А мажете ли си лицето с плодове?

  • 2 297
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 362
Аз не,не знам защо  Thinking Нямам впечатления да е полезно,не съм чела или чувала препоръки и заради това може би.

аз също Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 2 952
Слагала съм си портокал, но ми се зачерви лицето и ми  останаха червени петна после ...и сърбят....казах си - не....само краставичка  ако съм се пекла на слънце и съм малко изгоряла на бузките.....киселото млеко помага и краставичката ....само това за сега ....авокадото  било страхотно ....незнам защо не  слагам....ядем и после хвърлям обелките .....трябва да пробвам....

# 17
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Не смея да си сложа нещо такова на физиономията. Какват ми е чувствителна кожата ще пламна за нула време.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 787
А-а,не NaughtyАма съм пробвала-бях се ентусиазирала да си слагам краставички по лицето,банани  и разни такива работи.Ми не става.Не се чувствам добре с разни манджи по мен.Нали затова хората се трудят да измислят разни маски и кремове-защо да им взимаме хляба Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 39 764
Пробвала съм само краставици, грозде и лимони Simple Smile

# 20
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз знам, че всеки плод, който се яде може да се сложи на лицето. било хубаво... естествено, всеки трябва сам да прецени що за каприз е кожата му и дали може да се наклепа Simple Smile
за сега чакам да паднат малко ягодите и започвам атака, добре ми се отразява  Grinning

# 21
  • Мнения: 2 550
Не съм пробвала  newsm78

# 22
  • Мнения: 5 391
Слагала съм си само обелките от краставици Simple Smile

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да, всяка вечер след като си почистя лицето го мажа със лимон.Направила съм си и "лосион" от грейпфрут.Много съм доволна, най- вече от лимона Peace

# 24
  • Мнения: 10 758

Аз само ги ям, не си ги пльоскам по лицето.  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 216
Правила съм си преди и много добре се отразява на кожата- светва за минути- грейпфрут, пъпеш, краставица, банан. Лимонът свива порите много ефикасно и избистря тена.
Майка ми често си прави домашни маски, докато шета в кухнята. Тя е със суха кожа и много добре и се отразява да я намаже с каймака на заквасено мляко. Малко лошо мирише, но пък кожата и става кадифяна после.

# 26
  • Мнения: 426
Много зависи от кажата.Моята позволява-става след това копринено гладка и мека.Мойте фаворити са киви, ябълка, банан мед, мляко.

# 27
  • София
  • Мнения: 9 477
А, не съм фен на такива натуралности. Naughty
Преди време обичах да обтривам лицето си с резенчета от краставица- в младежките си години Mr. Green, ама сега в повечето случаи лицето ми е намазано с нещо, или пък съм с пудра и не слагам зеленчуци по лицето си. Stop
Имайте в пред вид, че особено цитрусите могат да бъдат и алергизиращи, така че имайте едно наум. Wink

# 28
  • Мнения: 3 266
Слагала съм краставици след слънчево изгаряне. Иначе по принцип не се мажа с такива неща, защото ми е много чувствителна кожата  Sad  и предпочитам да не си правя експерименти.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 621
Не, не съм се мазала нито с плодове, нито със зеленчуци. Ама мога да опитам с краставица поне... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт