Вярвате ли в магии?

  • 20 425
  • 106
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 951
Ааа, не помня вече. Не беше много. Въпроса беше, че понеже съм имала направена магия, която тя нали откри във възглавницата ми, трябвало да платя на един ходжа да чете някакви молитви, за да се разваляла.  #Cussing out #2gunfire И вече за ходжата си спомням, че ми поиска едно 200-300лв. Това преди 10 години.

# 31
  • Мнения: 620
Не се сърди, човече: Интересно ми е ако не вярваш в електричеството и бръкнеш с 2 пръста в контакта, дали няма да те удари пак тока, защото нали не вярваш в такова животно като електричеството Wink. С магията е абсолютно същото - вярваш или не ако нямаш защити (знайни или не) пак ще те хване и няма да те пита колко си вярваща или не си. Даже във 2-рия случай ще е много по-лесно в известен смисъл да изпълни предназначението с което е направена. Защото именно неверието ще спомогне необезпоко9явано да натрупа достатъчно енергия за да свърши това, което е програмирана да свърши. И да, съвсем целенасочено използваш думичката програмирана, защото магията е точно това - програма на енергийно ниво, създадена да свърши някаква работа или да въздейства в/у някой/и. Дали ще има материални носители или не си зависи от типа на ритуалите и напредъка на тоя, който я кодира. И 2-те неща си имат както предимаствата, така и недостатъците. Киприяновите молитви биха свършили много по-трайна работа, ако магията е само енергийно кодирана или ако източника се намира по далеч от дома на засегнатите. Като дори във втория случай пак си зависи от начина на кодирането и материалите-приносители.

The Siren of Titan: Тя магията си следва както реката посоката на най-малкото съпротивление и така се опитва да осъществи това, за което е кодирана. Ако е за раздяла се почва точно от такива на пръв поглед обикновенни и близки до нормалните случки. Имал/а си лош ден, прибираш се и се сдърпвате за някоя дреболия. Първоначално е рядко и трудно забележимо, но с времето подобни случки лека полека зачестяват, оттам непоносимостта м/у засегнатите се увеличава докато се стигне до момента на раздяла/кръшкане/ непукизъм за другия и мнението му и т.н. - форми много. Опитите за подобряването на отношения, рядко са успешни за дълго време, като и те постепенно изчезват като опция. В края на краищата като погледнеш назад след раздялата особено през призмата на времето се виждат доста неща. Но обикновенно е вече много късно за поправяне на нещата, а често самите хора или не поглеждат назад, или вече не им пука какво се е случило с другия.

П.С. Чудя се дали да ви дам едни ритуали за изграждане на собствена защита, но като се сетя за първия такъв дето пуснах и как беше изтрит много се колебая дали да повтарям пак това.
 А съвета ми към Бам-Бам е да вземе една тънка църковна свещ, да я запали, да обходи тялото си отляво-надясно и отдолу-нагоре по спирала, да проследи дали някъде свещта ще започне да дими с много черен дим, или ще започне силно да пращи. Ако има такива места да започне да описва малки кръгове докато пращенето се уталожи или изчезне. това се прави веднъж отпред и веднъж отзад. разстоянието от тялото е приблизително 10-15 см. Това няма да премахне евентуална налична магия ако имат, но ще изчисти много от негативните енергийни натрупвания не само в следствие на магия ако има, но и също от съвсем нормални стресови делнични ситуации. Същото може да го приложи за партньора си на с друга /пак нова/ свещ. Освен това, ако и 2-мата имате приблизително на едни и същи места подобни проблеми, може да опитате след това да си поръчате и Киприянови молитви в църквата. Ако се стигне до това според мен е по-добре да присъствате на четенето им в църквата. Знам че го правят с име и/или дреха, но аз предпочитам присъствието по една проста причина - в църквите има натрупана огромно количество енергия от вяра и молитви и са много по-ефективни присъствията на място, отколкото просто носене на енергизирана дреха.

# 32
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
За съжаление да, вярвам, но преди да ми се случи и аз бях от невярващите. ЗНам и кой се занимава с това. И за още по-голямо съжаление, човекът, който ми помагаше, вече напусна този свят. Та сега съм в чуденка. Ще следя темата.

# 33
  • Мнения: 86
Моите чувства са много смесени. От една страна съм по-склонна да вярвам в отрицателната енергия на хората и т.нар. "лоши очи", но пък от друга страна съм виждала с очите си вещерски атрибути. Дълги години сестрата на баба ми намираше в дома си всякакви топки косми, свитъци на арабски, кости и какво ли още не, (включително едни заровени в пръст на подарено цвете) след почти всяко посещение на свекърва си. Само да вметна, че става въпрос за туркиня, а те са много навътре в тези неща. До колкото знам в Курана има специална сура, която се чете в случай  на уроки. 

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Само да вметна, че става въпрос за туркиня, а те са много навътре в тези неща. До колкото знам в Курана има специална сура, която се чете в случай  на уроки.  
Коран  Wink

# 35
  • Мнения: 86
На турски е с "У"  Peace

# 36
  • Мнения: 3
Аз вярвам !

# 37
  • Мнения: 2 450
Не, имам мозък. Peace

# 38
  • Мнения: 37
Вярвам и аз не съм лишен от мозък , ако не беше магията нямаше да съм със съпругата ми !!!

# 39
  • Мнения: 30
Вярвам и аз не съм лишен от мозък , ако не беше магията нямаше да съм със съпругата ми !!!
    Това означава ли, че си й направил магия?!?  newsm78

# 40
  • Мнения: 137
По принцип не вярвам, но толкова лоши и ужасяващи неща ми се случват със здравето, а съм на 29 години, че вече си мисля, че ми е направена магия за смърт. Не знам обаче при кого да отида за да се провери това нещо и евентуално развали.

Последна редакция: пн, 04 яну 2016, 18:12 от scarlet86

# 41
  • Мнения: 5
Магиите и сами си ги правим. Като си самопрограмираме мислите ...
ама ясновидки колкото щеш, поне нашата земя е такава, и има отворен портал към космоса

ето:

www.evelinalutova.com
www.ivelinahristova.bg ама май тази не разваляше магия, вече не си спомням

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Ти пък най-големите кожодерки и даде Money

# 43
  • Мнения: 30
Аз не вярвам в магии, а в енергията. Чувала съм, че ако не вярваш в магии, не те хващали. Колко е вярно не знам.  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 620
magical_girl: Самата магия е средство за контрол на същата тази енергия в която вярваш. Дали ще е с думи, на ментално ниво или с ритуал - просто това са различни начини за насочване на тази енергия за да изпълни намерението или желанието ни. Сама си отговори колко би ти помогнало вярата или неверието в магиите да не те хванат Wink.

Общи условия

Активация на акаунт