Клуб "Ръкоделие - гоблени"

  • 128 241
  • 449
  •   1
Отговори
# 150
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Благодаря. Тук в Балчик ми го опъваха, но рамките казаха, че ги поръчват от някъде, Троян ли беше, да не излъжа, че съм забравила.Тук само ги лакирват както искаш и ти опъват гоблена.

# 151
  • Мнения: 2 116
Немога да му се нарадвам! Много ти е красив!  newsm51

# 152
Здравейте .имам един проблем и много се надявам  някой да може да ми помогне.Наскоро си инсталирах PATTERN MAKER FOR CROSS STITCH но сега не мога да влиаза иска ми  serial number или site key.Какво да правя.Може ли някой да ми помогне.Има ли някой тези кодове които ми иска.Предварително ви благодаря. пишете ми в marri23@abv.bg

# 153
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Коя версия ти е?

# 154
  • София
  • Мнения: 790
Здравейте!
Аз отдавна се каня да се включа в темата.... но сега с Воденицата на Буше, направо ми уцелихте болната тема.....
Шия го от доста време, комплектовката е от десетина години на фирма Заря... много съм разочарована от подбора на цветовете и понеже скоро видях друга комплектовка с много по-хубави цветове и сега чак не ми се шие  Close а ми остава по-малко от 1/4....

# 155
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Що бе, тия цветове изглеждат много добре Peace

# 156
  • Мнения: 2 116
Много ти е свежо зеленото!  Peace Мен ма кефи!  Heart Eyes Не се предавай, на финалната права си!  Hug А дали го има комплектован на "Милена стил"? Лично аз съм много доволна от тях! И "Ковачницата" ми е тяхна!  Party Затова си мисля да проверя там какви пари е!  Thinking

# 157
  • Мнения: 289
Ура  newsm68 ура newsm44 ура  smile3501 ! Уших го!   smile3534 Много мъка ама има за какво!  smile3501
КалиМа-приших го леко отзад!  thumbsup
Цвети -за теб е!   love001
Дейзи я-наистина си заслужава!  newsm51
За "Ковачницата" става въпрос! Мисля да започна "Воденицата на Боше"! Някакви коментари...?

Офффф, пиша това повторно, че не съм на моя компютър и тоз не ме познава, ама айде?!?!?

Ама браво, браво, бе! Нали знаеш, че тоз ми е фаворит. Аз сега шия Воденицата. От сума време събирах евровци да си го купя Вилеров, ама 198евро без доставката не събрах и си го купих на Казанлък с бълг.конци за 50лв. Една добра душа ми прати ориг. схема и е супер лесно. Направих си ключ и сега шия и пея / е, още съм на калчицата и тревицата, ама след нЕколко години ще стане.
Ако искаш ще ти пратя схемите - те са на А4 и си ги сглобяваш доста лесно. Трябва само да си ги разпечаташ на цветен принтер иначе се губи ефекта/.
Само да кажа, че сегашните бълг. конци не са като едновремешните / не съм на 60год. моля да го отбележите/ - сега са много по-добри.
Айде  bouquet на всички фенове на Вилер

# 158
  • Мнения: 1 172
... понеже скоро видях друга комплектовка с много по-хубави цветове и сега чак не ми се шие  Close а ми остава по-малко от 1/4....

А, така не бива да се демотивираш. Какво като има и по-хубава комплектовка (а ако си го видяла само на картинка, едва ли можеш да добиеш реална представа за цветовете му, снимките на кутиите не са много точни). Ушила си толкова много - това е огромен труд, не може да го зарежеш ей-така. Не се предавай!

# 159
  • Мнения: 366
Здравейте!
Аз отдавна се каня да се включа в темата.... но сега с Воденицата на Буше, направо ми уцелихте болната тема.....
Шия го от доста време, комплектовката е от десетина години на фирма Заря... много съм разочарована от подбора на цветовете и понеже скоро видях друга комплектовка с много по-хубави цветове и сега чак не ми се шие  Close а ми остава по-малко от 1/4....



Я вземи и си го доший, много хубав става. Аз лично пък предпочитам по-ярките цветове и много ми харесва. Леко шиене и скоро да ни го покажеш готов!

# 160
# 161
  • Мнения: 2 116
Здравейте! Проверих! На "Милена стил" "Воденицата на Буше" е 23лв. с конци на Puppets! Мисля че е приемливо!  Hug

# 162
Не е празна а стои като прегънато навътре! Незнам как да го обясня...  newsm78

Tова ще се оправи малко с гладенето и прането, но пак личи. Можеш да повториш редовете, в смисъл повтори отново тези бодчета с единичен конец така ще се поприкрие малко

# 163
  • Мнения: 1 111
a koi 6te raziasni kakvo e goblenov bod i kakvo e vilerov? Embarassed

# 164
  • в баира
  • Мнения: 861
И аз се включвам в клуба. Ушила съм 3 гоблена, като моята гордост до момента е Мадам Помпадур. Имам и една икона - Плачещата Мадона (1:1), много сполучлив стана. В момента шия Дамата с Воала на Солария.

Общи условия

Активация на акаунт