♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 20

  • 45 914
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 596
Браво на Яса, че отказа на Дениз... но да се срамува от Исо ...
толкова залагах на тая двойка  ooooh!
Синан продажник и мръсно копеленце  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Що изхвърли играчката, след като я навираха в очите ни цяла серия  newsm78
Дефо е патка... от пуста ревност сама отстъпи Йомер на Из,  newsm78
Дефо е много сладка като си говори сама и си се упреква   Laughing
Дениз ми е ужасно противен... прилича ми на латиносите трафиканти...
а гласът му е още по-противен... като че ли е скопен  Laughing
Най после миража на Йо с Дефо се превърна в реалност  Heart Eyes




# 61
  • Мнения: 154
Нежи  bouquet bouquet bouquet bouquet за новата къщурка.
Забелязвате ли, горните устни на Яса и пиис Из са еднакви, ако не са пипани в краищата е голям съвпъдък.

 

аз още от появата на Из ми направи впечатление че говорейки ми заприлича на Яса при един пластичен хир.  са ходили май

# 62
  • Мнения: 13 330

Дениз ми е ужасно противен... прилича ми на латиносите трафиканти...
а гласът му е още по-противен... като че ли е скопен  Laughing


Точно Peace а може би и това се цели с образа му,кой знае от къде и какво е творил из чужбина.
Артистът е добър, уверен и естествен, харесва ми как играе и прави  обигран,съмнителен  образ


Баръш и Елчин не ги оставят феновете



Мелиса с гаджето си

Скрит текст:

# 63
  • Мнения: 596
Лав  bouquet  страхотни гифчета си сложила на Йомерски...
и мнооого негови усмивки, че отдавна не ги виждаме в сериала...
все тъжен е напоследък  Cry
 bouquet за всички, които качвате интересни снимки и клипчета за сериалите
Ели, актьорът е добър както и всички останали, но персонажът е отврат  ooooh!

# 64
  • Мнения: 16 938
mama-sarda клавиатурата ти нещо тая вечер е много мръсна. Heart Eyes Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 65
  • Мнения: 13 330
Лаве, хубави гифчета си ни донесла.

Онур със сина на режисьора






Сценарият на Сардето ми харесва.
Дафне ще си отиде ,защото е с други дрехи сутринта, но дали ще разреши да я целуне зависи от степента на болката от удара в стената Laughing Или вечерта е тръгнала, или сутринта е изтичала до в къщи

# 66
  • Мнения: 16 938
Честно казано не ми се вярва да я остави да си тръгне.А и достатъчно Дефне го изнерви и е по-добре поне до като заспи да остане при него.
А за целувка там вече не знам ако тя се поддаде е възможно.

# 67
  • Мнения: 642
Е ми то със захаросания сценарий видяхме до къде стигнахме. Каквото и да ми пише клавиатурата, играят Баръш и Елчин. Щом толкова се палим, значи си вършат добре работата Grinning
Просто локумите на сценаристите ми идват малко в повече, пък хич не ми е бедна фантазията и си разсъждавам на глас hahaha

# 68
  • Мнения: 13 330

Тук са със същите дрехи,отзад е библиотеката на Йомер .
Рускините са направили разследване и вероятно снимката е при заснемането на 17 епизод

# 69
  • Мнения: 16 938
Продължавай с клавиатурата няма  проблем. Mr. Green Heart Eyes Hug

# 70
  • Мнения: 424
Тъпанарът как я награби  ooooh!  Щях да ослепея  Mr. Green
Да бе значи, направо ме размаза  newsm09
А жената, дето в прав текст му каза, че го обича не смее да я целуне ooooh!

# 71
  • Мнения: 19 815
Неж  Hug за новата къщичка!
Ели  Hug наистина ли това е гаджето на Мелиса ?

Значи и те са се залюбили на снимачната площадка, играеха гаджета в Малки сладки лъжкини и ми бяха много сладки  Peace
Аз мисля, че няма да има целувка в Ашка ... ама дано да греша  Praynig
и от мен малко сладко  hahaha







# 72
  • Мнения: 7 006
Лаве, Айра, Куинче  bouquet  Все такива хубави порции да сервирате!  Hug

И друго щях да пиша, ама от толкова много сладко забравих  Crazy

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Както се казва в Бургас - Въйййййй  Mr. Green
Утре всички, под строй,на изследване на кръвната захар  Crazy

# 74
  • IT
  • Мнения: 3 702
Както се казва в Бургас - Въйййййй  Mr. Green
Утре всички, под строй,на изследване на кръвната захар  Crazy
Малеее ПатронЯ с този зеления бански направооо е ееееее сладък, та сладък. За Бубето нямам думи и от там всичко е Оффффффффффффффф

Общи условия

Активация на акаунт