Коледна гобленарска игра "Коледно чудо"

  • 12 682
  • 202
  •   1
Отговори
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Коледна гобленарска игра " Коледно чудо"

Нека се научим да прощаваме,
нека бавно остаряваме,
нека повече да се обичаме,
на себе си да приличаме,
Нека бъдем по-добри
не само в такива дни!

Предлагам регламент на играта :
1. Ушит един коледен мотив - картичка, топка, сърце, камбанка, банер, .... мисля, че има и още неща, които могат да бъдат направени от нас

2. Шоколад /сладичко

3.Мини коледно/новогодишно мотивче

Мисля, че всяка една от нас може да се вмести в бюджет 15-ина лева.

Евентуален срок за записване - до края на ноември 2015
Теглене имена на 01.12.2015 г
Пращане - до към 07.12.2015 г
Пиша ги датите без да гледам какъв ден се падат / делничен или почивен ден/.

Регламента подлежи на обсъждане и корекция.

# 1
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Игрите във форума са ми слабост и много държа на тях. Бих се радвала много ако отново има такава игра. Поради това се наемам с организацията - теглене на имена и уведомяване на участници.
И се записвам .
 

# 2
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Записани участници :
1. ba4iiska
2.  pticasprujina
3. Роси123
4.  donsita
5. Хриси
6. Нели Б
7. ania1
8. smarfietka13
9. Boboli

Последна редакция: вт, 13 окт 2015, 16:21 от ba4iiska

# 3
  • Мнения: 8 229
2. pticasprujina

# 4
# 5
  • sf
  • Мнения: 10 156
И аз запис  Mr. Green

1.ba4iiska
2. pticasprujina
3. Роси
4. Донси

# 6
  • Мнения: 3 961
Слабост са ми форумните игри. Записвам се
Номер 5. Хриси

# 7
  • Мнения: 101
Записвам се и аз
6.Нели_Б

# 8
  • София / Баня
  • Мнения: 67
Искам и аз със вас 

7. Ania1

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 179
Бройте и мен!

# 10
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен. За първи път ще участвам в подобна инициатива, но еуфорията, която ме обзе, когато прочетох за нея, ме подтикна да се запиша. Така че, мили дами, бройте ме и мен. Надявам се да не ви разочаровам.

# 11
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Boboli, би ли се представила? Би ли показала това, което си шила?
Не го приемай (евентуално и всеки новозаписал се неучаствал преди в игри) като лично заяждане. Просто искаме да опознаем хората, които ще зарадваме.

Не виждам предложения относно регламента. Това да го считам за съгласие ли?

# 12
  • Мнения: 3 961
Третата точка от регламента е комплект за бродерия, нали така?

# 13
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Третата точка от регламента е комплект за бродерия, нали така?
Да, мисълта ми беше за готово малко гоблинче.

# 14
  • Мнения: 8 229
Третата точка от регламента е комплект за бродерия, нали така?
Да, мисълта ми беше за готово малко гоблинче.

Последно - готово или комплект?  newsm78

# 15
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Третата точка от регламента е комплект за бродерия, нали така?
Да, мисълта ми беше за готово малко гоблинче.

Последно - готово или комплект?  newsm78

Комплектче, което твоето другарче да си избродира с удоволствие.

Навихте ме ще участвам и аз. Дружината се заформя сериозна и много отговорна.

# 16
  • Мнения: 15
Здравейте, момичета! Вчера се записах за коледната игра, организирана от вас, но не се представих, и напълно резонно ме помолихте да го направя. И така, шия от 18 годишна, с дълги прекъсвания. С времето обаче гоблените станаха една от големите ми страсти. Имам ушити около 15 гоблена, някои от тях мъници, други големи, с които се гордея. Последно време прекъснах, тъй като имам две малки дечица, но мисля че Коледните празници са добър повод да се активизирам отново.
И понеже пиша за първи път, ще Ви помоля да ми кажете как да кача снимки на моите произведения.
Това е от мен!!!!! Ако имате въпроси, на Ваше разположение съм!!!!

# 17
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Boboli ако имаш качени някъде в пространството /snimka.bg; FB/ снимки на гоблените ти може да дадеш линк към тях. Не е задължително наново да ги качваш тук.

# 18
  • Мнения: 14
Привет и от мен момичета. didida съм. Направих си нова регистрация, защото след дълго отсъствие си забравих старата парола Blush. Благодарение на Роси разбрах за тази Коледна игра и с ваше съгласие, бих искала да участвам. Ако приемате дезертирали, ще се радвам отново да бъда сред вас  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 571
Такива дезертьорки като теб ги приемаме с отворени обятия. Ние не сме те забравили и ни беше мъчно че те нямаше дълго сред нас, но пък имаше уважителни причини. Сега си тук, отново сред нас и аз лично много се радвам за това. Добре дошла, Диде!

# 20
  • Мнения: 482
Дид, радвам се да те видя  Hug

# 21
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Добре си дошла отново в кюпа мило Дезертьорче  Hug

# 22
  • Мнения: 482
Бачийска, и аз се записвам Simple Smile За регламента дали може едно уточнение за готовото комплектче да е оригинал, а не домашна комплектовка, за да няма разочарования? Всички имаме различен вкус и собствено виждане за марки конци, цветове и т.н. Така ще е най-честно и равнопоставено.

# 23
  • Мнения: 125
    Радвам се,че Диди е отново сред нас!Обмислям дали да се запиша за играта.Има още време .А готовата комплектовка задължително ли да е коледна?

# 24
  • София
  • Мнения: 630
Заформя се много интересна игра.  Hug
И се замислям сериозно дали да се запиша (ако ме приемете, разбира се). Но има още  време, ще си помисля още малко. Желание има огромно, но времеее - то е кът  Mr. Green

# 25
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Дидида, мнооооого се радвам, че си отново на линия и за записването ти в играта.  Party
 Тедибеарм,  Hug
Относно трета точка - имах предвид малък комплект гоблен. Но да, аз лично мисля, че ще равнопоставено да е готов комплект.

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 143
Записвам се! Grinning

# 27
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447

Оооооо, Пепи! Какво стана с това, че приключваш с игрите? Не можа за устоиш!?!?! Twisted Evil

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 143

Оооооо, Пепи! Какво стана с това, че приключваш с игрите? Не можа за устоиш!?!?! Twisted Evil
Нещо такова. Grinning Аз съм почти готова ,само да си видя другарето и ставам дядо Коледа.Ми така де  HugНикъде не се вясвам ,поне в една игра да участвам.Забравихте ме.То всяко решение при мен е предпоследно WinkА и вие сте едни навивачки  Heart Eyes

# 29
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Записани участници :
1. ba4iiska
2.  pticasprujina
3. Роси123
4.  donsita
5. Хриси
6. Нели Б
7. ania1
8. smarfietka13
9. Boboli
10. KoteVania
11.did did
12.ИнаТ

Дали не пропуснах някого?  newsm78

Побутвам темата с едно съобщение, че pepen се отказа от участието си поради лични причини. Надявам се всичко да се оправи. Все пак засега нищо не е фатално и записването продължава.

Аз за себе си съм решила какво да ушия - то вече е дори ушито, остава да го сглобя. Остава да пристигне и комплектчето, което съм харесала. Сладичкото е лесно.

