Коледна гобленарска игра "Коледно чудо"

  • 12 688
  • 202
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 571
Аз още нямам подарък, ама даже и да не е банер, да не мислите че ще минете без мен на седянката. Там съм.

# 136
  • Мнения: 8 285
Надявам се да се е харесал подаръкът, скромно, ама от сърце  Hug Банерчето си го харесах отдавна, доста преди да разбера кое ми е другарче. А то какво се оказа - банерчета били на мода  Grinning
Много си го харесах

 Hug bouquet

# 137
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Страхотни са всички подаръци  Hug
 Явно тази година банерите на Анхор са много актуални. Сега ако намерим и банери - закачалки...

Роси, ще имаш и ти подарък. Момичетата уведомиха тук или на лс кога ще пращат и всичко ще бъде наред. Все пак чакаме и пратка от и пратка за чужбина. Дано не са наели пощите пак предишните камили.

# 138
  • Мнения: 571
Искам да кажа на моето другарче Боболи че банерчето на Дим, което й подарих, може да си го направи като гоблен и да си го сложи в рамка. Аз лично много харесвам тези коледни мотиви на Дим, но не ги харесвам оформени като банери.
Бачийска, мисля че Деси беше казала че закачалки за банери има в Аксиома, ама не знам какви са.
А за подаръка не се притеснявам, чакам търпеливо и само се моля да няма много за шиене, че така съм я закършила с шиенето... Освен да взема да организирам една седянка и у нас и да ви раздам по един гоблен, че да ми ги ушиете......

# 139
  • Мнения: 482
А пък аз получих подаръче извън играта и няма да го показвам, но имам поръчение да ви предам много поздрави от Бяло цвете Simple Smile
Роси, на мен пък много ми харесва висулчицата на Dimensions, оформена точно по този начин. Намирам някакъв особен чар в такива оформления, където личи, че е ръчна изработка - по-неофициални някак. Рамките са ми много строги или стиропорените фигурки, примерно, сякаш са произведени на конвейер.
Закачалки за банери скоро не съм виждала да се предлагат, не съм ходила и до магазина на "Аксиома", но може да им пишете и да попитате. По чуждите сайтове съм сигурна, че предлагат, но не знам цените на доставките, може да поръчате всички заедно Simple Smile

# 140
  • Мнения: 8 285
Абе закачалки има В Димшопа много, трябва да си намерим някоя добра руска душа, която да ни ги поръча и препрати.  Mr. Green

# 141
  • Мнения: 15
Мила, Роси123, искам още веднъж да ти благодаря за прекрасния подарък, всичко е много красиво и стилно. Да сипризная Димче ще шия за първи път, но с ваша помощ мисля, че ще се справя. По отношение на оформлението му е аз бях решила да го сложа в рамка, даже наскоро видях точно такова оформление някъде и много ми допадна. Много красиво е и опаковането на шоколадчето, докега не бях виждала подобно нещо и много се впечатлих. А за играчката нямам думи, щом мъжа ми, който хич не си пада по подобни неща, остана очарован, няма какво друго да кажа.
На всички Вас желая Весела Коледа и Щастлива и Успешна Нова 2016 Година.

# 142
  • Мнения: 196
Най-после и аз да намеря време да се появя. Момичета, страшни сте. Видях много хубави подаръци. Аз изпратих моя във вторник по пощата/нямах възможност за куриер/,и ме увериха че за ден ще стигне. Да ,ама не. моето другарче все още не се е похвалило, което ме притеснява. Дано елените  или камилите не се бавят до след Нова година.

# 143
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 407
 newsm44 имам си подарък.
  Снощи в пощенската кутия намерих известие за колет и сутринта бегом до пощата. И тъй като днес е работен ден  newsm10 че го взех, но  newsm45 нямаше време да го отворя, че закъснявах за работа.
90% съм сигурна че е за тази игра  Rolling Eyes
Скрит текст:
Бачийска ме предупреди, че този за РД ще пристигне във вторник

Какво има обаче вътре  newsm78 знае само милото ми другарче de4ko  Hug А каквато е скопосница, сигурна съм че ще е прекрасен.

П.П. Ето докато пишех и работех тя ме е изпреварила.  Тук е, тук е  santa2

# 144
  • Мнения: 196
mama iasi,писали сме по едно и също време. Отдъхнах си. Дано всичко да е наред.

# 145
  • Мнения: 571
Моето мнение е че камилите са пощальоните по места.  Длъжни са да разнасят малките пакети по адреси, но не го правят. По - лесно им е да ти оставят бележка и ти фа ходиш да си го търсиш. А понякога даже и бележки не носят защото хората вече  не им вярват и си звънят по телефона да се предупредят и да ходиш да си търсиш пратката. И така за игрите се получават забавяния и недоразумения, защото ние пък не си звъним, за да си запазим изненадата до последно.

# 146
  • Мнения: 8 285
Я да попитам аз, как така си знаете другарчето от което получавате подарък предваително, а? Аз моето не го знаех.  Crossing Arms

# 147
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 407
Я да попитам аз, как така си знаете другарчето от което получавате подарък предваително, а? Аз моето не го знаех.  Crossing Arms

 newsm78 кой си знае другарчето, нещо не схванах  Embarassed
Аз прочетох името на подателя и по някаква случайност пращах за същия град  подарък от другата тема за РД, иначе на никой тук не зная имената  Rolling Eyes

# 148
  • Мнения: 8 285
Я да попитам аз, как така си знаете другарчето от което получавате подарък предваително, а? Аз моето не го знаех.  Crossing Arms

 newsm78 кой си знае другарчето, нещо не схванах  Embarassed
Аз прочетох името на подателя и по някаква случайност пращах за същия град  подарък от другата тема за РД, иначе на никой тук не зная имената  Rolling Eyes

Ааа, аз помислих, че предварително си знаела, че de4ko ти праща подарък.

# 149
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
 Опа,  Naughty птица, съмняваш ли се в моята честна душа!?!?! Mr. Green Корупцията не е стигнала чак на такова ниска ниво.  Като се  замисля ... нищо не се знае. Whistling Но засега съм бетон.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт