Клуб "Двете феи"

  • 2 265
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 818
Ние запазизихме 3 седмици предварително за петък. Изпразнувахме вече, доволни сме общо взето, просторно е за разлика от повечето други клубове. Кетърингът им обаче не е нещо особено. Аниматорките не са много всеотдайни! Тортата обаче беше вълшебна, поръчахме я там - на Лагуна.

# 16
  • Мнения: 1 568
Тео, до другата година я камилата, я камилара!  Joy
Ама аз както бях резервирала още юни, така в началото на ноемри ми се обадиха от Феите да капарирам, защото някаква мама си поискала и тя 23-ти декември, та трябвало да се подсигуря  Crazy

Сиси, а вие какво парти си бяхте поръчали.
Аз си мисля за куклен театър, че нашите са много малки са групови игри.

Тортите на Лагуна наистина са вълшебни. Особено бяла еклерова  Crazy

# 17
  • Мнения: 3 835
Тео, до другата година я камилата, я камилара!  Joy
Ама аз както бях резервирала още юни, така в началото на ноемри ми се обадиха от Феите да капарирам, защото някаква мама си поискала и тя 23-ти декември, та трябвало да се подсигуря  Crazy
Ами, Смайли, щом така седят нещата, аз се чудя, дали още от сега, да не взема да си резервирам и за следващата година. Joy Joy newsm53

# 18
  • Мнения: 1 209
Аз също празнувах няколко пъти там РД. Единя от които беше на сина ми преди около месец. За РД на ОКТОМВРИЙЧЕТАТА, т.к. бяхме доста бебета и родители, бяха извикали повечко какички, които да гледат децата.
Клуба е страхотен, много просторен, отзивчиви са всички мацки, затварят заведението ако децата са над 8, пуши се само по желание на компанията, аспирацията е много добра.

http://www.dvetefei.com/

Общи условия

Активация на акаунт