Най-гадната зодия за мъж! :lol:

  • 71 530
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 46 643
Ааа, да уточня тогава - само за мъжете говоря Simple Smile за жените не знам, не познавам жени май от Рибите.

# 91
  • Мнения: X
Ако трябва да обобщя най-гадното у мъжките зодии...би звучало така:
- Огнените зодии (Овен, Лъв, Стрелец) - Държат да покажат на всички, че са големи мъжкари и център на Вселената, но в повечето случаи свръх Аз-ът издиша.
- Земните зодии (Телец, Дева, Козирог) - Иска им се да са най-големите мъжкари и център на Вселената, но осъзнават, че не са. Което не им пречи постоянно да драпат да се доказват и да си избиват комплексите.
- Въздушните зодии (Водолей, Близнаци, Везни) - На където ги духне вятъра. Кеф ти центъра на Вселената, кеф ти периферията. Нямат проблем да бъдат и мъжествени, и женствени.  Laughing

За Водните зодии (Риби, Рак, Скорпион) още не съм сътворила най-песимистично заключение, тъй като съм субективно настроена към себеподобните Mr. Green

Не се отнася до Стрелеца. Овена и Лъва са центъра, Стрелеца поставя и двамата на мястото им
Да не би някой огнен да ти е подпалил водата Раче?  Joy

# 92
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Да не би някой огнен да ти е подпалил водата Раче?  Joy
Случвало се е огнени да си мислят, че трябва да припадам по тях и моментално да им се отдам само, защото са неотразими...в собствените си очи Joy Не обичат да се напъват да свалят и очакват жените сами да им кацат на ...рамото Mr. Green Освен това са склонни да принизяват жената.

# 93
  • Мнения: 96
Рак и риби.Имам някои наблюдения върху познати и не съм очарована от поведението им.Твърде са ми спокойни,предсказуеми,няма я тръпката и това постоянно угаждане,а после държание сякаш си им длъжен ми идва в повече,плюс колебанието им,мълчанието им,затварянето в себе си,все недооценени и неразбрани,а понякога и обсебващи,прилепчиви,някак не ми е подходящо за мъжко поведение.
Иначе зодията, от която съм очарована и в същото време единствената,която може да ме извади от равновесие със своето непостоянство и вятърничавост са мъжете водолей.

# 94
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Ааа, да уточня тогава - само за мъжете говоря Simple Smile за жените не знам, не познавам жени май от Рибите.
Познаваш значи - аз съм рибка  Hug
Алекса, от 1997 съм с мъж водолей. Съгласна съм с наблюдението ти. А коя зодия си ти самата?

# 95
  • Мнения: 2 811
Не харесвам мъже Риби и Дева.

Сега е невъзможно да намериш жена да ти сготви нещо вкусно, още по-малко очаквай добро отношение.

Не. Сега получаваш каквото даваш. И така трябва да бъде  Laughing
Ти коя зодия си ?  Да не си водолей?

Огнените зодии наистина много си вярват. Малко да им покажеш, че не са най най и са в драма.  Laughing Според мен, кръшканиците и тичането след различни жени са частично и заради тази нужда постоянно да ги величаят. А партньорката изстинала и не ги смята за каймака на млякото, а той е тръгнал да се доказва с друга.

Момичета пишете си моля и се и вашите зодии!

# 96
  • Мнения: X
Не харесвам мъже Риби и Дева.

Сега е невъзможно да намериш жена да ти сготви нещо вкусно, още по-малко очаквай добро отношение.

Не. Сега получаваш каквото даваш. И така трябва да бъде  Laughing
Ти коя зодия си ?  Да не си водолей?

Огнените зодии наистина много си вярват. Малко да им покажеш, че не са най най и са в драма.  Laughing Според мен, кръшканиците и тичането след различни жени са частично и заради тази нужда постоянно да ги величаят. А партньорката изстинала и не ги смята за каймака на млякото, а той е тръгнал да се доказва с друга.

Момичета пишете си моля и се и вашите зодии!

Изобщо не си права. Лъва и Овена наистина обичат да ги величаят и да им се кланят, сакън ако не им отдадеш дължимото според тях уважение особено ако има други хора.

За Стрелеца е важно не какво мислят другите а какво мисли той за себе си. От време на време пита за мнение да чуе и чуждо да не се изгуби и пак си я кара по неговото си.
БОли го Стрелеца какво мислят другите за него
Стрелеца обаче е по-голям егоист от другите огнени. Ако не стане неговото си намира други където да си прокара неговото

# 97
  • Мнения: 46 643
Ти коя зодия си ?  Да не си водолей?

Дева, с асцендент Скорпион.

# 98
  • Мнения: 2 811

Изобщо не си права. Лъва и Овена наистина обичат да ги величаят и да им се кланят, сакън ако не им отдадеш дължимото според тях уважение особено ако има други хора.

