С какво мажете бебоците против слънце?

  • 3 117
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 965
Мажа я с Нивеа фактор 30.А в къщи след разходката и миене на лицето, и вечер преди лягане с Бюбхен за суха кожа с жожоба,слънчоглед и лайка!

Със същите сме и ние - Нивеа - 30 и Бюбхен - само,че козметичният, вечер. Бузките стават страхотно мекички Hug

Хай и аз да повторя.
Преди излизане и ако много им напече на личицата (т.е. кремчето го нося дори на разходка) - Нивеа-та.
Като се приберем, веднага ги къпя - хем да махна прахоляка и мръсотията, хем да мога да ги намажа - на личицето слагам Бюбхен - овлажняващ - с плодовите екстракти (зелена ябълка, праскова и лайка).

# 16
  • Мнения: 1 427
Кремчето на Бюбхен с фактор 32 - слънцезащитен и омазняващ Peace
И аз мажа с него Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 39 764
Миналата година на Дияна и бях купила Нивеа. Сега като я пращах на ски у-щето ползвах на Орифлейм.

# 18
  • Мнения: 8 505
Избери си някой крем със слънцезащитен фактор.Аз съм много говолна от Дейлонг.

# 19
  • Мнения: 1 382
На мустела 50 УВА и УВБ,може и спрейчето с 30,но за личе по - добре по-силен  Peace

# 20
  • Мнения: 2 952
Слд баня мажа само ....но с местен крем ...няма да го  знаеш....въпроса е ,че  след баня се отразява добре.....и ако са много сухи бузките пак  през деня ....

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз засега мажа само след баня,но скоро ще се наложи да използвам с UV фактор.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 936
Аз също купих лосиона на Бюбхен, доволна съм от козметиката им!

# 23
  • Мнения: 929
доволна съм от нивея и за ейвън съм чувала доста добри думи

# 24
  • Мнения: 3 089
ние сме с виши 50-ти фактор. проблеми - ниенте Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 1 320
С Чико-50-ти фактор.......

и аз ползвам него, доволна съм!

# 26
  • София
  • Мнения: 2 530
Ние сме с Чико- 30 фактор. Но тази година смятам да понижа фактора.

# 27
  • Мнения: 1 878
След баня се мажем с хидратиращо мляко, а преди разходка със слънцезащитен или срещу вятър - според случая. Не прекаляваме с козметиката, защото и от много може да се обрине кожичката. След разходка изплакваме лице с водичка. Това е нашата скромна рецепта за хубава кожа.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Преварен зехтин на още влажна кожа (много е важно кожата да е влажна)
Иначе подходящ слънцезащитен крем.
Peace

# 29
  • Мнения: 522
От както се е оправило времето на дечко много му изгоряло личицето.Вечер като се приберем бузите му пламват.Вие мажете ли личицата на бебчетата си с някакви слънцезащитни кремчета?

Общи условия

Активация на акаунт