Бурята приключи,започват Междузвездни войни-Уилям Леви,Химена Наварете-тема 42

  • 14 998
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 7 538
Тони,мерси!Вече завиждам...неблагородно.. Winkмного е красиво.... Peace не съм предполагала...

Скрит текст:

# 751
  • Мнения: 5 069
Здравейте!

ех,съдбата си е жестока...а аз на работа...на студа...поне че има малко слънце тука hahaha hahaha


Цитат
най-хубавата им снимка.... Mr. Green заради формулата....Тони,ако и другите са съгласни..и държиш все пак на присъствието на добрия...нека да е тази снимка!

присъединявм се на 200% към това,тук отдалече и с очила е прекрасен почти нищо като не му се вижда и облеклото добре като по чудо,муцка направо...че и се ужасявам от страх че ще сложиш любовната снимка  Mr. Green от рожденния ден/хелоуин Mr. Green Mr. Green Божествени,моля ти се пощади ни Mr. Green

аа виж ти...етървите по уилямова линия...се намерили hahaha hahaha ...няма лошо те и двете са сладурани..разбира се жаки вече е по-възрастна а и е родила скоро две деца...но и тя не отстъпва..много по красота и форми преди няколко години...този уилям как все ги изпуска...малоумна работа.... hahaha hahaha тя класата си личи...ама не той на травестита елизабет си държи...но той колкото и липосукции и какво ли не да си прави...което си е...неестетично,такова си остава... hahaha

# 752
  • Мнения: 7 538
 WinkДругия ценител на скоростите....







# 753
  • Мнения: 8 533
Добър вечер!

значи отдалече и с очила го харесвате...направо кажете с торба на главата,че ще е още по-добре hahaha

аа няма да се плашите...че и до ужас hahaha ....и аз съм човек,не чудовище hahaha искам да ви е забавно,не да се плашите...добре ще сложим от формулата...но хейдъра ще го оставя като тази тема...че нещо ми липсва муза за нещо ново..а това си е добро...а и там не етолкова грозен също hahaha

но по-късно ще я направя или утре,ще видя..че днес много тегав ден ми беше..и не съм си починал още Peace

обаче любовната им снимка...си е находка страхотна hahaha hahaha храна за хейтърите hahaha но тя пък химена си го пуска..значи не и пречи че е толкова грозен hahaha

# 754
  • Мнения: 5 069
с торба на главата ще е просто самото съвършенство hahaha hahaha

на химена може да не и пречи че е грозен,но на нас ни пречи... Mr. Green Mr. Green да си го гледа и да си го снима за личната галерия...само да не го показва Stop или поне не в профил и отблизо...а никак ще е превъзходно hahaha hahaha

# 755
  • Мнения: 8 533
ще ме довърши тази хименита hahaha hahaha не пропускаме ли някого hahaha newsm12

https://instagram.com/p/9mkuOkCQe9/?taken-by=ximenanr

# 756
  • Мнения: 8 533
ето освен всичко останало даже и темичка съм ви направил,че и по ваши предпочитания..направо съм момче за всичко тук hahaha ...дай боже да ме оценявате  Joy Joy

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=882746.new#new

Общи условия

Активация на акаунт