Коледна гобленарска игра "Коледно чудо"

  • 12 707
  • 202
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 8 330
Опа,  Naughty птица, съмняваш ли се в моята честна душа!?!?! Mr. Green Корупцията не е стигнала чак на такова ниска ниво.  Като се  замисля ... нищо не се знае. Whistling Но засега съм бетон.  Peace
Абе като се сетя лятото за един рожден ден какви конспирации правихме ...  Joy

Що пък да се съмнявам newsm78  Mr. Green

Нали се разбра, че просто е съвпадение.

# 151
  • Мнения: 572
Първите ми игри бяха много интересни от тази гледна точка. Получавам подаръци от имена които нищо не ми говорят. Тогава още фб не беше толкова разпространен, нямаше ги групите там и си се познавахме само от тук. Започваш да разопаковаш подаръка и търсиш картичка или писъмце с ника на другарчето че да знаеш от кой е подаръка и на кого да благодариш

# 152
  • Мнения: 15
На мен понеже ми беше за първи път се чувствах точно по начина, който е описала Роси123

# 153
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 412
Момичета голямо объркване  ooooh! Ама Бачийска и тя с тия "технически проблеми" на ЛС  Rolling Eyes

Та - отварям  пакета


и от там вадя:

Видях един лист, ама кой да го прочете ooooh!  Започвам да отварям и се чудя - абе много неща има, но бързаме да правим снимки/че на лампа излизат Twisted Evil, но нали пък чакате да видите Wink/ И в момента в който отварям едната картичка и виждам ЧРД схващам, че de4ko ми е другарче и в двете игри. Писала тя да отворя този за РД когато искам, ама свърши вече....
Та за тази игра е ето това

и вижте какво си имам  newsm44
-  "играчката за елха" се оказа ето този банер,  със закачалка и гръб от плат

в гръб:

- торбичка на Vervako

и заедно с шоколада


 newsm78 а останалите подаръци......ами в другата тема, в понеделник   smile3533

 Благодаря ти de4ko Hug

# 154
  • Мнения: 3 985
Аз днес получих СМС от Спиди, да очакавм пратка в понеделник. Ама много са гадни да държат хората в очакване два дена  #2gunfire Ще чакам каква да правя.

Честито банерче и на теб, мама Яси  Hug

# 155
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 412
 Embarassed Embarassed Embarassed другарчето ми от играта РД не е de4ko.
 Ама как да не се объркам като в другата торбичка си имаше и гобленче, и картончета за картички, и стиропорни сърца заедно с ширитите, и картичка с много мили пожелания и сладичко/бисквитки, шоколад, захарни пръчки.../ - абе всичко по регламент  Rolling Eyes

Ах, de4ko може ли така Naughty  Hug

# 156
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Прекрасни подаръци! А другарчето ти играта за Рд не е Дечко.

# 157
  • Мнения: 196
Е,вече всичко се изясни. Получи се малко объркване,но така пък за Яси стана по-интересно Simple Smile

# 158
  • Мнения: 14
Момичета.... newsm44 имам подарък и аз.....и то какьв.... Crazy. Имайте малко  тьрпение....опитвам да кача снимки ....

Мама Яси  Simple Smile интересно е при теб  Laughing...и...Честит Рожден Ден  bouquet здраве, здраве и пак здраве ти пожелавам от сьрце  bouquet

# 159
  • Мнения: 14
И така, да покажа аз   Grinning


това е сьдьржанието на целия пакет момичета - имам един прекрасен шал  Heart Eyes, топки, панамка и около 20 заготовки за картички, заедно с пликовете - все необходими материали, които ще си използвам с удоволствие. А в това шареното коледно пакетче се криеше ето това  Grinning

Много красива картичка, още по-красива висулка/укрска, комплектче на Орхидея, което не обещавам мила Ваня, но ще се опитам да си го ушия за тази Коледа  Peace и разбира се сладичко - шоколадче.
Благодаря ти Котеваня още веднъж  Hug bouquet за чудесното изживяване  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 14 дек 2015, 23:44 от did did

# 160
  • Мнения: 572
оооооооооооо камилите стигнаха...
Честито Диде!

# 161
  • sf
  • Мнения: 10 225
Тъй, имам една добра и една лоша новина. Добрата е,че си взех подаръка, но не съм го отворила още. Лошата е, че нямам как да покажа снимки :/

# 162
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
За първи път пращам в чужбина и да Ви кажа, че направо ми идеше да застрелям Дядо БГ Пощи - еми една седмица пратката не излезе от България. А какви глупости пишат като проследяваш пратката си е тема на друг разговор.

Важното е, че пристигна при получателя си и съм доставила радост.

# 163
  • sf
  • Мнения: 10 225
Допълвам- другарчето ми е Нели_Б, много,много благодаря, всичко ми харесва. Имам шоколад с игрива опаковка с шапка Simple Smile, картичка, ушита украса за елха и чудесно гобленче с Дядо Коледа Simple Smile
 Имам снимки на телефона, но не мога да ги кача. Някой ако иска да помогне, да му ги пратя във фейса и да ги пусне вместо мен.

# 164
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 412
За първи път пращам в чужбина и да Ви кажа, че направо ми идеше да застрелям Дядо БГ Пощи - еми една седмица пратката не излезе от България. А какви глупости пишат като проследяваш пратката си е тема на друг разговор.

Важното е, че пристигна при получателя си и съм доставила радост.
Щом е пристигнала, вече не е актуално  newsm78 Но нали съм ви споменавала, че с бележката от БГ пощи пратката се проследява само в България Naughty т.е. кога е взета от съответния град, кога е пристигнала в София и че е приготвена за изпращане и толкова.....цял месец да се проследява - все същото. Трябва да се търси в пощите на съответната  държава  Peace Така се чудех и аз първия път когато трябваше да изпращам до Франция, докато не реших да търся в гугъл френските пощи  Wink

Общи условия

Активация на акаунт