ПОМОЩ! Бучка в гърдата..

  • 12 577
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Здравейте! В онкологията в Пловдив, условията не са най-добрите, освен това обстановката е стресираща. От Д-р Балева има и доволни има и недоволни, както от всички. Но на операция се ходи след 2 мнения, а когато бързаш да сложиш пациента за операция веднага, много често се целят други неща, вие по-добре знаете какво говоря. Лошото е, че днес медицината се превърна в бизнес и е хубаво да попаднеш в ръцете на доверени хора. За Пловдив за подобен тип операции, мога да препоръчам други хора и то на лично съобщение. Важното е хората да получат най-доброто.
Важното е вие да сте доволни от вашите лекари.
Поздрави!

# 16
  • Мнения: 23
Здравейте! В онкологията в Пловдив, условията не са най-добрите, освен това обстановката е стресираща. От Д-р Балева има и доволни има и недоволни, както от всички. Но на операция се ходи след 2 мнения, а когато бързаш да сложиш пациента за операция веднага, много често се целят други неща, вие по-добре знаете какво говоря. Лошото е, че днес медицината се превърна в бизнес и е хубаво да попаднеш в ръцете на доверени хора. За Пловдив за подобен тип операции, мога да препоръчам други хора и то на лично съобщение. Важното е хората да получат най-доброто.
Важното е вие да сте доволни от вашите лекари.
Поздрави!


Вече имам запазен час и при друг доктор в срядя,но бих била благодарна ако ми препоръчате докторите

# 17
  • Мнения: 19
Здравейте момичета,
някоя от Вас, премахвала ли е фиброаденом с ултразвук?
Знаете ли нещо за този неоперативен начин?
Моля, споделете мнение.

# 18
  • Мнения: 23
аз лично нямам мнение за премахваме с ултразвук,но след като намери бучката си и след 2-3 консултации се реших и отидох да я премахнем оперативно след като нямаше друг вариант.Мога да кажа,че останах много доволна от др-Балева и даже изобщо не си личи къде са ме оперирали,много добре ми беше направена операцията и белези изобщо няма..обстановката в онкологията наистина не е много приятна,но пък беше чистичко,топличко и обновени стаи,за разлика от много други държавни болници в Пловдив в които можеш хоро да играеш с хлебарки и мишчици,лошото беше че тоалетните и баните бяха общи за етажа.. Не беше чак толкова "стресиращо" все пак това е болница а не хотел Simple Smile

# 19
  • Мнения: 8
Аз минах по този път, като в моя град искаха да ме нарежат буквално, защото имах много кисти, естествено без да вземат проба какво е. Потърсих второ мнение-в София, при д-р Гаврилов. Той е завеждащ отделение в Онкоболницата в София, има и частен кабинет, в който аз ходих. Там ми взеха проба от бучката, която се съмняваха, че не е киста ( кистите не били опасни и до ден днешен си ги имам). За пробата познаха- беше фиброаденом,насрочихме дата и го премахнахме. Операцията трая не повечеот 15-20 мин, останах в болницата 1 нощ и после само ходих на превръзки и за махането на дренажа. Платила съм около 5-10 лв за престоя, нищо повече. В частния кабинет си плащаш доста, естествено, но там могат да изследват находката, апаратурата им е добра и според мен си заслужава. Аз лично съм адски доволна от него, изключително дисциплиниран лекар и голям специалист.

Къде се оперира, в коя болница?

Общи условия

Активация на акаунт