♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 20

  • 45 914
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 608
О, балдъзке Памирова Първа, баш ми е драго, че те засичам преди лягане Hug Чок мерси за превода на озета.
Балдъзке hahaha hahaha hahaha hahaha
Колко хубаво звучи нали?

# 691
  • Мнения: 12 227


- Весе, джанъм ей ма на с чичек, кърмъзъ гюл, специално за тебе, от кога те чакам, ашкъм....

# 692
  • Мнения: 3 608


- Весе, джанъм ей ма на с чичек, кърмъзъ гюл, специално за тебе, от кога те чакам, ашкъм....
Славе Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Колко ми липсвахте да знаете?
Направо баклава искам да ви сервирам hahaha hahaha hahaha hahaha

# 693
  • Мнения: 642
Балдъза е по-звучно от ортак Heart Eyes
Веси, какво дума мъжа ни в туй интервю? Ох, спи ми се много, лека ви нощ  Hug

# 694
  • Мнения: 596
Веси, Неж  Hug Hug
Чувстваше се липсата ви   Heart Eyes

# 695
  • Мнения: 3 608
Балдъза е по-звучно от ортак Heart Eyes
Веси, какво дума мъжа ни в туй интервю? Ох, спи ми се много, лека ви нощ  Hug
Кво интервю Балдъзке златна?

# 696
  • Мнения: 7 006


http://bestylemagazine.com/iddiali-ve-seksi-pamir-pekin.html

Амбициозен и секси: Памир Пекин

Интервю дадено от актьора за BeStyle миналата година, с гугулето се разбира за какво става дума \ да не повярваш чак

Вес, за това става дума  Peace 

# 697
  • Мнения: 7 006
Веси, Неж  Hug Hug
Чувстваше се липсата ви   Heart Eyes
Черен гологан не се губи  Laughing   Hug

# 698
  • Мнения: 3 608
Веси, Неж  Hug Hug
Чувстваше се липсата ви   Heart Eyes
Черен гологан не се губи  Laughing   Hug
къде си била Нежи?
В интервюто пише,че е истински Турчин.За побоя и как се е отървал от смъртта,радва се че е жив и здрав.Детето в него още живее.Приоритет при него са жените hahaha hahaha hahaha hahaha
Каква изненада нали?

# 699
  • Мнения: 7 006
Вес, по света и у нас  Laughing 
Отскочих и до Истанбул да покажа на Бубето как точно да прегръща и целува Неслихан  Flutter  Помоли ме и аз не можах да му откажа  Mr. Green


На такъв мъж не се казва "Не"  Crazy

# 700
  • Мнения: 13 330
Е Нежи какво по хубаво от посещение при приятелче Wink




Вижте какво има на масата до кафето на Баръш hahaha hahaha hahaha помощно средство

# 701
  • Мнения: 3 608
Вес, по света и у нас  Laughing 
Отскочих и до Истанбул да покажа на Бубето как точно да прегръща и целува Неслихан  Flutter  Помоли ме и аз не можах да му откажа  Mr. Green


На такъв мъж не се казва "Не"  Crazy


По-света а? hahaha hahaha hahaha
И научи ли Бубето да се целува?

# 702
  • Мнения: 7 006
Ели  Hug  Така е - хубаво е да си сред приятели  Heart Eyes

Вес, според теб дали съм го научила Бубето?  Mr. Green

# 703
  • Мнения: 13 330
Прилича ми на продължение от 17 епизод

# 704
  • Мнения: 16 938
На Баръш за какво му е тоз инструмент. Joy

Общи условия

Активация на акаунт