За Стрелеца е важно не какво мислят другите а какво мисли той за себе си. От време на време пита за мнение да чуе и чуждо да не се изгуби и пак си я кара по неговото си.
БОли го Стрелеца какво мислят другите за него
Стрелеца обаче е по-голям егоист от другите огнени. Ако не стане неговото си намира други където да си прокара неговото
Е, значи съм права 2/3. Да, има нещо непукистко в стрелеца, не е толкова суетен.Но всички огнени зодии са по-скоро егоисти, защото следват страстта, няма как да е иначе. Стрелецът бих казала, има повече емпатия от лъва или овена, така, че не е чак такъв егоист, според мен. Техният огън е по-фин.
Но и стрелецът МНООГООО се разтапя от комплименти. аууу. Поне тези двамцата, с които аз съм имала вземанеßдаване.
Другото, което е трогателно при стрелеца е, че с него човек не може много да се скара, не таят карез. Дреме им в общи линии, те са си доброжелателно настроени. Колкото и да съм се опитвала да жиля или засегна стрелец, най-много да изчезне за месец, после се появява и все едно нищо не е станало, дружелюбен и весел. С тяхното "ама нали сме приятели"   Laughing. Абе невинни и чисти души са в някакъв смисъл. Вчера ми се включи онова говедце. Аз му отговорих и той един щастлив започна да ми обяснява какво ново в живота му, а аз тука толкова дни гняв и анализи.
И в последен опит нещо да жилна, го моля най-миличко, че ми е неприятно да имаме общи снимки и искам да ги изтрие. И той ама толкова радостно "ама разбира се, щом е важно за теб! даже ако искаш ще ти ги пратя и после ще ги изтрия". Толкова радушен.  Joy Joy Laughing мамка му. 

Последна редакция: чт, 22 окт 2015, 11:36 от OX'AMAH

# 99
  • Мнения: 3 096
Като жена Везни ми е много трудно да общувам с мъж Дева.
Имам един колега от тази зодия, който е много свестен, подреден, точен и способен. Възхищавам му се за много качества. Но не мога да се справя с тази праволинейност и липса на всякаква гъвкавост! Чувството ни за хумор също е несъвместимо, защото той приема всичко буквално. Дразнят ме всевъзможни неща, за които той няма вина, например особената тържественост, с която изпълнява професионалните си задължения.  Laughing И, най-вече, пасивността, която проявява във всичко и която аз смятам за недопустима у мъж. (Ако ще имам лични отношения и планове за бъдещето с него.) Иначе на работното си място е надежден и е много добър човек.

# 100
  • Мнения: X

Изобщо не си права. Лъва и Овена наистина обичат да ги величаят и да им се кланят, сакън ако не им отдадеш дължимото според тях уважение особено ако има други хора.

За Стрелеца е важно не какво мислят другите а какво мисли той за себе си. От време на време пита за мнение да чуе и чуждо да не се изгуби и пак си я кара по неговото си.
БОли го Стрелеца какво мислят другите за него
Стрелеца обаче е по-голям егоист от другите огнени. Ако не стане неговото си намира други където да си прокара неговото
Е, значи съм права 2/3. Да, има нещо непукистко в стрелеца, не е толкова суетен.Но всички огнени зодии са по-скоро егоисти, защото следват страстта, няма как да е иначе. Стрелецът бих казала, има повече емпатия от лъва или овена, така, че не е чак такъв егоист, според мен. Техният огън е по-фин.
Но и стрелецът МНООГООО се разтапя от комплименти. аууу. Поне тези двамцата, с които аз съм имала вземанеßдаване.
Другото, което е трогателно при стрелеца е, че с него човек не може много да се скара, не таят карез. Дреме им в общи линии, те са си доброжелателно настроени. Колкото и да съм се опитвала да жиля или засегна стрелец, най-много да изчезне за месец, после се появява и все едно нищо не е станало, дружелюбен и весел. С тяхното "ама нали сме приятели"   Laughing. Абе невинни и чисти души са в някакъв смисъл. Вчера ми се включи онова говедце. Аз му отговорих и той един щастлив започна да ми обяснява какво ново в живота му, а аз тука толкова дни гняв и анализи.
И в последен опит нещо да жилна, го моля най-миличко, че ми е неприятно да имаме общи снимки и искам да ги изтрие. И той ама толкова радостно "ама разбира се, щом е важно за теб! даже ако искаш ще ти ги пратя и после ще ги изтрия". Толкова радушен.  Joy Joy Laughing мамка му. 

Точно такива сме мъжете - Стрелци.
Но има една уловка - за нас ,,просто приятели,, е мноооооого разтегливо понятие, имай едно на ум...

# 101
  • Мнения: 1 262
Не харесвам Козирог, Риби, Лъв, Стрелец, Водолей, Скорпион, с останалите съм ок Mr. Green Везни съм.

# 102
  • Мнения: 2 811
о, знам. но с мен няма шанс. което не му пречи да прави опити да другарува. Той има много другарки, между другото. Поне 3 другарки съм засичала. От там почнаха и проблемите. Иначе единственото, с което горе долу успях да го засегна, е като му намекнах, че нещо не ми е харесал много в леглото. Тогава се позасегна и изчезна. Но много бързо му мина. Ох, трябва и аз да се науча така да се чистя от всичко за 3 минути.

# 103
  • Мнения: X
Не харесвам Козирог, Риби, Лъв, Стрелец, Водолей, Скорпион, с останалите съм ок Mr. Green Везни съм.

Че то тва половината зодиак да го изтрепем според теб, барабар с мен  hahaha

# 104
  • Мнения: 3 096
Не харесвам Козирог, Риби, Лъв, Стрелец, Водолей, Скорпион, с останалите съм ок Mr. Green Везни съм.
И аз не харесвам Водолей. На теория би трябвало да се разбираме Везните и Водолеите, но не знам защо не се получава.

Общи условия

Активация на акаунт