Удобни маратонки или обувки,ама за мама-къде?

  • 23 056
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 115
и на 5-те кьошета има магазим при спирката на трамваите, също и на витошка, ако ходиш към ндк - отдясно, ама е в началото на една пряка....ма да помнех коя точно. доколкото знам и в цум има но там не съм ходила.

за цени са ти писали от 70 до 200лв.

имаше и още един мегазин...ма мн съм зле с имената на ул-ците. Втази уличка дето е на пл. славейков при кеното, дето излиза на Витошка - пак по десния тротоар - там има и пума, също има мн добри неща... дано си намериш нещо готина... Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 668
В " Саламандър " има страхотни модели . Нещо средно между обувка и маратонка , супер свежи цветове , естествена кожа . Хареса ми това , че са спортни , но и елегантни. Около 130 лв. са . Ако наистина ти трябва удобна обувка , с тези все едно летиш . Очарована съм от пролетната им колекция . А след 15.04 ще докарат и бебешките пролетни модели !  Hug

# 17
  • Мнения: 1 809
Тези Pony много ме заплениха  Heart Eyes ама цената нещо...  Rolling Eyes
Аз мин.година носех на Булдозер (за около 30лв ги купих) и бях доволна.
За сега имам достатъчно чифта маратонки  Crazy, но спортните обувки са ми много по-удобни  Wink така че ще търся някои не толкова скъпи  Flutter

# 18
  • Мнения: 416
Днес ходихме по магазините.Задава се топло време и незнам доколко ще са подходящи маратонки newsm12.По магазините са пуснали много леки и много нежни модели обувки  newsm10тип цвичка-с ток,без ток,с дебела подметка,с тънка такава,на цветя,на пайети,супер изчистени-въобще всякакви разновидности на един и същи модел.Визирам Екзарх Йосиф и Пиротска.Цените са между 19 и 42лв.И хич не са лоши smile3502.Вярно е,че този модел обувки в момента е залял целия пазар но аз не им устоях и си взех 2 чифта-черни на цветя(38лв.) и светло-кафяви изчистени без нищо по тях(19лв.).

# 19
  • София
  • Мнения: 44 115
doll -само дето булдозер и рънърс на мен ми се скапват за 2-3 месеця носене, а тези издържат мнооогооо повече, защото са качствени. та цената всъщност не е висока. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 809
doll -само дето булдозер и рънърс на мен ми се скапват за 2-3 месеця носене, а тези издържат мнооогооо повече, защото са качствени. та цената всъщност не е висока. Simple Smile
Да,сигурно  -винаги съм смятала,че цената е критерий за качество,ама...май има изключения
+това моите са си здрави за 4 мес носене  Wink всъщност само отпред кожата леко съм  ожулила ( кво ли съм правила  Crazy) но подметката и останалата част въобще не ми е мръднала  Peace
"Цвички" едва ли ще си взема, имам чувството,че ще ми се набият ходилата с тях  Confused Много съм трудна на избор, признавам си  Blush

# 21
  • Мнения: 6 039
Ох очите ми останаха!Ама не видях по-горе да си писала точни номера и на какво?А от каква материя са?
Е сега видях,който не чете между снимките,а като хипнотизиран ги гледа!Принципно не харесвам маратонката като обувка,но тези адски много ми харесват.
Ако не е нахално мога ли да попитам конкретните модели каква цена имат?Благодаря!


Кожените са 119,вариант от плат - 69 в София, 79 във Варна, а Конверса 76лв.

# 22
  • София
  • Мнения: 11 708
Мерси за инфото!Разгледах и сайта,обаче вътре ги няма моделите показани по-горе!

# 23
  • Мнения: 6 039
Мерси за инфото!Разгледах и сайта,обаче вътре ги няма моделите показани по-горе!


http://www.zappos.com/n/es/d/722003988/page/1.html
Този линк разгледай, тук има всичкоооо

# 24
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Аз съм си харесала тези и едни гуменки, но някакси не ми се дават 100 лв. за гуменки, като за 120 мога да си взема обувки.

# 25
  • София
  • Мнения: 44 115
Аз съм си харесала тези и едни гуменки, но някакси не ми се дават 100 лв. за гуменки, като за 120 мога да си взема обувки.

ми то не е ли пак обувка  newsm78 - имат си и фасона и всичко. Естествена кожа, здрави, готини, удобни - какво повече да иска човек....е верно токче нямат, но голямата работа...

# 26
  • Мнения: 1 180
Bubu to, виждам, че си от "Борово" - там има един магазин с доста спортни обувки - на пряката преди "Порше". Купувала съм си от там чудни ....как да ги нарека, между маратонка и гуменка. Невероятни са! Цените са около 70 лв., има и елегантни обувки, и дрехи.

# 27
  • София
  • Мнения: 44 115
tanya.d - мерси за инфото, ние сравнително от скоро сме тук и хич не съм се зазяпвала по магазините...освен по бебешките...Wink

# 28
  • Мнения: 47
Момичета, за обувките на МАТ СТАР, искам да вметна, че много бързо се омирисват и после могат да създават проблеми.
Миналото лято си купихме и двамата с мъжа ми. Досега никога не сме имали проблеми с краката, нито аз, нито той. За две седмици маратонките и на двамата миришеха на умрели катерички. Пране, търкане, парфюмиране - нищо не помогна. Така си стоят необувани оттогава.
Материите, от които са изработени са ниско качество и не са добър вариант, особено за по-топло време. За удобството им нямам забележки, а за трайност, нямам мнение.
Успех в избора!

# 29
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Някой носил ли е такъв тип маратонка ? Дали са удобни  Thinking



Ще ми се да си купя такива, тип чехла  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт