С какво мажете бебоците против слънце?

  • 3 124
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 550
мустела 50-ти фактор Simple Smile

# 46
  • Мнения: 8 505
Дейлонг.Ползвам го и за нас.

# 47
  • Мнения: 3 089
виши 50 ти фактор

# 48
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Вчера си купих на Чико 50 фактор.Все още не знам дали е хубав Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 293
Aз използвам Микросън SPF20 за децата- той е специално за деца до 1 годинка и Дейлонг за нас които става и за деца над 1 годинка

# 50
  • Мнения: 154
Задължително го мажа със слънцезащитен крем.Ползваме на AVENE CREME 50 SPF за деца, и съм много доволна, за себе си ползвам същия но 50+spf Peace

# 51
  • Мнения: 23 061
От както се е оправило времето на дечко много му изгоряло личицето.Вечер като се приберем бузите му пламват.Вие мажете ли личицата на бебчетата си с някакви слънцезащитни кремчета?
Да,на Clarins за деца с минерали 30 фактор.Много съм доволна,единствено е много гъст и трудно се размазва,тоест синът ми вече не стои мирно да го мажа.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Бюбхен

# 53
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
VICHY - 60 фактор.  Peace

# 54
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Със слънцезащитния крем на Бюбхен

# 55
  • Мнения: 2 494
И аз много се чудех, на Йони кожата също е много бяла и чувствителна-бузките и също са червени и изпръхнали.Днес я намазах с кремчето на детето на една приятелка - Чико 40 фактор, за да пробваме и много добре и се отрази. Даже и се оправи кожата. Така че, ще купя такъв.

Ако имаш възможност пробвай тестери или от някой познат пробвай , за да не се окаже, че не му понася добре на твоето детенце или че е алергично.

# 56
  • Мнения: 2 255
Слънцезащитен крем с фактор - аз ползвам Дейлонг  thumbsup много съм доволна - миналата година цяло лято и 2 морета  Wink без никакви проблеми  Joy

# 57
  • Мнения: 153
Деилонг.Не прави алергии.

# 58
  • Мнения: 30
Клоран 30-ти фактор, хипоалергичен, минерална вместо химична защита

# 59
  • София
  • Мнения: 3 866
Кремчето на Чико с 50-ти фактор - ние го ползваме от миналото лято и съм много доволна.А вечер след баня мажа бузките с Себа мед - нежен крем за бебета.

Общи условия

Активация на акаунт