Последна редакция: пт, 30 окт 2015, 12:38 от ba4iiska

# 30
  • Мнения: 14
Благодаря ви момичета за топлото посрещане. Радвам се, че отново съм сред вас  Hug. Няма да мога да бъда редовна както преди /просто времето не ми го позволява/, но ще гледам все пак често да пиша. Чакам си вече другарчето  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 571
И аз чакам... но дано се запишат и още хора,  че става още по хубаво когато участниците са повечко.

# 32
  • Мнения: 196
здравейте. Виждам че се е заформила добра групичка за играта. Е аз  newsm78, newsm78 и накрая реших да се запиша, ако ме приемете.Като гледам списъка май 13 номер ще съм, но това не е проблем.Дано като го прескочим да се запишат и други момичета.

# 33
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 398
Ехе, доста време никой не е писал  Sad
Нали все не харесвам да подменям определен цвят  bash, та снощи отбивайки се в магазина  за конци  харесах коледен гоблен/банер. Дори помолих да ми го запазят /не посмях да го взема/, защото си мислех, че може да съм изпуснала срока за записване  newsm78
 
Хайде записвам се в играта  newsm44

# 34
  • Мнения: 482
Хриси, сега се сещам, че с Роси всеки път обсъждаме, че картичката служи, за да се напише пожеланието на нея. Ако всички са съгласни, нека ушитото бъде оформено като коледна украса, която може да се ползва като такава, да носи коледно настроение по време на празниците - банер, играчка за елха и т.н., но да не е картичка.
Друго, което се сещам - има ли вероятност да се дублира подаръка? Миналата година пак имаше коледна игра, възможно е някой да е получил определени неща, които се предлагат и сега. Ще си казваме ли кой какво коледно има или не?

# 35
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Ако не съм закъсняла бройте и мен.

# 36
  • Мнения: 571
Инат, и аз все това си мисля относно картичките. Картичката не замества подаръка. Единствения случайза който се сещам е картичка с джобче за пари...,но тук идеята е да си подарим подаръци, а не пари. Относно повторението на подаръци, не мисля че ще е проблем, но даже и да получа нещо което имам вече, това не пречи да си го ушия и да ползвам и него за украса.

# 37
  • Мнения: 3 961
А и нали сме си показвали подаръците, който се притеснява от дублиране, да отвори старата тема, мисля, че снимките още си стоят  Peace

# 38
  • Мнения: 482
Хриси, това е добра идея, но аз не мога да я намеря  Blush Намерих я, сега ще разгледам. Благодаря!

# 39
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Намерих албумчето, което Джемма е направила http://djemma.snimka.bg/tapestries/koledna-igra-na-bg-mamma-2014-g.845726


И темата от миналата година
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=806413.0;topicrefid=19

Аз определено съм направила украшение за подарък, не е картичка.
Може да се каже, че дори съм готова с нещата. Остават довършителни работи.

# 40
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Късно ли е за мен? Grinning
Комплекта задължително ли е да е коледен или може всякаква комплектовка?

# 41
  • Мнения: 482
Да, разбрахме се да е коледен.

Аз определено съм направила украшение за подарък, не е картичка.
Може да се каже, че дори съм готова с нещата. Остават довършителни работи.


Аз също съм готова. И моето не е картичка.

Последна редакция: сб, 14 ное 2015, 05:05 от ИнаТ

# 42
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Късно ли е за мен? Grinning
Комплекта задължително ли е да е коледен или може всякаква комплектовка?
Нали играта е за Коледа и следва комплектчето да е коледно.
Добре дошли на новозаписалите се. Има още време до края на ноември. Има ли момичета от чужбина? Освен дидида някой друг? Трябва да се уточнят и въпросите относно техните пратки.

# 43
  • Мнения: 571
Еконт предлагат вече доставка и в чужбина. Много са бързи. Изпитано е вече.

# 44
  • Мнения: 3 961
Ама да не е някоя космическа цена? Преди време искаха доста за доставка от Англия.

П.С.  БГ пощи имат добри цени.

# 45
  • Мнения: 571
Преди две седмици пусках с бг пощи до Италия - 32 лв за кашонче 1,7 кг и с еконт до Германия - 37 лв пак кашонче около 2 кг. Мисля че има и много приемливи цени кпгато пратката е лека - под 500гр.

# 46
  • Мнения: 482
Тук може да се изчисли колко ще струва с български пощи: http://www.bgpost.bg/?cid=112&packet_type=3&packet_destination=1
Като се има предвид, че пратка с Еконт до адрес в България е 7-8 лв, не е много голяма разликата...

# 47
  • Мнения: 3 961
Аз съм пращала тип писмо/малък пакет с Пощи и затова ми се е видяла малка доставката с тях  Peace Но пък и нещата, които ще пращаме в тази игра не тежат много.

# 48
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Записани участницикъм 27.11.2015 г  :
1. ba4iiska
2.  pticasprujina
3. Роси123
4.  donsita
5. Хриси
6. Нели Б
7. ania1
8. smarfietka13
9. Boboli
10.koteVania
11.did did
12.ИнаТ
13. de4ko95
14. mama iasi
15. Азарея
16. indira

Има още време за записване, но моля Дидида и Боболи да ми изпратят адресите си на ЛС. Като гледам на другите момичета имам адресите, но ако има промяна в тях мола да кажете.

Днес купих и сладичкото и мога да кажа, че ми остава само опаковането...

# 49
  • Мнения: 482
Аз съм опаковала и чакам старта Simple Smile

# 50
  • Мнения: 8 229
Аз съм опаковала и чакам старта Simple Smile

Не чакай, ами ела във фейса, в групата на Жабка, там е купона за откриването Mr. Green Томболи, бонбони, даже и ракия и туршийка някой ще спечели.

# 51
  • Мнения: 482
Няма нужда, благодаря  Mr. Green

# 52
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Друго си помислих сега - дали имаме "претенции" как ще си получим пратките? Защото аз предпочитам например да получа по еконт  защото ще отида да го взима когато ми е удобно. Цял ден в къщи няма никой и не ми е удобно по пощата.

# 53
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Аз нямам претенций. Както му е удобно на другарчето ми. Дала съм служебния си адрес защото имаме охрана всеки ден и има кой да получи пратката, дори и аз да не съм в офиса в момента.

# 54
  • Мнения: 8 229
Аз също нямам претенции.

# 55
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Започвам поетапно да пускам другарчета. Не са много, мисля, че ще се справя тази вечер. Ще ползвам и ФБ за момичетата които знам.

# 56
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Мисля, че пуснах другарчетата ... Остава ми утре да пусна един адрес.

Успех желая на всички . Бяхме решили пращането да започне от 07.12 - това е другата седмица, така че тези които ще пращат от и за чужбина имат преднина тази седмица.  Hug  Дано ръката на детето ми е била лека...

# 57
  • Мнения: 571
Имам си другарче и нямам претенции как ще получа подаръка. Дала съм пощенски адрес, но и с еконт ми е удобно, така че мога и офис на еконт да дам ако другарчето ми предпочита да прати с куриер. Личното поднасяне също е вариант, но да знаете че ходя на работа и трябва да се осведомите кога съм си у нас.

