Шофирате ли бременна?

  • 1 909
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 489
На мен от доста време ми е некомфортно не че не съм карала но нещо ми идват къси ръцете и се чуствам трудно маневрена Mr. Green
А и тати ни вози като луд Joyкъдето кажем bowuu
Колана отдавна не го слагам Hug

# 16
  • Мнения: 103
Не се притеснявай мила.Ако се чувстваш добре и ако коремчето не ти пречи продължавай да си шофираш.Това си зависи само от теб и от това каксе чувстваш.А иначе аз съм в 17 седмица и си шофирам,смятам да продължавам докато мога.

# 17
  • София
  • Мнения: 401
Аз по принцип се чувствам много добре на шофьорското място и от малка ме влече, така че се надявам да мога да си карам до края!

# 18
  • Мнения: 169
Да, все още се събирам зад волана - и аз съм кинта и шейсе и седалката е максимално напред, но пък пускам облегалката доста назад. Като престана да виждам нещо в огледалата, ще спра  Wink Но съм определено по-разсеяна, отварям очи на осем и въпреки всичко, ако ми се спи, гледам да не шофирам - задължително улучвам всички дупки  Laughing  Но пък, както се досещате, карам кола предимно вечер - аз като не пия, поне да има някаква полза от мен за компанията Mr. Green

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз се самозакарах на пробите при алерголог 4 дни преди да родя Васи. Какво да кажа повече...

# 20
  • Мнения: 993
Избягвам да карам само когато много ми се спи, за да не направя някоя беля. Но това състояние на сънливост би трябвало скоро да премине. Иначе даже на оф-роуд се пускам с джипката.
Надявам се, че няма да има проблем да си карам до последно.

# 21
  • Мнения: 380
Но пък, както се досещате, карам кола предимно вечер - аз като не пия, поне да има някаква полза от мен за компанията Mr. Green
newsm10 Същото беше и при мен! Карах до последно. Даже сега са запланували да ме обременяват отново,че нямало кой да ги вози. Mr. Green Ако се чувстваш добре на шофьорското място няма проблем!

# 22
  • Мнения: 3 760
Карах до към 5-я месец. След това ми беше некомфортно.

# 23
  • Мнения: 10 758
Карах си до последно, даже се самозакарах до болницата.После мъжа ми се прибра с колата.

# 24
  • Мнения: 3 334
Шофирах до последно и не съм се страхувала /2 дни преди да родя/,и то защото през тези два дни не ми се е налагало!

# 25
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Шофирах и в деня в който отидох да раждам. Предпочитах да съм с колата отколкото да ме блъскат в трамвая. От седмия месец не слагах колан защото някъде четох че е опасно ако се удариш ще те пререже колана през корема.  А пък и бременните са освободени от колани.

# 26
  • София
  • Мнения: 6 972
И аз карах до последно и се придържам към казаното по-горе за колана.Не е препоръчителен и може повече да навреди отколкото да помогне.Все пак не караш със 200 -нали? Mr. Green

# 27
  • Мнения: 6 164
Ами избягвам, ама като няма кой да ме кара - шофирам, какво да правя. В тия маршрутки и таксита само камикадзе може да се качи. Има шанс и като почна да раждам с колата сама да си ходя... Whistling

Колан не слагам.

# 28
  • Мнения: 903
Аз съм в 7 месец и си карам постоянно.Смятам да е така до края...живот и здраве!

# 29
  • Мнения: 2 663
Карах си до последно -даже вечерта преди да родя

Общи условия

Активация на акаунт