♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 20

  • 45 914
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Весии, жива си  Hug Hug Hug

# 676
  • Мнения: 7 006
Вес  Hug  Хукна подир Памир и ни забрави  Mr. Green  Простено ти е  Hug

# 677
  • Мнения: 596
Привет Hug
Много сте изписали и мноого снимки, гифчета и клипчета
сте сложили   Hug  Heart Eyes Много моля, Гюпса в спойлер,
 щот се депресирам...а когато е до Елчинка грозотата и
става още по-голяма Laughing Рекламата щеше да е още по-успешна,
ако Баръшко слагаше чепиците на краче на Елчин Heart Eyes
Радвам се, че Севдата е дръпнала нагоре  Peace
Кой е сериалът на първо място с доста висок рейтинг newsm78
И Несли и Фахрие са хубави...не вярвам на жълтини
щот и двете са със сериозни връзки и много се обичат ooooh!
Ще ви прочета по диагонал и много материал за гледане има  Rolling Eyes
На всички момичета за преводите   bouquet      

Последна редакция: чт, 22 окт 2015, 23:30 от *ems*

# 678
  • Мнения: 13 330
Веси Peaceпояви се,  Peaceблагодаря за превода

# 679
  • Мнения: 3 608
Гори Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Нежи Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
КАК ми липсвахте,от гости ми омръзна признавам си Joy Joy Joy Joy Joy
Немога да ви следя,а колко има да чета,направо  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Нещо интересно да не съм изтървала?
Памирова 2 нерде е? Hug Hug Hug Hug Hug

# 680
  • Мнения: 3 608
Емс Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ели Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 681
  • Мнения: 16 938
Веси  Hug Hug Hug Hug усеща се липсата ти.Появявай се по-често.

# 682
  • Мнения: 7 006
Вес, освен мятане и блъскане по дуварите, и епизода в сряда, друго галиба не си пропуснала  Mr. Green

# 683
  • Мнения: 3 608
Гале Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Вече ще съм с вас Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 684
# 685
  • Мнения: 16 938
Веси какво да си изтървала нищо интересно.А интересното е от миналият петък Баръш как залепи здраво колежката си Елчин за стената.Това е общо взето. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Heart Eyes

# 686
  • Мнения: 12 228


Като гледам тази снимка, на какво ли е стъпила Серен за да тоолкова висока до Берк, като знаем че е ръст кинта и половина Whistling



http://bestylemagazine.com/iddiali-ve-seksi-pamir-pekin.html

Амбициозен и секси: Памир Пекин

Интервю дадено от актьора за BeStyle миналата година, с гугулето се разбира за какво става дума \ да не повярваш чак\

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Имам Дежа вю  Crazy

# 688
  • Мнения: 642
О, балдъзке Памирова Първа, баш ми е драго, че те засичам преди лягане Hug Чок мерси за превода на озета.

# 689

Общи условия

Активация на акаунт