Търся баячка за кокоши трън

  • 8 335
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 037
Ще Ви кажа изпробван от няколко човека вече от моето семейство метод вкл и от мен.Ставате три поредни сутрини в Сряда да гледате изгрева.Търкате сол върху кокошия трън или брадавицата и се молите на Бог да ги махне.Това е.Действа безотказно. Hug
три поредни сутрини в сряда значи 3 поредни седмици. Или от сряда броим три, до петък?
При мен беше три сутрини подред /сряда, четвъртък и петък/ Peace

# 16
  • Мнения: 6
 Peace Мерси. Звучи ми абсурдно и нелогично, но има един, който ме изкарва извън нерви и мисля да пробвам всичко, което не бих иначе. Тези неща понякога са на самовтълпение и на това се надявам  bouquet

# 17
  • Мнения: 169
Преди три години се справихме с много упорит кокоши трън на детето, като вечер му турях лейкопласт с чеснова скилидка, кисната предварително в оцет. Освен това намерих думи от много стари немски баячки, които всяка вечер ги казвах, като докосвах мястотос ръка: Was ich sehe, das vergehe, was ich streiche, das erweiche. За една седмица изчезна трънът, дали от едното или от другото или пък от комбинацията, но напълно се реши проблемът.  Това като се има предвид, че аз не се отличавам с някакви лечителски дарби, нито пък рейки курсове съм карала. Така немските едновремешни баячки мниго ми се издигнаха в очите, дотолкова повече, че съответните формули са общодостъпни в интернет. Наскоро пак с думи от тях излекувах упорита екзема, която не минаваше от никакви мазила. Така че за мен това не са бабини деветини, ами реална сила.

Ако искаш пробвай с тези думи сама, не знам обаче дали действат в превод, затова ги давам в оригинал, все пак то е нещо като стихче и ефектът му би се загубил мисля при превод.

# 18
  • София
  • Мнения: 9 517
Благодаря на всички за мненията, при мен нещата се оправиха от самосебе си - просто падна това чудо, без да правя нищо. Но дано темата помогне на някой друг.

# 19
  • Мнения: 75
Ще Ви кажа изпробван от няколко човека вече от моето семейство метод вкл и от мен.Ставате три поредни сутрини в Сряда да гледате изгрева.Търкате сол върху кокошия трън или брадавицата и се молите на Бог да ги махне.Това е.Действа безотказно. Hug
три поредни сутрини в сряда значи 3 поредни седмици. Или от сряда броим три, до петък?
Три поредни седмици в Сряда!
Чак сега разбрах откъде е тази рецепта,всъщност учителя Петър Дънов я е дал.
•Имаш брадавица или някой лишей; българинът ще отиде у някой бакалин, ще открадне бучка сол (защото, като открадне, солта става положителна, положителен става и той) и когато се разсипва Месечината, ще обиколи брадавиците с бучката сол и ще каже: „Както се разсипва Месечината и както се стопява тази бучка сол, тъй и брадавицата да изчезне"; хвърля солта и брадавицата изчезва. Ще си обясните, че солта като един канал е привлякла ония течения в Природата, които поддържат тия брадавици. (68, беседа 20, 18)

# 20
  • Мнения: 1 138
Имах някакви образувания по пръстите, малки няколко на брой.Стояха с години, не знам дали са брадавици, бяха издигнати и кръгли. Мазах ги с крем Рачев и започнаха да изчезват.Сега ги няма.Крема аз си го купувам от Габрово, но мисля, че по интернет може да се поръча, струва към 5лв.

# 21
  • Мнения: 469
Попаднах на темата, търсейки баячка за кокоши трън. Като бях тийнейджърка така ми махнаха тръните след упорити опити по друг начин.
Сега детето има отдолу на единия крак и й е болезнено, когато стъпва.

Ще опитаме по различните начини, които сте споделили. Ако все пак някой има инфо за баячка в София, моля да ми пише.

# 22
  • Мнения: 862
Попаднах на темата, търсейки баячка за кокоши трън. Като бях тийнейджърка така ми махнаха тръните след упорити опити по друг начин.
Сега детето има отдолу на единия крак и й е болезнено, когато стъпва.

Ще опитаме по различните начини, които сте споделили. Ако все пак някой има инфо за баячка в София, моля да ми пише.

Здравейте, намерихте ли?

Общи условия

Активация на акаунт