# 58
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 398
Имам си другарче  newsm03

За получаване - нямам претенции. Както ти е най-удобно другарче  Hug Ако решиш да е с куриер/няма значение кой/  - пусни до офис.
Не зная дали съм давала телефон  Embarassed Ако трябва, Бачийска да пише  Wink

# 59
  • Мнения: 15
Аз също си имам другарче!!!! Happy!!! Няма претенции за начина на доставка, може по пощата, може и с куриер до поискване от офис, както му е удобно на другарчето! Вече нямам търпение.

# 60
  • Мнения: 15
Забравих да попитам, пращането може ли да започне сега, виждам че в началото на темата пише пращане до 7 декември?

# 61
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Личното поднасяне също е вариант, но да знаете че ходя на работа и трябва да се осведомите кога съм си у нас.

За тези въпроси към мен - нали уж съм организатор.  Mr. Green

Забравих да попитам, пращането може ли да започне сега, виждам че в началото на темата пише пращане до 7 декември?

Аз предлагам да е от 7.12.

# 62
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Имам си другарче  newsm03

За получаване - нямам претенции. Както ти е най-удобно другарче  Hug Ако решиш да е с куриер/няма значение кой/  - пусни до офис.
Не зная дали съм давала телефон  Embarassed Ако трябва, Бачийска да пише  Wink

Дала съм и номера на телефона ти за всеки случай.

# 63
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
И аз си имам другарче!
Дала съм нов, по-удобен адрес на организатора  bouquet

# 64
  • Мнения: 196
Аз също си имам другарче. Претенции за получаване нямам. Както е удобно.

# 65
  • Мнения: 482
И аз нямам претенции за получаване - може по пощата, може и до офис на Еконт, еднакво близо са ми двете.

# 66
  • sf
  • Мнения: 10 156
И аз имам другарче.
Предпочитам за получаване Еконт -офис, но и по пощата става. Куриер вкъщи няма  да ме намери.

# 67
  • София / Баня
  • Мнения: 67
И aз си имaм другaрче - блгодaря Бaчийскa.  Hug  bouquet
Зa другaрчето - куриер в къщи трудно ще ме нaмери, тa другaрчето ми дa не се притеснявa - и пощaтa и офи сa нa еконт сa ми еднaкво близо.
 

# 68
  • Мнения: 14
И аз имам другарче  Heart Eyes. Благодаря ba4iiska bouquet
Нямам претенции за получаване къде и как  Peace

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 179
И аз имам другарче, благодаря Бачийска!
И аз нямам притенции за получаване.
Последно ще пращаме до 7-ми или след 7-ми?

# 70
  • Мнения: 14
 Laughing от 7-ми /другата седмица/ започва изпращането. Peace

# 71
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447


 

Може да се каже, че от днес официално може да дадем старт на играта. От днес би следвало да изпращаме подаръците.  Не мисля, че е фатално да не се пусне днес  пратката - утре, след утре ... Така ще се удължат приятните емоции.
Все пак не сме чак толкова много участниците и ако получим всички в един един и същи ден то ще ни дойдат в много накуп толкова красоти...  Hug

 

# 72
  • Мнения: 8 229
Аз моя го пуснах в събота, другарчето днес ще го получи (ако не си го е взело вече)  Mr. Green

# 73
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Много сте нетърпеливи нещо, а?

И аз изпратих моя подарък.

# 74
  • Мнения: 571
И аз идвам с отчет. Сутринта пуснах моя подарък. Утре ще е при другарчето.

# 75
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Ехеееее, наистина сте бързи!

Взела съм подаръка, ако имам възможност днес ще го пусна...  Embarassed

# 76
  • sf
  • Мнения: 10 156
Аз няма да пусна преди петък, пък и без това смятам,че е рано. То докато дойде Коледа, ще сме забравили. Няма да се сърдя, ако моя дойде по-късно.

# 77
  • Мнения: 8 229
Който когато може, аз се отдавам на друга вълна вече.  Simple Smile

# 78
  • Мнения: 15
И аз са се отчета. Току-що се прибирам от куриерската фирма. Другарчето ми утре би трябвало да си получи подаръка. А аз оставам в очакване на моя.

# 79
  • Мнения: 14
И аз ще пусна към края на седмицата или в началото на другата. До Коледа има доста време, за да се наслаждаваме на подаръци  Heart Eyes. Много сте бързи момичета . Значи утре и в сряда ще гледаме мноооого красоти. Hug

# 80
  • Мнения: 482
Аз си взех подаръка днес, изпратих и за моето другарче.
Благодаря ти, Pticasprujina! Много се впечатлих от голямата червена рамчица с интересна закачалка - страшно ми харесва! Надявам се да не се сърдиш, че няма да го направя за тази Коледа, защото приключих с всичко коледно, прибрах материалите и се зарекох до края на годината да не хващам игла.

Ето снимките на подаръка - коледен комплект за бродиране, с рамка; бродирана картичка, звездичка с камбанка и шоколад /пристрастена съм към всичко шоколадово Simple Smile /:

 

 

# 81
  • Мнения: 8 229
Аз си взех подаръка днес, изпратих и за моето другарче.
Благодаря ти, Pticasprujina! Много се впечатлих от голямата червена рамчица с интересна закачалка - страшно ми харесва! Надявам се да не се сърдиш, че няма да го направя за тази Коледа, защото приключих с всичко коледно, прибрах материалите и се зарекох до края на годината да не хващам игла.

Ето снимките на подаръка - коледен комплект за бродиране, с рамка; бродирана картичка, звездичка с камбанка и шоколад /пристрастена съм към всичко шоколадово Simple Smile /:

 

 

Радвам се, че подаръкът ти е харесал. Аз също прибрах иглите за тази година. Надявам се знаеш защо ти изпратих точно тази картичка?!  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 14
Уаууу, първият подарък вече ни зарадва   Party. Мишока е страхотен. Комплектчето за бродиране - също. Не съм го виждала аз
 това мотивче.
Инат-че, честито  Grinning.
Птицаспружина  bouquet

# 83
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Оооо, началото е поставено.Браво!

Аз не успях да стигна до куриерския офис, ще пробвам утре...

# 84
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Много готин подарък! Честито!

Аз днес успях да стигна до куриера.Така че, другарче,очаквай утре изненада Simple Smile

# 85
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Моето другарче днес трябва да очаква подаръка, предварително се извинявам, но в бързината не си написах името (ник-а).

Подаръкът, който е за мен е взет. Довечера когато се прибера ще снимам.
 

# 86
  • София / Баня
  • Мнения: 67
 Имaм смс от Еконт. Мило другaрче днес ще си вземa изненaдaтa. Simple Smile

# 87
  • Мнения: 101
Аз също имам съобщение за пратка,ако успея да го взема днес довечера ще показвам.

# 88
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Ох,че хубаво! Нямам търпение да видя! newsm08

# 89
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Ох,че хубаво! Нямам търпение да видя! newsm08

И аз.

# 90
  • Мнения: 14
И аз, и аз.... Crazy
 

# 91
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 Аз вече си взех пратката.  smile3534

 Благодаря на  mamaiasi за прекрасният подарък  Hug Hug Hug Hug  Довечера ще показвам снимки.


А като си взех пратката пуснах и моят подарък и утре някой да чака.

