Коледна гобленарска игра "Коледно чудо"

  • 12 679
  • 202
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14
Благодаря ви момичета за топлото посрещане. Радвам се, че отново съм сред вас  Hug. Няма да мога да бъда редовна както преди /просто времето не ми го позволява/, но ще гледам все пак често да пиша. Чакам си вече другарчето  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 571
И аз чакам... но дано се запишат и още хора,  че става още по хубаво когато участниците са повечко.

# 32
  • Мнения: 196
здравейте. Виждам че се е заформила добра групичка за играта. Е аз  newsm78, newsm78 и накрая реших да се запиша, ако ме приемете.Като гледам списъка май 13 номер ще съм, но това не е проблем.Дано като го прескочим да се запишат и други момичета.

# 33
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 396
Ехе, доста време никой не е писал  Sad
Нали все не харесвам да подменям определен цвят  bash, та снощи отбивайки се в магазина  за конци  харесах коледен гоблен/банер. Дори помолих да ми го запазят /не посмях да го взема/, защото си мислех, че може да съм изпуснала срока за записване  newsm78
 
Хайде записвам се в играта  newsm44

# 34
  • Мнения: 482
Хриси, сега се сещам, че с Роси всеки път обсъждаме, че картичката служи, за да се напише пожеланието на нея. Ако всички са съгласни, нека ушитото бъде оформено като коледна украса, която може да се ползва като такава, да носи коледно настроение по време на празниците - банер, играчка за елха и т.н., но да не е картичка.
Друго, което се сещам - има ли вероятност да се дублира подаръка? Миналата година пак имаше коледна игра, възможно е някой да е получил определени неща, които се предлагат и сега. Ще си казваме ли кой какво коледно има или не?

# 35
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Ако не съм закъсняла бройте и мен.

# 36
  • Мнения: 571
Инат, и аз все това си мисля относно картичките. Картичката не замества подаръка. Единствения случайза който се сещам е картичка с джобче за пари...,но тук идеята е да си подарим подаръци, а не пари. Относно повторението на подаръци, не мисля че ще е проблем, но даже и да получа нещо което имам вече, това не пречи да си го ушия и да ползвам и него за украса.

# 37
  • Мнения: 3 961
А и нали сме си показвали подаръците, който се притеснява от дублиране, да отвори старата тема, мисля, че снимките още си стоят  Peace

# 38
  • Мнения: 482
Хриси, това е добра идея, но аз не мога да я намеря  Blush Намерих я, сега ще разгледам. Благодаря!

# 39
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Намерих албумчето, което Джемма е направила http://djemma.snimka.bg/tapestries/koledna-igra-na-bg-mamma-2014-g.845726


И темата от миналата година
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=806413.0;topicrefid=19

Аз определено съм направила украшение за подарък, не е картичка.
Може да се каже, че дори съм готова с нещата. Остават довършителни работи.

# 40
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Късно ли е за мен? Grinning
Комплекта задължително ли е да е коледен или може всякаква комплектовка?

# 41
  • Мнения: 482
Да, разбрахме се да е коледен.

Аз определено съм направила украшение за подарък, не е картичка.
Може да се каже, че дори съм готова с нещата. Остават довършителни работи.


Аз също съм готова. И моето не е картичка.

Последна редакция: сб, 14 ное 2015, 05:05 от ИнаТ

# 42
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Късно ли е за мен? Grinning
Комплекта задължително ли е да е коледен или може всякаква комплектовка?
Нали играта е за Коледа и следва комплектчето да е коледно.
Добре дошли на новозаписалите се. Има още време до края на ноември. Има ли момичета от чужбина? Освен дидида някой друг? Трябва да се уточнят и въпросите относно техните пратки.

# 43
  • Мнения: 571
Еконт предлагат вече доставка и в чужбина. Много са бързи. Изпитано е вече.

# 44
  • Мнения: 3 961
Ама да не е някоя космическа цена? Преди време искаха доста за доставка от Англия.

П.С.  БГ пощи имат добри цени.

Общи условия

Активация на акаунт