♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 20

  • 45 914
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Ох, Уфф, Офф..всичките са за ...такова  Crazy
Пак казвам - сутринта на гладно ПКК, утайка и триглицериди:)

# 76
  • Мнения: 642
Малиии, баклава се сипе като на Шекер байрям, как да устои човек Crazy

# 77
  • Мнения: 2 673
Момичета Hug
Благодаря за преводите на Лавето и Гори, както и на Алекс Hug Heart Eyes
Благодаря на Нежи за новата прекрасна тема Hug Heart Eyes
Благодаря на Ели, Темпи и Славенка за новите снимки  Hug Heart Eyes
Благодаря на всички за компанията  Hug Heart Eyes
Нося една нова снимка, която Берк е качил, пише, че е със Селин и е от сета на Статуса.

# 78
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Двата патрона - заедно.



# 79
  • Мнения: 7 006
НиЙ от пакетажната тема ли сме или какво?  Mr. Green   Никакви изследвания  Naughty  Щяхме да имаме нужда от преглед, ако бяхме продължили със занемаряването на рубриката "Без милост"  Mr. Green


Цитат
Малиии, баклава се сипе като на Шекер байрям, как да устои човек Crazy

Няма да устояваш  Naughty  Ще се предадеш на изкушението  Crazy

# 80
  • Мнения: 33 695
Двата патрона - заедно.


Добре си ми взела подписа  Crossing Arms

# 81
  • Мнения: 12 227


Да те метна теб от някъде дърво такова



С каквото усърдие се търка все едно не е спал с Елифата  в белите и чаршафи, а се е въргалял в свинарник с баш свинката Sick

# 82
  • Мнения: 16 938
Мислех дали да го пиша или не ама все пак се реших.
До като Йомер искаше мнението на Дефне забелязах,че пакета на Патрона нещо беше се до тука,че ставам леко с мръсна клавиатура. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Crazy

# 83
  • Мнения: 33 695
Гале, някой път направо ме е срам да те чета  Rolling Eyes Joy

# 84
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Извинявай обаче аз не ходя в темата където пишеш, че да те видя че си с този подпис. Ако пишеш по-често в темата щях да забележа, а не се знае и кой кога си го е сложил подписа. Сори за сега няма да го сменя, ще му се порадвам малко, а ти както искаш.
А твоя подпис е съкратения вариант.

# 85
  • Мнения: 33 695


Извинявай обаче аз не ходя в темата където пишеш, че да те видя че си с този подпис. Ако пишеш по-често в темата щях да забележа, а не се знае и кой кога си го е сложил подписа. Сори за сега няма да го сменя, ще му се порадвам малко, а ти както искаш.
А твоя подпис е съкратения вариант.


Лично аз направих този подпис от 2 гифчета, като ги събрах в едно. И къде видя съкратен вариант, като е един и същи  newsm78

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Мислех дали да го пиша или не ама все пак се реших.
До като Йомер искаше мнението на Дефне забелязах,че пакета на Патрона нещо беше се до тука,че ставам леко с мръсна клавиатура. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Crazy

Гале, нещо искаше да кажеш ли..?

# 87
  • Мнения: 16 938
Вече нищо не искам да казвам.

# 88
  • Разград
  • Мнения: 8 243


# 89
  • Мнения: 5 594
                          "Без милост"

Общи условия

Активация на акаунт