# 92
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 398
 Утре ще гледаме снимки  Wink

# 93
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Айде сега - утре. Още тази вечер чакаме отчет със снимков материал.

# 94
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 398
Айде сега - утре. Още тази вечер чакаме отчет със снимков материал.
Аз пък ще трая до утре  ppp, че в къщи не мога да се вредя за компютъра, но и не искам  Naughty че като седна и ми отиде времето.....

# 95
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Айде сега - утре. Още тази вечер чакаме отчет със снимков материал.
Аз пък ще трая до утре  ppp, че в къщи не мога да се вредя за компютъра, но и не искам  Naughty че като седна и ми отиде времето.....

Аз зяпам през телефона  Joy

# 96
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Аз участвам и в няколко фейсбукски коледни игри и на всяка снимка се радвам сякаш на мен са го подарили.Много е мило. Heart Eyes

# 97
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Днес пуснах подаръка за моето другарче в куриерската фирма и като жената тръгна да ми подава пакета за мен аз се стъписах - беше ОГРОМЕН в сравнение с моето пакетче. Дори я попитах дали е за мен, а тя : Нали ти си Христина Бачийска! Беше като упрек т.к. ме познава. Embarassed

И подаръка е от mama iasi, за който много, много, много благодаря!

От вън
Скрит текст:

И вътре : украшения за елхата и тагчето от пакета. Трябваше да го развържа.. Едното украшение е плетено на една кука. Уникално е.
Скрит текст:

За бродиране....  Май това ще ми  е първият оригинал Анхор.  Благодаря много...
Скрит текст:

А това беше гвоздеят : отзад има бутон и като се натисне свети и ми казва, че ме обича  newsm03

Скрит текст:

И всичко заедно, там се виждат и бонбоните - ефектни, стилни, засега неразпечатани...засега...

Скрит текст:


mama iasi, отново благодаря за приятната емоция и изживяване! Тези мигове са разкошни!

# 98
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Дойде с това . Вътре се оказаха изненадите, за мое щастие само положителни , , . Щях да забравя сладкото .
И накрая, но не по важност Boboli благодаря за хубавия подарък и вкусните емоции.

# 99
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Чудесни подаръци! Почвам да се притеснявам дали ще се хареса моят  Grinning

# 100
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Страхотни са подаръците момичета.

# 101
  • Мнения: 15
Дойде с това . Вътре се оказаха изненадите, за мое щастие само положителни , , . Щях да забравя сладкото .
И накрая, но не по важност Boboli благодаря за хубавия подарък и вкусните емоции.

Удоволствието е изцяло споделено, Азарея! Радвам се, че подаръците ти харесват...😊😊😊😊😊

# 102
  • Мнения: 14
Лелеее, колко е красиво всичко... Heart Eyes....големи майсторки сте момичета  bouquet.Аз започвам малко да се притеснявам от това, което сътворих....надявам се да направя и аз приятна изненада  Blush

# 103
  • Мнения: 101
И така взех си пратката и тя е от не непознато другарче ,а от Незнайно другарче,защото няма нито име ,нито ник.Огромно благодаря за хубавия подарък ,който много ме зарадва.От къщичката се появиха два снежковци и едно сладко изкушение.Благодаря ти мило другарче(предполагам ,че това е Азарея).Ето и снимки.

# 104
  • Мнения: 15
И аз да се отчета! Страхотни подаръци си имам. Нямам думи да опиша вълнението от първото ми участие в Коледна гобленарска игра. С една дума: Благодаря, Роси!!! А ето и снимков материал.

# 105
  • Мнения: 15
Момичета, помощ!!! Снимките не се качват. Какво да направя, та да ги кача????

# 106
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 398
Еха, много хубави подаръци  Hug

ba4iiska чак пък огромен  Embarassed просто трябваше тая топка да я сложа в нещо,че да не се счупи.

На мен пък ми е коледно отдавна, заради внучката дори елхата сме я украсили има-няма отпреди двайсетина дни  Rolling Eyes

# 107
  • София / Баня
  • Мнения: 67
Ето ме и мен със снимки.
Дали можете да познаете от кой е моя подарък   bouquet


А ето и целия подарък под тази красива опаковка, която не ми се искаше да развалям

Имам си страхотно банерче - играчка за елхата, комплектче за шиене със допълнителна вата за да си го довърша и м-м-м шоколад
            

Благодаря много на моето другарче за страхотната изненада. Надявам се няма да се разсърди, че ще си ушия гобленчето за следващата Коледа. Но тогава и двете банерчета ще ми красят елхата.



P.S. А за тези които още не са се досетили - другарчето ми е ИнаТ.  bouquet Hug bouquet Hug

# 108
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 067
Момичета, помощ!!! Снимките не се качват. Какво да направя, та да ги кача????

качи ги тук http://ifotki.info/

после копирай третия линк Wink ще излязат малки, с възможност за отваряне  Peace

 Blush харесва ми темата, харесват ми подаръците, харесва ми емоцията  Hug

# 109
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
И така взех си пратката и тя е от не непознато другарче ,а от Незнайно другарче,защото няма нито име ,нито ник.Огромно благодаря за хубавия подарък ,който много ме зарадва.От къщичката се появиха два снежковци и едно сладко изкушение.Благодаря ти мило другарче(предполагам ,че това е Азарея).Ето и снимки.

Позна. Толкова се бях притеснила, че забравих да си напиша името  Embarassed

# 110
  • Мнения: 482
Аня, радвам се, че беше моето другарче  Hug
Ако позволите, със снимка на подаръчето за Аня, поздравявам цялата ни групичка с предстоящите празници и ви пожелавам да сте все така добри, мили, отзивчиви и прекрасни приятели по хоби! Merry Stitch-mas Simple Smile



А за тези от вас, които не харесват чуждоезичните надписчета, превод на български Wink :



Азарея, ти нямаш ли рожден ден днес? Бъди здрава, влюбена, щастлива и по-малко разсеян Стрелец Wink

Последна редакция: ср, 09 дек 2015, 09:54 от ИнаТ

# 111
  • Мнения: 15
[][][][][][/img]

# 112
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Красота след красота.

Аз да кажа, че имам СМС от Еконт и чакам пратка с мирис на море.  Whistling

# 113
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Ехааааааааа, само красоти!

Радвам се!  Hug Hug Hug Hug Hug

Аз очаквам включване от моето другарче, би следвало днес да получи пратчицата ми. Всичко ми се е свило!  newsm56

# 114
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Имам си страхотен подарък от Indira:



А играчката е невероятна - носи много, много коледно настроение:



Бачийска ние с теб нагодина можем да си спретнем дружно шиене на Банера  Hug

# 115
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447

Бачийска ние с теб нагодина можем да си спретнем дружно шиене на Банера  Hug

Не ме предизвиквай....

# 116
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536

Бачийска ние с теб нагодина можем да си спретнем дружно шиене на Банера  Hug

Не ме предизвиквай....
И аз си имам банер, може ли да се включа в задругата?

