Размяна на имитационна парфюмерия - 1

  • 99 416
  • 739
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 004
Разменям :
Divain- Lost Chery Tom Ford - 100 мл/липсват 1-2 мл от теста (на снимката се вижда)
Търся неща на Гиза или Джени Глоу.,приемам и др.предложения.

Последна редакция: вт, 05 яну 2021, 23:15 от Ре

# 361
  • София
  • Мнения: 1 783
Разменям
Bargello 184 /Chanel Gabrielle/, 45 мл от 50 мл, с кутията си е.
Jenny Glow Pomegranate 30мл липсват 2 фъс за тест, с кутията си е - разменен
Giza D300 Mon Florale Guerlain 30мл липсват 2 фъс за тест - разменен
Giza D306 TT Kirke 30мл липсват 2 фъс за тест
Giza D301 Hermes Twilly ролче 3 мл

Най-много си търся Baccarat Rouge, Killian, Burberry Her, TM Angel, Roses Vanilla, и изобщо неща на Montale, но ще отговоря на всяко предложение. Бих разменила и за козметика за коса.

# 362
  • Мнения: 2 004
Разменям :
Divain- Lost Chery Tom Ford - 100 мл/липсват 1-2 мл от теста (на снимката се вижда)

Всичко е разменено 😊

# 363
  • София
  • Мнения: 1 246
На някого да му е излишен Карат-ът на Картие? Или количество в оригинал?

# 364
  • Мнения: 46
Разменям:
Оуд Испахан на Гиза -30 мл-само пробван
Опера- Гиза -30 мл- само пробван
Див -Гизза -10мл, рол-он

Търся :
Issey Miyake l'eau d'issey или подобен
Narciso Rodriguez For Her Pure Musc  или подобен
Womanity Mugler илии подобен
Amouage Epic Woman
Classique Jean Paul Gaultier
Delina Parfums de Marly

Отворена съми към други предложения

# 365
  • Мнения: 24
Здравейте момичета и момчета Simple Smile
Чета Ви редовно, но не съм от най-пишещите.
Благодаря Ви, че споделяте толкова много и полезна информация!
Разменям:
Jenny Glow Orange Blossom 80 мл. и Just Jack Adventure for Her - парфюмна вода за жени 50 мл., закупени наскоро от Нотино.
Харесвам основно аромати като: Лайт блу – Долче и Габана, Градините - Ермес, Императрицата - Долче и Габана, Дейзи о‘со фреш – Марк Джейкъб и др.
Моля, предлагайте смело  отворена съм за нови аромати!



# 366
  • Мнения: 1 166
Здравейте.
Разменям два парфюма на Jenny Glow, всеки по 30мл (пръскано е по 2 пъти буквално от всеки, за да разбера, че не са моите): Gaby и French lime leaves. Търся нещо интересно от D&P, Bargello или Martinez.

# 367
  • Мнения: 46
Разменям:
Оуд Испахан на Гиза -30 мл-само пробван
Опера- Гиза -30 мл- само пробван
Див -Гизза -10мл, рол-он

Търся :
Issey Miyake l'eau d'issey или подобен
Narciso Rodriguez For Her Pure Musc  или подобен
Womanity Mugler илии подобен
Amouage Epic Woman
Classique Jean Paul Gaultier
Delina Parfums de Marly

Отворена съми към други предложения
Добавям още два за размяна,които са само пробвани
Jenny Glow - Wood& Sage
Гиза - Авенто

# 368
  • Мнения: 2 004
Момичета,защо не връщате Дженитата в Нотино? Ако не ви харесват при проба,връщайте ги. Аз върхан 3-4,защото не ми бяха кой знае какво....иначе се заривате.

# 369
  • Мнения: 1 166
Ами, все пак е отвпрен. Може ли така? А и Габито е получен скоро, но другият ми е от преди около 2-3 месеца.

# 370
  • Мнения: 2 827
Ре,разкажи ако може как става връщането в Нотино? Нали са вече отворени,с нарушен целуфан и без празен ход.

# 371
  • Мнения: 2 004
Ре,разкажи ако може как става връщането в Нотино? Нали са вече отворени,с нарушен целуфан и без празен ход.
И аз дълго време се притеснявах и трупах.Не знам дали държат на целуфана. В саита пише,че може да се върне,ако не ти хареса.Лично аз отварям леко целуфана,пробвам парфюма с едно фъс ,и ако не ми хареса го връщам в Нотино в Парадайс.Може и с куриер да го върнеш.До сега не са ми правили някакъв проблем и не са ме питали нищо.Отварят го,виждат,че не е ползван ,а смао пробван и така.... За мен това е страхотен плюс,няма друг парфюмен сайт/магазин,който го практикува това.При скъп парфюм на сляпо пък да не говорим колко е удобно.

# 372
  • Мнения: 46
За 9лв парфюм не ми се занимава са плащам 4-5лв връщане.. А не знаех ,че Нотимо в Парадайз работи 😀
С размяната поне мога да  намеря друг по- подходящ и да го ползвам. Иначе на Нотино съм връщала Монтал .

# 373
  • Сливен
  • Мнения: 245
Разменям Raphela 402 - L'IMPERATRICE. Купен на сляпо, но не мога да го припозная за любим аромат. Не търся нищо конкретно, харесвам плодово-цветни аромати.

# 374
  • Мнения: 2 028
Здравейте!
Разменям Jenny Glow Pomegranate edp, 80ml.  с кутия и целофан, пръснат няколко пъти за проба.

Общи условия

Активация на акаунт