Дългото чакане след трансфер -41

  • 74 329
  • 750
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 144
....Направо мира нямам от вчера, само мисля има ли смисъл да правя трансфер с тези ембриони след като са лоши или....
Извинявам се че натоварвам с проблемите си, но само вие ще ме разберете

Айра, ще ти кажа и на теб това, което съм чувала от Персенска - понякога от най-лошата стимулация с най-лошите ембриони, излизат най-хубавите бебета  Peace
Не се нагласяй от сега негативно, позитивната нагласа е много важна в целия процес. От трите едно да е борбено, стига ти. Прибирай си мъничетата, отдай се на почивка и не мисли как няма да стане, а как ще стане. Успех  Peace

# 691
  • Мнения: 1 119
Момичета и моя трансфер беше на 30 на едно тридневно ембрионче ,ще сме заедно Grinning
Simple Smile Значи ставаме три на този ден!Ще се подкрепяме момичета,знам че няма да е лесно.Не ми е за първи път но все пак.....
И мен ме придърпва корема но е слабо и доста нарядко.Дано е за добро.

Simple Smile  Hug
Това ми е 2ри трансфер и 1ви ЗЕТ. Постоянно се люшкам в двете крайности, но като цяло гледам да поддържам положителна нагласа към ситуацията. Кръвен тест на 7ми ден - 06.11.2015г.

# 692
  • Мнения: 155
Мишолинка и ти ли си с нас!!?  smile3508  Много хубаво. Ами много рано теста.Аз Ще изчакам поне 10 ден.На мен ми е трети трансфер надявам се този път да стигаме до финала!

# 693
  • Мнения: 1 119
Мишолинка и ти ли си с нас!!?  smile3508  Много хубаво. Ами много рано теста.Аз Ще изчакам поне 10 ден.На мен ми е трети трансфер надявам се този път да стигаме до финала!

В моята клиника тестът след трансфер на бластоцисти е на 7ми ден. Предплагам проверяват дали въобще настъпва имплантация. При пресния трансфер резултатът беше около 1,50, т.е. не е имало имплантация. А ембритата бяха излюпващи се  Cry Предпочитам да се успокоявам, че не ни е било писано да стане тогава.
Много силно се надявам всички да стигнем този път до финал!  Praynig

# 694
  • София
  • Мнения: 1 844
Ох и аз да си кажа със свито сърце. След прегледа вчера с доки решихме че ЗЕТ ще правим на 10-ти, след като и казах че нямам представа какво е състоянието на ембритата тя ми каза че не са много добри и за това ще ми върнат и тричките който имам.ТСХ се оказа че не е проблем. Направо мира нямам от вчера, само мисля има ли смисъл да правя трансфер с тези ембриони след като са лоши или....
Извинявам се че натоварвам с проблемите си, но само вие ще ме разберете
Стига бе, момиче!  Naughty Щом са ги замразили - значи не са толкова зле, иначе, ако няма шанс защо да ги замразяват. Моите ембриони също не бяха хубави - замразени на 5-ти ден, пък с по 8 клетки. Май никой не вярваше, че от тези ембриони ще се получи бременност, най-вече - аз. Не се знае "от кой храст ще изскочи заекът", ти си длъжна да пробваш този трансфер, пък каквото стане  Hug

# 695
  • Мнения: 30
Nachita,  направих кръвен тест, излезе 167.5, за 13ден как мислиш? взеха ми хормони и излезе много нисък резултат, веднага ми предписаха Дуфастон 3 по 1 и ако намеря едни инжекции Пролутон, ако ги намеря, че ги нямало

# 696
  • Мнения: 1 144
Nachita,  направих кръвен тест, излезе 167.5, за 13ден как мислиш? взеха ми хормони и излезе много нисък резултат, веднага ми предписаха Дуфастон 3 по 1 и ако намеря едни инжекции Пролутон, ако ги намеря, че ги нямало
Нека другите момичета кажат дали 3 дена след слаган подобен на Прегнил препарат този тест е достатъчно добър за честито.
Моли, нямаш повече инжекции от Хор.....а (забравих му името  Crazy), нали? Ако не, повтори теста след два дни, за да видиш дали се удвоява и ако се удвоява, си наистина за честито.
Ти в коя клиника беше?

# 697
  • Мнения: 835
Аз мисля че си е за честито...дано.

# 698
  • Мнения: 30
Да, но се поръчвали от чужбина. А по принцип тези инжекции как влияят, намаляват или увеличават ЧХГ? (Хориомон)

# 699
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Пролутон има в Турция.
Пиши в темата за ин витро в Истанбул, може някой, който е там в момента да ти изпрати или ако някой има останали излишни да ти предложи.

# 700
  • Мнения: 1 144
Хориомона ако е като Прегнила, увеличава ЧХГ-то в кръвта и дава фалшив положителен резултат. Твоята инжекция обаче е слагана преди 3 дена и не мога да се ориентирам дали може да даде чак толкова висок резултат. Ако няма да слагаш повече Хориомон, след 2 дни, когато повториш теста, би трябвало стойността да е по-голяма, за да има бременност.
Пролутона от клиниката, в която си правила опита ли ти ги препоръчаха?
Относно дуфастона - някои момичета приемат само утрогестан, други само дуфастон, а трети и двете  Peace

# 701
  • Мнения: 159
Значи от собктвен опит да ти кажа прегнил и хореомон дават грешен резултат.Трабва да минат минимум 5 дни за да се изчисти от организма.Повтори задължително теста след два дни но без тези препарати

# 702
  • Мнения: 19
здр момичета бременна сам в 5 та гс  днеска имам зацапване бая ярка кръв бях на преглед сакче то си е тАам но мн ме е страх знаете ли подобни случаи или имате ли някаква представа какво става Cry

# 703
  • Мнения: 241
Nachita, Frida благодаря ви за подкрепата страхотни сте bouquet. Току що се обадиха ембрионология да запишем час за вторник, иии след като поговорих с любезната дама като чели малко се поуспокоих.

# 704
  • Мнения: 347
здр момичета бременна сам в 5 та гс  днеска имам зацапване бая ярка кръв бях на преглед сакче то си е тАам но мн ме е страх знаете ли подобни случаи или имате ли някаква представа какво става Cry
Аз бях така в 7 седмица,нищо обезпокоително не се видя при мен и ми казаха да лежа повече, да си пия Утрогестана и дуфастона и всичко щяло да се нареди. Казаха че е често срещано в начална бременност прокървяването, да не се притеснявам една,две седмици ме караха само да лежа.

Общи условия

Активация на акаунт