Записването в 133-то - през нощта?

  • 3 376
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 998
Може да ми се смеете, но организирахме помощ от бабите и дядовците за реденето на опашката. Всичко бяхме подготвили за нощта ннеделя срещу понеделник. И днес сутринта като купих вестника - шаш. И хукнахме натам. Успяхме да се вредим в приеманата бройка - от 88 приемани деца, сме на 81 място в списъка. Но мъжът ми казва, че вече има към 100 човека и караниците са започнали. Жалко е, че трябва да става по този начин. Може би ,ако напливът е такъв, бих предпочела приемни тестове. Има разбира се и други възможности за добро училище, но ми се струва, че тази година навсякъде ще е така.
Дано си останем 81-ви в списъка...

# 16
  • Мнения: 607
Може да ми се смеете, но организирахме помощ от бабите и дядовците за реденето на опашката. Всичко бяхме подготвили за нощта ннеделя срещу понеделник. И днес сутринта като купих вестника - шаш. И хукнахме натам. Успяхме да се вредим в приеманата бройка - от 88 приемани деца, сме на 81 място в списъка. Но мъжът ми казва, че вече има към 100 човека и караниците са започнали. Жалко е, че трябва да става по този начин. Може би ,ако напливът е такъв, бих предпочела приемни тестове. Има разбира се и други възможности за добро училище, но ми се струва, че тази година навсякъде ще е така.
Дано си останем 81-ви в списъка...
УСПЕХ.Разкажи утре как е минало.

# 17
  • Мнения: 1 608
Задължително разкажете! Моля!

# 18
  • Мнения: 998
Благодаря! Ще разкажа Wink

# 19
  • Мнения: 998
Успяхме да запишем сина в 11ч.  Peace
Голям екшън е бил и нощно бдение. Като е нарастнал списъка над 100 са започнали жестоки караници. Имало е родители със столчета и одеала, седнали пред входа на училището, буквално "окупирали го". Имало е спорове кога да се прави проверка по списък - дали на предварително уговорен час или внезапно. И когото го няма - драскат го от списъка.
Жестока работа. Намръзнали са се моите хора, но поне са го записали. Не ми се мисли за другите родители, които са дошли по-късно. Дано в другите училища не е толкова луда историята

# 20
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Имало е спорове кога да се прави проверка по списък - дали на предварително уговорен час или внезапно. И когото го няма - драскат го от списъка.

Shocked честно-нямам думи

# 21
  • Мнения: 1 608
Направо не знам какво да мисля, имам чуството че си говорим за нещо фантостично.

# 22
  • Мнения: 994
според мен трябва да се промени системата. едно време си имаше райониране. и сега трябва пак да се въведе. това с чакането по опашки си е направо безумие!
децата трябва да ходят в началоно училище по квартали, а не да се създава такава истерия Sad

Общи условия

Активация на акаунт