahaha за да не ти дойде изневиделица понататък hahaha и същевременно да се радваш,че още е рано за този период hahaha

пожеланието си ебше протоколно да..чак се зачудих на любов моя...без него не можеш разбра на кого честити..на колега приятел...брат hahaha hahaha ама жертвала се е...

обаче тя много бърза...как сменя любовта моя...за някой друг месец.. hahaha hahaha как беше спиди гонзалес Joy Joy

# 736
  • Мнения: 2 690
Тони, поздравление за това красиво и чаровно дете. Peace...и не бъди баща сухар, а разбиращ приятел...особено важно за дъщерите Naughty....
Химе, освен в пожеланията, но и на снимките е много статична...сравнение със снимките с фризьора и....спомних си и фотосесията с Уилям след Бурята...и като ги сравнявам....има нещо което ме съмнява Thinking....но нали си нямам кристално кълбо hahaha...има да се чудяяя hahaha....

# 737
  • Мнения: 8 533
ее аз не съм сухар,ние сме си и големи приятелчета...но за някои неща си имам позиция..а и аз не се карам на нея..аз се карам на учителките и hahaha hahaha има разлика... hahaha

да леко така винаги само го хваща за рамото..и стои прикована..научих и позата hahaha hahaha Жули кажи какво конкретно те интересува да погледна на кълбото..ако излезе на него разибра се hahaha hahaha

# 738
  • Мнения: 5 069
може би същия въпрос който и мен ме вълнува...как премина...с такава скорост от точка А до точка Б  Joy Joy

напълно нормално и закономерно да зареже уилям..но толкова бързо да хване тоя балък Mr. Green Mr. Green

то с уилям тя като се стискаше..две години..че не е може да му честити публично и че той празнува с родата и елизабет...сигурно я е човъркало много...сега с този поне няма проблем hahaha hahaha поне това сега сигурно я радва

# 739
  • Мнения: 8 533
не погледнете нашата любов....уникален Joy Joy



от точка А до точка Б...как се стига..да не ви казвам Joy Joy парата прави борбата hahaha hahaha

# 740
  • Мнения: 5 069
чаках да го видя,че няма да мога да заспя иначе hahaha hahaha

кой както си го направи.... Mr. Green личностен избор е...но не е за гордост Stop че много да го размятква насам натам

Лека! Wink

# 741
  • Мнения: 2 690
ами конкретно ме съмнява, че е искрена и че най после е намерила мъжът с добро сърце Mr. Green....неее, само докато го пишех ми се видя апсурдно, но е факт на пръв поглед Mr. Green...но утре ще го мисля hahaha
Лека !

# 742
  • Мнения: 8 533
ами конкретно ме съмнява, че е искрена и че най после е намерила мъжът с добро сърце Mr. Green....неее, само докато го пишех ми се видя апсурдно, но е факт на пръв поглед Mr. Green...но утре ще го мисля hahaha
Лека !
ами намерила е нещо..но дали ще да е толкова добро сърцето..виж че се стиска да я заведе на формулата..утре последен шанс hahaha hahaha за доброто му сърце hahaha иначе ще излезе тотален комплексар hahaha

зетя днес беше пубкувал един пост..със съдържание...че няма значение как изглежда външно човек,ако има добро сърце,винаги ще е красив hahaha hahaha

явно някак ще да е убедил хименита в това hahaha и тя както е била отчаяна да си върже мъж..който да не я крие...и станала работата hahaha и вече сме на любов моя hahaha  следвателно любов наша hahaha

лека нощ!

# 743
  • Мнения: 8 533
Спинкате ли милинки hahaha hahaha за ваше добро дано..но да се пробвам все пак hahaha hahaha

# 744
  • Мнения: 7 538
Привет Буреносни междузвездни и Божествени!



Дано Девата на морето му помогне да осъзнае грешките си и го благослови с любов,на която няма да може да устои и която ще срути бариерите му!!! Praynig Praynig Praynig




     william levy @willylevy29  11h11 hours ago
Look these two little Zombies I found on my Chair ... Cuties Zombies I've seen @tophy19 and my lil… https://instagram.com/p/9hnjVhFZhH/

William Levy @willevy FOTO #IG via @kels.hoffe "Halloween😱 Was such a treat meeting you Will 😊❤ safe travels"




https://instagram.com/p/9hP_OMiQar/?taken-by=ximenanr

https://instagram.com/p/9h-H6FiQYj/?taken-by=ximenanr

https://instagram.com/p/9dKSL9iQXv/?taken-by=ximenanr

Приятен почивен ден! Wink

# 745
  • Мнения: 5 069
Добър вечер!

някой питаше за хелоуин костюми hahaha hahaha
не че на него му трябва маска hahaha hahaha




Спинкате ли милинки hahaha hahaha за ваше добро дано..но да се пробвам все пак hahaha hahaha


слава на Бога...спала съм тогава hahaha hahaha
ето това е пример на фото..което никога по никакъм начин не трябва да изтича в пространстовто hahaha hahaha нашата любов Mr. Green има рядко срещан чак пък толкова грозен профил и толкова отблизо показан Mr. Green ..и този нос като изкривена пирамида...не мога да си представя..че химена толкова красива ..е нямала по-добри кандидати..от тази любов Mr. Green

и ето да сте доволни hahaha hahaha показва си я навсякъде...спирка няма hahaha

# 746
  • Мнения: 8 533
Добра да ви е вечерта..простосмъртни мили...

ето че я е завело момчето...няма грешка..тук..все пак hahaha hahaha показва си я надлъж и нашир hahaha

има рядко срещан чак пък толкова грозен профил и толкова отблизо показан Mr. Green ..и този нос като изкривена пирамида...

ее като видиш нещо рядко срещано ,трябва да се държиш за него hahaha не е лесно да си рядко срещан екземпляр

# 747
  • Мнения: 8 533
две муцки hahaha ...айде днеска да сме за перес..хамилтън..и без това вече е шампион..макар че аз искам фетел да запази второто място да видим

# 748
# 749
  • Мнения: 7 538
Привет междузвездни буреносни и божествени!



Дано Девата на морето му помогне да осъзнае грешките си и го благослови с любов,на която няма да може да устои и която ще срути бариерите му!!!  Praynig Praynig Praynig

     JACKY BRACAMONTES @jackybrv  11h11 hours ago
Qué gusto verte @ximenanr !!!! ❤ #GPMéxico #F1 @ Autódromo Hermanos Rodríguez https://instagram.com/p/9jsugLkrK-/

Telcel Automovilismo @Telcel_Racing  12h12 hours ago
La belleza presente en el #MéxicoGP.  @ximenaNR @Paola_perez y @jackybrv en el AHR.




най-хубавата им снимка.... Mr. Green заради формулата....Тони,ако и другите са съгласни..и държиш все пак на присъствието на добрия...нека да е тази снимка!

Чудото никога не се маскира  Thinking....В ЛА.на партито на Дженифър Лопес беше просто с маска...като Зоро....сега пак не...

 William Levy @willylevy29 #IG jessveasey"I will miss our laughs! Thank you for bringing a lightness"



Лека и успешна седмица!

Последна редакция: пн, 02 ное 2015, 11:34 от iss0o

Общи условия

Активация на акаунт