Най-гадната зодия за мъж! :lol:

  • 71 167
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 13 082
Я раздуйте малко за мъжа Водолей. Върти се един околко мен, хем знае, че съм обвързна, че и децата имам и пак се натяга.

# 646
  • София
  • Мнения: 17 775
Водолеите са много сприхави и упорити. Със самочувствие. Повечето хора тук май ги недолюбват, защото били нещо като женкари. Аз лично съм с много добри впечатления, но може би познавам изключение. Та този, който ти се сваля, може да е от традиционните- по живота, нахалнички, хвърковати, обичат жените, ексцентрични.

# 647
  • Мнения: 15 960
Много разнообразни Водолеи познавам, но странно, никой от тях не е женкар. Любознателни са, интелигентни...Семейните си гледат семействата, ергените са над 40 год. и много не се занимават с жени. Единият ерген е с много богат социален живот и общителен, другият затворен и е от вкъщи на работа и обратно, тип мрачен, Сатурновски.

Трябва да призная, че не си харесвам и моята зодия - Козирог. Някакси сме удобни за другите, но не и за себе си.

# 648
  • Мнения: 90
Мъжете Водолеи просто са странни. С тях можеш да си говориш за всичко и същевременно нищо да не знаеш за тях. Женкари... не знам. По-скоро и те са като извънземни, не се вписват в типичните връзки. Най-мистериозни са ми - много повече от разни Скорпиони, Козирози или Близнаци. Странни птици. Сещам се за Крисчън Бейл като почнахме за знаменитости да говорим (най-готиният и секси Батман). Ами особен е. Вижте му интервютата. От друга страна, Кристиано Роналдо е Водолей и наистина влиза в стереотипа за женкар, че даже го изпълва.

# 649
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
И Валери Божинов е Водолей. Малко коте, секс има ли?! Joy Че и кариерата му вижте колко е сериозна....рита в "Ботев" Враца..

# 650
  • София
  • Мнения: 17 775
Аз лично не смятам, че са женкари. Тук го четох. И понеже съм разбрана и обективна (и скромна), гледам да обхвана всички мнения Joy Joy

Жените козирози не ми лъхат на дефицити. Аз и не познавам много. Просто са си доста нормални някак. Леко скучни, но това е хубаво понякога. Скучното е спокойно. Виж, за мъжете друго мога да кажа. Баща ми е козирог и е доста..  присъствена личност не в най- хубавия смисъл. Laughing

# 651
  • Мнения: 188
Я раздуйте малко за мъжа Водолей. Върти се един околко мен, хем знае, че съм обвързна, че и децата имам и пак се натяга.

Имам 4-годишен стаж с мъж Водолей.
Много трудно се отказват, ако искат нещо. За повечето неща за много хвърковати, много обичат да говорят и да омайват. Като цяло може да разказваш много за себе си, да прекарваш много време с него, но да не знаеш нищо за него. За чувства са много обрани, няма да правят намеци и да се обясняват. Много мразят да говорят за чувства. Приятелството за тях е над любовните отношения, което значи - първо приятели и след това гаджета. Много са адаптивни към околната среда и това им е много голям плюс. Много са умнички и добри манипулатори. Не обичат да ги притискат с нищо, но в същото време са много либерални и позволяват хората да ги използват. Много обичат да спазват етикета за учтивост, даже това да значи те да са на мунис в ситуацията. Общественото мнение е много важно за тях (колкото и да не го казват, интересува ги, винаги искат всички да ги харесват и биха направили всичко да ги харесат).  Колкото една жена се дърпа от тях, толкова повече им се увеличава интереса към нея. Много мнения съм чувала как мъж Водолей не може да се задържи, но при мен нямаше такова нещо. Много лесно го задържах - просто искаше някоя , която да говори на неговите теми и да не е традиционната домакиня, а нещо различно от тълпата - целият ми характер е out of the box и нямах никакви затруднения.

# 652
  • София
  • Мнения: 17 775
И моят стаж с водолей е толкова горе- долу, но са ми други възприятията за някои неща сякаш Laughing  За други съм напълно съгласна.

Трудно се отказват, да. Не са хвърковати, много директни, без заобикалки, не биха рискували да имат приятелство с жена, която харесват, защото знаят как работи животът. Здраво стъпили на земята. Обрани в чувствата, да. Не мисля, че манипулират и им е важно общественото мнение, но така се получава, че ги харесват навсякъде, защото са адаптивни, факт. Аналитично умни. Нещо, което според мен е рядко срещано. Повечето хора имат някаква интелигентност, но е придобита, шлайфана и леко напомпана. А те са автентично интелигентни.

# 653
  • Мнения: 50
Я раздуйте малко за мъжа Водолей. Върти се един околко мен, хем знае, че съм обвързна, че и децата имам и пак се натяга.
  Колкото една жена се дърпа от тях, толкова повече им се увеличава интереса към нея.

Това важи за всички мъже! И жените са така, колкото им бяга един мъж, толкова повече го искат.

# 654
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Никак не ми допадата представителите на Скорпион и Стрелец.... и от двата пола Simple Smile но може би понеже съм имала досег основно с жени от тези зодии, та имам лека непоносимост Sweat Smile
Много харесвам мъжете Телци като приятели, много весела компания са.
Имала съм с години опит/съжителство с Козирог и Рак, честно казано не знам кой повече ме дразни Smile
Всеки си има плюсовете и минусите.

# 655
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Аз съм жена Риби, обвързана с мъж Водолей от 22 години и половина. За този "стаж" една година сме били разделени, общо 4 на брой пъти. Та според мен лично мъжът Водолей е Мъж, в добрия смисъл на думата, кавалер, традиционалист, обран откъм думи и показани емоции, иначе е добряга, странен, нестандартен, умен, начетен и със свежо чувство за хумор. Стабилен и надежден, сериозен и отговорен, държи на думата си и на него може да се разчита. Малко е работохолик. Има много приятели и приятелки, страда, ако няма богат социален живот. Великодушен, умее да изслушва, разбира и прощава. Изключително добър като баща. За негативите нарочно не искам да споменавам сега. Няма идеални хора.

# 656
  • София
  • Мнения: 17 775
Много е работохолик Stuck Out Tongue
Написала си верни неща, наистина умеят да прощават. Това е много хубаво качество и показва висота на характера. Аз доста го ценя, тъй като самата аз прощавам от сърце, когато реша, че е подходящо.

# 657
  • Мнения: 13 082
Хмм 😁 Точно както го описвате и аз така съм го усетила. Хем предразполага да говориш и хем за себе си нищо. Наистина е като от друга планета. 😂

# 658
  • Мнения: 2 749
Аз най-много стаж имам с близнаци, а всъщност най не ги харесвам. Но ми е десцедент и явно от там и фаталното взаимно привличане. Не харесвам и мъжете везни, прекалено въздух под налягане са ми.

# 659
  • Мнения: 992
Най-омразната ми зодия за мъж вече твърдо е ДЕВА.

Общи условия

Активация на акаунт