ИМА ЛИ МАГАЗИНИ НА H&M СОФИЯ?

  • 7 364
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Ееее, София пак намазахте, а ние в "дълбоката провинция"... Mr. Green

Когато бях бременна носех само дрехи на Н&М, страшно удобни.После детето имаше доста блузки, едни дънки и едни джинси, нищо не е мръднало.Сега погледнах моите дрехи, всичко е шито в Китай и Турция, пак ишлемета явно, а дрехите са купувани от Норвегия. Rolling Eyes

# 16
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз всички дрехи, които имам /мои не, на децата/ са шити навсякъде другаде, но не и в швеция Grinning
това по никакъв начин не се отразява на качеството им Peace

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз съм фен.   bouquet

# 18
  • Мнения: 10 758
Доста съм пазарувала на децата от H&M и C&A от Германия.Качеството им е страхотно.А къде ще бъде тоя магазин на Стамболийски?

# 19
  • Мнения: 1 417
Доста съм пазарувала на децата от H&M и C&A от Германия.Качеството им е страхотно.А къде ще бъде тоя магазин на Стамболийски?
На ъгъла на Стамболийски и Скобелев, като се спуснеш от руски п-к към Стамболийски в ляво има огромна сграда на която пише Sofia Mall и ще бъде отворен тази година, ама тъй като пусковите срокове никога не се спазват едва ли някой знае с точност Simple Smile

# 20
  • Мнения: 10 758
Доста съм пазарувала на децата от H&M и C&A от Германия.Качеството им е страхотно.А къде ще бъде тоя магазин на Стамболийски?
На ъгъла на Стамболийски и Скобелев, като се спуснеш от руски п-к към Стамболийски в ляво има огромна сграда на която пише Sofia Mall и ще бъде отворен тази година, ама тъй като пусковите срокове никога не се спазват едва ли някой знае с точност Simple Smile
Много ти благодаря, разбрах къде е Hug  bouquet

# 21
  • Мнения: 3 153
H&M  ми е любима марка, много се радвам, че ще има магазин и в БГ! Дано само не постъпят като с другите чужди марки и да дублират цените.......... Не ми се ще да давам двойно!

# 22
  • sofia
  • Мнения: 1 606
До края на април казват, че ще го отворят. Преди това ще пуснат City Center Sofia, който е почти готов.
 В mall-а на Стамболийски ще има и Esprit , за друго не знам .

# 23
  • Мнения: 5 103
Нямааааааааа

# 24
  • Мнения: 115
Една приятелка има много детски дрешки с тази марка и наистина са супер.Тя обаче си ги намира от Вторите употреби.Дано да почнат да ги продават и в България,че имат много хубави моделчета.

# 25
  • Мнения: 6 390
http://www.mallofsofia.com/main.php?lang=bg

Местополежение
Централната бизнес зона на София - на ъгъла на бул. "Ал. Стамболийски" и ул. "Опълченска"

# 26
  • Мнения: 2 529
Мдааа, както някой каза по-горе, много добри цени, направо евтино, но за качествето не бих казала, че е нещо особено. В интерес на истината детските неща там са много приятни, но за мен много трудно съм си харесвала нещо  Thinking Все пак се радвам, че ще има и от тази марка в София  Grinning

# 27
  • Мнения: 3 153
Мдааа, както някой каза по-горе, много добри цени, направо евтино, но за качествето не бих казала, че е нещо особено. В интерес на истината детските неща там са много приятни, но за мен много трудно съм си харесвала нещо  Thinking Все пак се радвам, че ще има и от тази марка в София  Grinning
Да, детските са им страхотни, Иво има основно от тази марка. За себе си съм купувала основно спортни неща-потници, тениски, долнища, даже от Унгария последния път си взех няколко, които са много свежи! Качеството им е просто чудесно спрямо цената, а и на фона на илиенските китайски парцалаци-просто няма връзка!

# 28
  • Мнения: 1 146
Аз пък чух, че в mall-a ще има магазин на Zara.

За H&M нищо не знам. Дано отворят магазин някога и тук. Страхотни са им дрехите Peace

# 29
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Zara са си страхотни просто Peace
и за малки и големи Grinning

Общи условия

Активация на акаунт