Някой знае ли около Варна подходящо място за почивка с бебе?

  • 8 830
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
macoball, паричките са същите, защото не отсядаме в многозвездни хотели, но имаш свободата да щъкаш насам натам. Имаш досег и с местните хора, което аз най-много ценя. Обожавам да се разхождам из Варна. Задължително минаваме през Балчик и Калиакра, а тази година май ще включим и нови дестинации Wink
А как са плажовете на Русалка?
Даже сме замислили да си направим малка къщичка в района, имаме едно местенце, но още се чудим дали си заслужава, все пак отиваме веднъж годишно, за две седмици само  Thinking
MariDi, ние се спряхме на едно семейно хотелче в района Ален Мак, 15 лева на човек. Изчакваме още няколко дни и ще правим резервациите май. Други по-добри идеи за сега нямаме.

# 16
  • Мнения: 13
Слънчев ден е на около 10 км от Варна, само 5 хотела са и поради това не е пренаселено, както в повечето курорти.  Според мен е много подходящ за почивка с деца, защото има МЯСТО на плажа и децата играят спокойно и не те прескачат постоянно...
Ето им сайта http://www.sunnydaybg.com/  но те излизат и в някои туристически агенции.
Хотел Вероника е 3* и цените са поносими.
Успех
Само да споделя и за Русалка, миналото лято бях 3 дена там на семинар, в "обновената" му част, за чужденци, условията бяха ужасни... Sick

# 17
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Мари, виж какво намерих Wink
http://www.raiski-kat.com/
Нали търсеше бунгала.
Аз продължавам ровенето в нета. Ужасно много вили и хотелчета наизлязоха. Лошото е, че или местоположението не е добре описано или аз не познавам района Sad
За плажа на Русалка никой нищо не каза, но видях снимки, каменист е.

# 18
  • Мнения: 884
 На Русалка има и пясъчен плаж,не е голяма ивица като на Албена.
Какво значи ужасни условия?! За мен пък са ''ужасни'' Условията в Слънчев бряг ,Златни пясъци в така наречените 4 и 5 звездни хотели  Joy  Joy  Joy
Това е фамилно ориентиран комплекс за хора ,които искат да избягат от шума,тълпите и да ПОчИНАТ добре най-вече!  Peace

# 19
  • Мнения: 13
Под ужасни условия имам предвид че ремонтите, които са правени в бунгалата са били само "козметични", т.е. бяха нови само леглата и шкафчетата, бунгалата са влажни, климатици имаше само в някои от тях ooooh! и те бяха някакви стари, на  които не се регулира Т-та, а работеха само на 24С  newsm61, вратата на банята, а и външната буквално не се затваряха, бяха толкова раздути от влага...
Ще потърся в снимките си от там да ви изпратя, да добиете представа.
Не ви ли прави впечатление, че никъде в нета не може да се намерят снимки отблизо, а са само някакви далечни newsm78

# 20
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Има бунгала и на Дружба, точно зад Станцията на учените. Знам, че са добри, но координати нямам.
Не бих препоръчала Русалка за семейство с деца-там са само скали, плажът е сравнително малък и пак с камъни, пък е в средата на нищото, на около 70 км от Варна, което с деца си е доста разстояние за екскурзии.
Винаги ще препоръчвам Дружба и по-специално новия комплекс Св.Илия, който е в рамките на Гранд-хотела-хотелите са буквално на плажа (дори не се пресича улица, а от вратата си на пясъка, на един доста добър и широк плаж, без камънаци в морето, самото море е сравнително плитко, плавно преминава в дълбоко), същото се отнася и за хотелите, които се намират в посока "Слънчев ден"-прекрасни. Може да е пенсионерско, но всъщност е тихо с доста паркове, а не урбанистичен ад като Златни и едно съвсем приятно място за почивка, а дискотеките са на две крачки.

# 21
  • Мнения: 603
И аз препоръчвам комплекса Дружба /Св. Константин и Елена/ Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 301
Аз също получих доста добри отзиви за св. Константин и Елена. Накрая май везните ще натежат за натам. Или на Албена. Едното от двете.

# 23
  • Мнения: 952
И аз препоръчвам комплекса Дружба /Св. Константин и Елена/ Laughing
и аз съм за Дружба Laughing Ходихме там когато Вики беше на 4мес и ми се видя много спокойно и подходящо за бебета и малки деца.

# 24
  • Мнения: 2 550
Св. Константин и Елена:)
Аз съм ходила там без бебе и издивях от спокойстивето, което цари  Crazy Но за почивка с бебе е много подходящо  Peace

# 25
  • Мнения: 14
Момичета ,а какво ще кажете за хотел"Вероника"?Условията как са?Храната също има значение когато отиваш с малко дете? newsm78

# 26
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Ние ходим на бунгала в Бяла. Не мога да дам адреси, защото приятел ни намира директно бунгало, но ако се разровите в нета - ще се намери. На нас ни харесват условията, спокойствието и евтинията.

# 27
  • на път
  • Мнения: 2 804
Момичета ,а какво ще кажете за хотел"Вероника"?Условията как са?Храната също има значение когато отиваш с малко дете? newsm78

Много е добро мястото ... и храната също ... поне миналото лято  Grinning. Успех!

# 28
  • Мнения: 14
Много ти благодаря!А я кажи как стой въпроса с кафето,чая и безалкохолните напитки?Сутрин от колко се предлагат когато си но all incl.Във всички ли барове в хотела са безплатни тези напитки,че нещо чухах -имало ограничения. newsm12

# 29
  • Мнения: 14
Ние ходим на бунгала в Бяла. Не мога да дам адреси, защото приятел ни намира директно бунгало, но ако се разровите в нета - ще се намери. На нас ни харесват условията, спокойствието и евтинията.
Цитат
Какви са цените там?

Общи условия

Активация на акаунт