# 117
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Ехааааааааа, само красоти!

Радвам се!  Hug Hug Hug Hug Hug

Аз очаквам включване от моето другарче, би следвало днес да получи пратчицата ми. Всичко ми се е свило!  newsm56

Да се включи и другарчето,което беше първо пред офиса на Еконт тази сутрин.Не можа сърце ми да изтрае и си взех подаръка преди да отида на работа.И е имало защо Simple Smile
Имам невероятен подарък от Бачийска със много мило писъмце.За да не съм голословна веднага прилагам снимки Simple Smile

Ето какво красиво опаковано пакетче изпадна от торбичката на Еконт.В любимият ми цвят Simple Smile


А след като го разопаковах от там ме погледна една сладка коледна совичка украсила чудна торбичка.


В торбичката се криеше коледният зайко,който винаги съм искала да си купя и кутия страхотни шоколадови вълшебства.


Много ти благодаря,другарче! Ти направи денят ми и Коледата ми още по-хубава и емоционална.
Пожелавам на теб и цялото ти семейство много здраве и една мирна и успешна 2016 година.
Весели празници и много топли поздрави от Варна и морето!

# 118
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Азарея аз съм "За". Може и на гости с Хриси да дойдете. Да си направим седянка.

# 119
  • Мнения: 482
Много хубави подаръчета показвате  Heart Eyes
Банерчето на Anchor ще стане чудесно. Може ли да ми кажете дали в комплекта има закачалките, които се виждат на снимката?

# 120
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Индира, радвам  се, че съм доставила радост.

ИнаТ, не, няма закачалчица.

Коте, Азарея, може една среща по средата между София и Русе,   в Кнежа  Laughing лятото... под асмата...

# 121
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Ако е за идеята и аз ще си купя коледен банер  Grinning
Седянка под асмата,малееееее   КЕФ!
Мога и жива музика да уредя  Laughing

# 122
  • Мнения: 571
Коте, Азарея, може една среща по средата между София и Русе,   в Кнежа  Laughing лятото... под асмата...
Пък ако и филийки с домашно сладко направиш, и аз ще си купя банер.

# 123
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Договарилис.

Аз ще уредя баба за гледане на децата.

# 124
  • sf
  • Мнения: 10 156
Получих обаждане от куриер, но не съм вкъщи, два пъти е идвал, тъй че ще остави пратката в офиса им, който обаче ми е мн далеч и чак другата седмица ще сколасам да си го взема.

# 125
  • Мнения: 8 229
И аз имам SMS от Еконт, но не знам още какво е, нито от кого е. Mr. Green

# 126
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Ехе, много мераклии за колективно шиене на банери... Ще се заформи седянка май...

Хайде, чакаме снимки от днешните подаръци...

# 127
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Коте не се притеснявай има и кученца, които да се погрижат.

Бачийска, а ако има от мекичките ..... направо политам още сега.

И аз чакам снимки....

# 128
  • Мнения: 8 229
Взех си подаръка, моето другарче Хриси да не се тревожи. Снимки ще покажа утре, е ако не съм изяла част от него  Mr. Green

П.П. И аз си имам банер, седянката се разраства.

# 129
  • Мнения: 8 229
ето го моят прекрасен подарък! Благодаря ти, Хриси!

# 130
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Честито Птиченце.

Виждам, че седянката се очертава сериозна.  Joy

# 131
  • Мнения: 482
Хриси, на една вълна сме били с висулчицата Simple Smile

# 132
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 398
............

Виждам, че седянката се очертава сериозна.  Joy
Но пък  комплектите са  newsm10 А пък и за ограничената сума  - толкова  Embarassed

# 133
  • Мнения: 3 961
Надявам се да се е харесал подаръкът, скромно, ама от сърце  Hug Банерчето си го харесах отдавна, доста преди да разбера кое ми е другарче. А то какво се оказа - банерчета били на мода  Grinning

# 134
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 398
Надявам се да се е харесал подаръкът, скромно, ама от сърце  Hug Банерчето си го харесах отдавна, доста преди да разбера кое ми е другарче. А то какво се оказа - банерчета били на мода  Grinning
Хриси, май всички сме така. Все пак имаше малко време между тегленето и изпращането/макар че има още време до Коледа/, та кога човек да търси и коледни мотиви. Като знам какво е положението в нашия град, докато го доставят ще мине Коледа  Rolling Eyes

# 135
  • Мнения: 571
Аз още нямам подарък, ама даже и да не е банер, да не мислите че ще минете без мен на седянката. Там съм.

# 136
  • Мнения: 8 229
Надявам се да се е харесал подаръкът, скромно, ама от сърце  Hug Банерчето си го харесах отдавна, доста преди да разбера кое ми е другарче. А то какво се оказа - банерчета били на мода  Grinning
Много си го харесах

 Hug bouquet

# 137
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Страхотни са всички подаръци  Hug
 Явно тази година банерите на Анхор са много актуални. Сега ако намерим и банери - закачалки...

Роси, ще имаш и ти подарък. Момичетата уведомиха тук или на лс кога ще пращат и всичко ще бъде наред. Все пак чакаме и пратка от и пратка за чужбина. Дано не са наели пощите пак предишните камили.

# 138
  • Мнения: 571
Искам да кажа на моето другарче Боболи че банерчето на Дим, което й подарих, може да си го направи като гоблен и да си го сложи в рамка. Аз лично много харесвам тези коледни мотиви на Дим, но не ги харесвам оформени като банери.
Бачийска, мисля че Деси беше казала че закачалки за банери има в Аксиома, ама не знам какви са.
А за подаръка не се притеснявам, чакам търпеливо и само се моля да няма много за шиене, че така съм я закършила с шиенето... Освен да взема да организирам една седянка и у нас и да ви раздам по един гоблен, че да ми ги ушиете......

# 139
  • Мнения: 482
А пък аз получих подаръче извън играта и няма да го показвам, но имам поръчение да ви предам много поздрави от Бяло цвете Simple Smile
Роси, на мен пък много ми харесва висулчицата на Dimensions, оформена точно по този начин. Намирам някакъв особен чар в такива оформления, където личи, че е ръчна изработка - по-неофициални някак. Рамките са ми много строги или стиропорените фигурки, примерно, сякаш са произведени на конвейер.
Закачалки за банери скоро не съм виждала да се предлагат, не съм ходила и до магазина на "Аксиома", но може да им пишете и да попитате. По чуждите сайтове съм сигурна, че предлагат, но не знам цените на доставките, може да поръчате всички заедно Simple Smile

# 140
  • Мнения: 8 229
Абе закачалки има В Димшопа много, трябва да си намерим някоя добра руска душа, която да ни ги поръча и препрати.  Mr. Green

# 141
  • Мнения: 15
Мила, Роси123, искам още веднъж да ти благодаря за прекрасния подарък, всичко е много красиво и стилно. Да сипризная Димче ще шия за първи път, но с ваша помощ мисля, че ще се справя. По отношение на оформлението му е аз бях решила да го сложа в рамка, даже наскоро видях точно такова оформление някъде и много ми допадна. Много красиво е и опаковането на шоколадчето, докега не бях виждала подобно нещо и много се впечатлих. А за играчката нямам думи, щом мъжа ми, който хич не си пада по подобни неща, остана очарован, няма какво друго да кажа.
На всички Вас желая Весела Коледа и Щастлива и Успешна Нова 2016 Година.

# 142
  • Мнения: 196
Най-после и аз да намеря време да се появя. Момичета, страшни сте. Видях много хубави подаръци. Аз изпратих моя във вторник по пощата/нямах възможност за куриер/,и ме увериха че за ден ще стигне. Да ,ама не. моето другарче все още не се е похвалило, което ме притеснява. Дано елените  или камилите не се бавят до след Нова година.

# 143
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 398
 newsm44 имам си подарък.
  Снощи в пощенската кутия намерих известие за колет и сутринта бегом до пощата. И тъй като днес е работен ден  newsm10 че го взех, но  newsm45 нямаше време да го отворя, че закъснявах за работа.
90% съм сигурна че е за тази игра  Rolling Eyes
Скрит текст:
Бачийска ме предупреди, че този за РД ще пристигне във вторник

Какво има обаче вътре  newsm78 знае само милото ми другарче de4ko  Hug А каквато е скопосница, сигурна съм че ще е прекрасен.

П.П. Ето докато пишех и работех тя ме е изпреварила.  Тук е, тук е  santa2

# 144
  • Мнения: 196
mama iasi,писали сме по едно и също време. Отдъхнах си. Дано всичко да е наред.

# 145
  • Мнения: 571
Моето мнение е че камилите са пощальоните по места.  Длъжни са да разнасят малките пакети по адреси, но не го правят. По - лесно им е да ти оставят бележка и ти фа ходиш да си го търсиш. А понякога даже и бележки не носят защото хората вече  не им вярват и си звънят по телефона да се предупредят и да ходиш да си търсиш пратката. И така за игрите се получават забавяния и недоразумения, защото ние пък не си звъним, за да си запазим изненадата до последно.

# 146
  • Мнения: 8 229
Я да попитам аз, как така си знаете другарчето от което получавате подарък предваително, а? Аз моето не го знаех.  Crossing Arms

# 147
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 398
Я да попитам аз, как така си знаете другарчето от което получавате подарък предваително, а? Аз моето не го знаех.  Crossing Arms

 newsm78 кой си знае другарчето, нещо не схванах  Embarassed
Аз прочетох името на подателя и по някаква случайност пращах за същия град  подарък от другата тема за РД, иначе на никой тук не зная имената  Rolling Eyes

# 148
  • Мнения: 8 229
Я да попитам аз, как така си знаете другарчето от което получавате подарък предваително, а? Аз моето не го знаех.  Crossing Arms

 newsm78 кой си знае другарчето, нещо не схванах  Embarassed
Аз прочетох името на подателя и по някаква случайност пращах за същия град  подарък от другата тема за РД, иначе на никой тук не зная имената  Rolling Eyes

Ааа, аз помислих, че предварително си знаела, че de4ko ти праща подарък.

# 149
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
 Опа,  Naughty птица, съмняваш ли се в моята честна душа!?!?! Mr. Green Корупцията не е стигнала чак на такова ниска ниво.  Като се  замисля ... нищо не се знае. Whistling Но засега съм бетон.  Peace

# 150
  • Мнения: 8 229
Опа,  Naughty птица, съмняваш ли се в моята честна душа!?!?! Mr. Green Корупцията не е стигнала чак на такова ниска ниво.  Като се  замисля ... нищо не се знае. Whistling Но засега съм бетон.  Peace
Абе като се сетя лятото за един рожден ден какви конспирации правихме ...  Joy

Що пък да се съмнявам newsm78  Mr. Green

Нали се разбра, че просто е съвпадение.

# 151
  • Мнения: 571
Първите ми игри бяха много интересни от тази гледна точка. Получавам подаръци от имена които нищо не ми говорят. Тогава още фб не беше толкова разпространен, нямаше ги групите там и си се познавахме само от тук. Започваш да разопаковаш подаръка и търсиш картичка или писъмце с ника на другарчето че да знаеш от кой е подаръка и на кого да благодариш

# 152
  • Мнения: 15
На мен понеже ми беше за първи път се чувствах точно по начина, който е описала Роси123

# 153
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 398
Момичета голямо объркване  ooooh! Ама Бачийска и тя с тия "технически проблеми" на ЛС  Rolling Eyes

Та - отварям  пакета


и от там вадя:

Видях един лист, ама кой да го прочете ooooh!  Започвам да отварям и се чудя - абе много неща има, но бързаме да правим снимки/че на лампа излизат Twisted Evil, но нали пък чакате да видите Wink/ И в момента в който отварям едната картичка и виждам ЧРД схващам, че de4ko ми е другарче и в двете игри. Писала тя да отворя този за РД когато искам, ама свърши вече....
Та за тази игра е ето това

и вижте какво си имам  newsm44
-  "играчката за елха" се оказа ето този банер,  със закачалка и гръб от плат

в гръб:

- торбичка на Vervako

и заедно с шоколада


 newsm78 а останалите подаръци......ами в другата тема, в понеделник   smile3533

 Благодаря ти de4ko Hug

# 154
  • Мнения: 3 961
Аз днес получих СМС от Спиди, да очакавм пратка в понеделник. Ама много са гадни да държат хората в очакване два дена  #2gunfire Ще чакам каква да правя.

Честито банерче и на теб, мама Яси  Hug

# 155
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 398
 Embarassed Embarassed Embarassed другарчето ми от играта РД не е de4ko.
 Ама как да не се объркам като в другата торбичка си имаше и гобленче, и картончета за картички, и стиропорни сърца заедно с ширитите, и картичка с много мили пожелания и сладичко/бисквитки, шоколад, захарни пръчки.../ - абе всичко по регламент  Rolling Eyes

Ах, de4ko може ли така Naughty  Hug

# 156
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Прекрасни подаръци! А другарчето ти играта за Рд не е Дечко.

# 157
  • Мнения: 196
Е,вече всичко се изясни. Получи се малко объркване,но така пък за Яси стана по-интересно Simple Smile

# 158
  • Мнения: 14
Момичета.... newsm44 имам подарък и аз.....и то какьв.... Crazy. Имайте малко  тьрпение....опитвам да кача снимки ....

Мама Яси  Simple Smile интересно е при теб  Laughing...и...Честит Рожден Ден  bouquet здраве, здраве и пак здраве ти пожелавам от сьрце  bouquet

# 159
  • Мнения: 14
И така, да покажа аз   Grinning


това е сьдьржанието на целия пакет момичета - имам един прекрасен шал  Heart Eyes, топки, панамка и около 20 заготовки за картички, заедно с пликовете - все необходими материали, които ще си използвам с удоволствие. А в това шареното коледно пакетче се криеше ето това  Grinning

Много красива картичка, още по-красива висулка/укрска, комплектче на Орхидея, което не обещавам мила Ваня, но ще се опитам да си го ушия за тази Коледа  Peace и разбира се сладичко - шоколадче.
Благодаря ти Котеваня още веднъж  Hug bouquet за чудесното изживяване  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 14 дек 2015, 23:44 от did did

# 160
  • Мнения: 571
оооооооооооо камилите стигнаха...
Честито Диде!

# 161
  • sf
  • Мнения: 10 156
Тъй, имам една добра и една лоша новина. Добрата е,че си взех подаръка, но не съм го отворила още. Лошата е, че нямам как да покажа снимки :/

# 162
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
За първи път пращам в чужбина и да Ви кажа, че направо ми идеше да застрелям Дядо БГ Пощи - еми една седмица пратката не излезе от България. А какви глупости пишат като проследяваш пратката си е тема на друг разговор.

Важното е, че пристигна при получателя си и съм доставила радост.

# 163
  • sf
  • Мнения: 10 156
Допълвам- другарчето ми е Нели_Б, много,много благодаря, всичко ми харесва. Имам шоколад с игрива опаковка с шапка Simple Smile, картичка, ушита украса за елха и чудесно гобленче с Дядо Коледа Simple Smile
 Имам снимки на телефона, но не мога да ги кача. Някой ако иска да помогне, да му ги пратя във фейса и да ги пусне вместо мен.

# 164
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 398
За първи път пращам в чужбина и да Ви кажа, че направо ми идеше да застрелям Дядо БГ Пощи - еми една седмица пратката не излезе от България. А какви глупости пишат като проследяваш пратката си е тема на друг разговор.

Важното е, че пристигна при получателя си и съм доставила радост.
Щом е пристигнала, вече не е актуално  newsm78 Но нали съм ви споменавала, че с бележката от БГ пощи пратката се проследява само в България Naughty т.е. кога е взета от съответния град, кога е пристигнала в София и че е приготвена за изпращане и толкова.....цял месец да се проследява - все същото. Трябва да се търси в пощите на съответната  държава  Peace Така се чудех и аз първия път когато трябваше да изпращам до Франция, докато не реших да търся в гугъл френските пощи  Wink

# 165
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
За първи път пращам в чужбина и да Ви кажа, че направо ми идеше да застрелям Дядо БГ Пощи - еми една седмица пратката не излезе от България. А какви глупости пишат като проследяваш пратката си е тема на друг разговор.

Важното е, че пристигна при получателя си и съм доставила радост.
Щом е пристигнала, вече не е актуално  newsm78 Но нали съм ви споменавала, че с бележката от БГ пощи пратката се проследява само в България Naughty т.е. кога е взета от съответния град, кога е пристигнала в София и че е приготвена за изпращане и толкова.....цял месец да се проследява - все същото. Трябва да се търси в пощите на съответната  държава  Peace Така се чудех и аз първия път когато трябваше да изпращам до Франция, докато не реших да търся в гугъл френските пощи  Wink

Това го разбрах на петия ден. Сравнително бързо се ориентирах в сайта на пощите, като никога.

# 166
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Ето снимки и на подаръка на donsita от Нели Б

Едно пакетче с настроение:


Красотите от пакетчето:

# 167
  • sf
  • Мнения: 10 156
КотеВаня, много благодаря за съдействието Simple Smile

# 168
  • Мнения: 14
Донси, честито. Много е хубав и твоя подарък.
Лелеее, КотеВаня...като те прочетох и ми се сви сърцето.....Дано моят подарък пристигне до Коледа Rolling Eyes

# 169
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Диди немските пощи са по-сръчни от нашите. Аз предварително бях питала за колко време пристига колет до страна от ЕС. А и подаръка ми беше готов доста по-рано и като ми се падна ти си направих сметката, но явно не бях включила камилите, а трябваше да се сетя, че те са мноооого важна част от уравнение.

# 170
  • Мнения: 3 961
Вчера си взех подаръкът, не не можах да кача снимките от телефона. Затова показвам сега. Много благодаря на Ваня - ania1  Hug

Много красива опаковка



И вътре кутия пълна с изненади



Имам си не едно, а цели две комплектчета - оригинали на ДМЦ и Вервако. За първи път ще правя торбичка, дано да се справя.



Имам си и комплектче за правене на картички  Grinning Ароматна торбичка и картичка с мили пожелания. Да не забравим и супер вкусните бонбони.

Благодаря ти Ваня, Весели празници на теб и твоето семейство, бъдете живи и здрави!!

# 171
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
По мои сметки остават още три подаръка - остават подаръците на Дечко, Роси и Смарфиетка. За два съм сигурна, че са пуснати и единия би следвало днес да бъде получен. Ще чакаме...  Popcorn

# 172
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Да, вече имаме един получен подарък, но довечера ще ни бъде показан  снимков матрЯл с обяснения ...
За сега нищо не казвам ...

# 173
  • Пловдив
  • Мнения: 179
Здравейте! И аз вече имам подарък  Joy Много благодаря Donsita за прекрасната изненада. Но ще трябва да почакате за снимков материал. Ще кача снимки довечера като приспя зверчетата  Twisted Evil

# 174
  • sf
  • Мнения: 10 156
Лелее, тия много бързи, та аз вчера го пуснах, уау
Дано ти е харесал   Hug

# 175
  • Мнения: 571
Идвам с отчет и снимков материал. Искам предварително да ви кажа колко тъпа овца съм, да не се чудите... Започвам отдалеч.
Знаете че и дъщеря ми Виктория шие , но сега е много заета и не можа да се включи в играта. Обаче от десетина дни едно момче ми иска приятелство във фейсбук. Гледам аз че Виктория ни е общ приятел и се чудя какво ли иска от мен тоз младеж. Все се канех да я питам кой е той и все забравях. В неделя той ми писа лс че е нейн приятел от бригадата в Аляска и ме моли да му дам домашния ни адрес за да й прати малко подаръче, което да сложа под елхата (милия не е наясно че още не съм украсила елха...). Дадох му имената си и адрес за поща и офис на еконт, да си избира как му е удобно да прати. Снощи момчето ми писа че ми праща с еконт и днес ще е при мен подаръка. Днес получавам смс от еконт че имам пратка която ще бъде доставена на домашния ни адрес, при което се ядосах как тези младежи не слушат какво им се говори. През деня вкъщи няма никой, защо той е пуснал пратката до адрес а не до офиса. Писах му и му се накарах че е пратил до вкъщи а у нас няма кой да го получи. Но по стечение на обстоятелствата той не ми отговори, не е бил на линия. Обадих се на куриера на еконт ако може да ми донесе пратката на служебния адрес и той каза че след около час ще е при мен. Получих пакета и гледам- пратено от Пловдив а момчето каза че е от Сливен. Гледам женско име на подател, а той е Георги... Викам си сигурно е хванал някоя мацка да му свърши работата. Махам и изхвърлям найлона на еконт и се изненадвам че вътре има отворена подаръчна торбичка в която се вижда какво има.

Уж трябваше да е изненада за Виктория, пък то се вижда че вътре има шоколад и от онези готини комплектчета на Орхидея със златните рамки. Много се изненадах че това момче знае че Виктория шие и си викам "гледай как е проучил че шие и й е купил това комплектче и даже и шоколад й е сложил".

И пусто любопитство... извадих всичко от торбичката и ... изненада- вътре имаше един плик

Направо се шашнах... викам "ееее тоя младеж и за мен е помислил". Отварям плика и съвсем почвам да давам "заето".Отвътре изпадна това

Съвсем се шашнах. Започвам да чета пожеланията в картичката. Стигам до долния десен ъгъл и се опулих

Божееееееееееее чак тогава се осъзнах че това е подарък за мен от играта тук. За мен тази игра беше приключила. Аз изпратих още първия ден, на следващия другарчето ми писа че е получило и аз се успокоих. После влизах още няколко дни и съм забравила че не съм получила подарък. Аз съм си изпълнила ангажимента и за мен играта е приключила. Стана ми много готино че наистина подаръка ме изненада супер много.
 Смърфиетка, благодаря ти от сърце за изненадата. Такава емоция изживях че ще я помня дълго.
Обадих се веднага на Бачийска, за да й споделя колко съм тъпа и да споделя емоцията. По време на разговора съм получила нов смс от еконт че имам пратка в офиса в квартала ни- тази пратка , която чаках...
Цял ден ми е едно такова приповдигнато настроението. Още веднъж благодаря на смърфиетка и се радвам че се включих за пореден път в такава игра.

# 176
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Не, Роси, не си "тъпа овца" , ти си човека- идея. А подаръка е прекрасен, както и изненадата.
Явно всички сме така - вълнува ни това, дали нашия подарък ще се хареса на другарчето, а вече се отпускаме при получаването подаръка за нас. А другарчето и то тръпне като всички. А подаръците са страхотни.
Сега чакаме снимки от смърфиетка.

# 177
  • Пловдив
  • Мнения: 179
Съжалявам, че не качих снощи снимките, но след зверовете ми свършиха и силите  Shocked
Още веднъж много благодаря на donsita за прекрасната изненада. Пощите са бързи защото пратката е между два големи града най-вероятно. Ето и снимков материал. http://smarfietka13.snimka.bg/tapestries/koleda-2015.890291.36377143 . Извинявам се, че качвам общ линк, но не мога да се оправя с качването на снимки от телефона. Имам си гбленче в златна рамка за елха , което започвам сега; картичка с много сладък пингвин, украшение за елха - един много усмихнат елен и разбира се шоколад, който никой не видя иначе щеше да липсва на снимката Laughing
Роси, много се радвам, че съм успяла да те изненадам и подаръка ти е харесал.

# 178
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Роси, а какво стана с младежа?

# 179
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Роси, а какво стана с младежа?
Представих си го под елхата, легнал, с червена шапчица, с черно коланче, с панделка... чака... чака... разопаковането на подаръците...  През телефона съм и не мога да кача картинки...


Забравих от толкова въображение да поздравя смърфиетка за подаръка! Страхотен е !

# 180
  • Мнения: 571
Абе младежа... младежа е пратил подарък до офиса. Взех го снощи, обаче е запечатан- не мога да видя какво има вътре.

# 181
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Ейййй ще развалите изненадата на младежа.

# 182
  • Мнения: 101
donsita надявям се подаръка да ти е харесал и Снежкото да те е зарадвал.Весели празници на всички.

# 183
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 398
Момичета, има ли някой който не си е получил подаръка  newsm78

# 184
  • Мнения: 571
Май има един, който не е получен. Доколкото знам пътува, но нали знаете по това време че пощите действат с камилски впрягове...

# 185
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Има един подарък, който пътува наистина, но се надявам до утре да е пристигнал.  Praynig

# 186
  • Мнения: 196
Здравейте,аз съм с неполучения подарък,но мило ми другарче,не се притеснявай. Знам че подаръкът пътува и ще пристигне. Все пак еленчетата трябва да изминат доста път пък и като прибавим различни метеорологични ситуации,часови разлики,натоварен трафик и т.н. нормално е. Simple SmileТе си знаят работата. Ще си получа подаръка точно за Коледа

# 187
  • Мнения: 14
 SadДечко, надяваме се да си получиш подаръка по-скоро. ooooh!

# 188
  • Мнения: 196
did,моля те не се притеснявай,ще пристигне.В понеделник ще проверя в пощата да не са го забутали предпразнично,макар че тук се познаваме и когато се получи нещо ми се обаждат.
Изкарай си едни весели празници и не го мисли Simple Smile

# 189
  • Мнения: 196
Здравейте и честита Коледа на всички. Нека ви се случват все хубави неща.Както си знаех еленчетата си знаят работата. Подаръкът ми вече е доставен. Току що ми се обадиха че имам пратка. Did did дишай спокойно. Благодаря ти ,мила и съжалявам,но снимки ще покажа по късно.Предполагам че искате да видите и моя подарък , затова не слагам край на играта. Имайте търпение до след няколко часа Simple Smile

# 190
  • Мнения: 196
Обещаните снимки от последния подарък в тази игра. Както ще се уверите всичко си е струвало чакането
Това видях когато отворих пакета
Подаръкът ми в хубава коледна опаковка  , а това е под опаковката .Чудесно банерче,ушито от did did  ,
друго да си го ушия аз
картичка с мило пожелание и разбира се сладичко
Диди благодаря за всичко което си ми изпратила.

С това мисля че можем да приключим играта, която донесе както много хубави подаръци, така и много емоции за всички. Удоволствие беше да участвам. Желая на всички през Новата година здраве,късмет,и успех във всяко начинание

# 191
  • Мнения: 14
Уф, най-накрая  Hug. Дечко, радвам се, че моето пакетче пристигна при теб . Вярно, след Коледа, но поне преди нова година. Съжалявам за закъснението.....надявам се не те разочаровах с това Rolling Eyes.
Да сте живи и здрави всички момичета. За мен беше прекрасно усещането да участвам отново с вас в една от прекрасните игри, които организирате  Heart Eyes bouquet .
Благодаря отново на всички ви.
Весело посрещане на новата 2016г, късмет, здраве и берекет.

# 192
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 398
Дечко, прекрасен подарък  Hug
Мисля че стана хубава игра - чудесни коледни подаръци, спазен регламент  Peace
Нека и през 2016 е така  newsm10

Желая на всички - здраве, щастие, време за любимото хоби и много ушити гоблени, банери, покривки, мотиви...абе кой с каквото се захване  Hug

# 193
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Браво! Страхотно!
Поздравления за всички момичета, станали част от това прекрасно изживяване! Благодаря Ви!
 bouquet bouquet bouquet bouquet

Вече може да сложим официално края на играта!  Peace

# 194
  • Мнения: 571
Момичета, въпреки че Бачийска сложи край на играта, искам да ви съобщя една радостна новина. Нашата Дидида( did did) днес си има бебче- Грета. Да й е живо и здраво малкото съкровище, само радост да носи на всички.

# 195
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 398
Честито  ylinfant на did did.

# 196
  • Мнения: 3 961
Дид, честито. Да е живо и здраво  Hug

# 197
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Ето това е Коледното чудо на Диди. Да Ви е жива, здрава и много щастлива.

# 198
  • Пловдив
  • Мнения: 179
Честито бебче, Дид! Да ви е живо и здраво мъничето и много да ви радва!

# 199
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 067
прекрасен завършек на играта  Hug
честито малко коледно чудо на дид Hug


# 200
  • София
  • Мнения: 630
Честита дъщеричка Дид! Жива и здрава да е, много радост да ви носи!  ylinfant

# 201
  • Мнения: 8 229
Честито, Дид! Да ти е жива и здрава! bouquet

# 202
  • Мнения: 14
Благодаря ви момичета  Hug . Не бях влизала във форума след като видях, че моето другарче Дечко си получи подаръка. Сега отворих.....трогнахте ме  Hug. Благодаря за пожеланията bouquet. Да, дядо Коледа ми донесе прекрасен подарък тази година . Явно много съм слушала  Rolling Eyes  Laughing.

Сбъднати мечти на всички вас през Новата 2016г. Heart Eyes и свободно време за шиене на красотички.

Последна редакция: пт, 08 яну 2016, 01:28 от did did

Общи условия

Активация на акаунт