Искам да кажа ... (58)

  • 37 435
  • 724
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 785
Аз днес, провокирана от темата, съм решила да се разходя по-късно, само да не вали  Wink
Тази нощ не спах добре - нещо ме тревожеше, реално не знам какво може да е, но каквото и да е, ме държа будна, много странно усещане. Хем усещаш нещо нередно, хем не знаеш какво е  Rolling Eyes После към 4 котката ме събуди, че й се пишкаше. В 5 майка ми, че аларма на кола пищеше - нашата ли е Crazy Е, събуди цялата къща де, не само нас  Laughing

А за интрижките не си заслужава да се връзвате, аз си мислех преди, че по-сериозно бих се вързала, докато не ми го плеснаха в очите, та осъзнах, че не е така - стана ми доста смешно в интерес на истината, защото чак не можех да повярвам колко вживяни във форума има. Има достатъчно хора, с които ми е приятно да си общувам, това е положителното. Другото да си го мислят тези, които се стремят към него  Wink

# 76
  • Мнения: 2 146
Наред си е търсачката, просто е-тата са написани на латиница, и затова не излиза профила в търсачката.

# 77
  • Мнения: 2 457
Аз също не обичам да ходя по магазини с приятелки, да не кажа мразя. Много се изнервям от стократно мерене, па оглеждане по половин час,, пък колебаене, пък синята или червената, оффф Rolling Eyes
Аз пазарувам супер бързо.Влизам-харесвам- меря-плащам. Обикновено от един поглед  разбирам дали ще ми стане дрехата, повечето пъти каквото облека   ми заспива и отивам на касата. Така имам повече време  през деня и за други неща Wink

# 78
  • Мнения: 2 457
И искам да кажа, че страшно ме дразни тази реклама на сок Капи, в която една женица казва
  " Имам чувството ,че ако се погрижа за кучето му, той ще се влюби в мен"   Crazy
Чудя се кой измислил тая  реплика нелепа,  отчаяно- мазохистична. Laughing

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Продължавам да се чудя кому е нужно да обсъжда непознати хора,че и да клюкарства и интриганства,че и на ЛС  ooooh! Ама,скучаещи хора-бол. Определено има как другояче да си уплътня времето. Едва ли бих се засегнала от каквото и да е тук,или пък подразнила  Crazy
Куч е мъжкото куче,както и кот.Не ме дразни никак.  Mr. Green

Синко се обади да го взема от училище.Вие му се свят, още няколко пъти спомена тая седмица,както и че го болят очите и главата.  Confused.Чух се с ЛЛ, каза да пуснем пълна кръвна картина,да не му е паднал хемоглобина.Взех витамини и капки за очи....ама ми е тревожно. Недоспива си,според нея е от това...през април бяхме на очен преглед,няма никакви отклонения....
И сега-скучае,не давам ТВ,телефон....за тренировката по тенис се чудя  newsm78.Ама хубаво време,да го пускам да потича там  Thinking

# 80
  • Мнения: X
Жалко е, че зрели жени със семейства и деца могат да си разменят чужди снимки на ЛС, да подхвърлят някакви клюки и да интригантстват. Сякаш са 15 годишни пикли.
Хубаво, има такива потребители, които не ти допадат по някаква причина. Не е забранено. Останалото е проява на лош вкус. И аз не харесвам някои от пишещите във форума, но не ги обсъждам. Радвам се, че до момента никой не се е опитвал да ме въвлича в разни интрижки и сплетни.

Куч не ми харесва. Детенце, бебче и бебенце също. Предпочитам дете или бебе.

# 81
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И аз не излизам в търсачката.

Моя снимка е обиколила доста ЛС-та. Дори някои ги знам, които ходят да ме показват - вижте я на какво прилича. Това са прости жалки овце.

# 82
  • Мнения: 22 036
Аз също не обичам да ходя по магазини с приятелки, да не кажа мразя. Много се изнервям от стократно мерене, па оглеждане по половин час,, пък колебаене, пък синята или червената, оффф Rolling Eyes
Аз пазарувам супер бързо.Влизам-харесвам- меря-плащам. Обикновено от един поглед  разбирам дали ще ми стане дрехата, повечето пъти каквото облека   ми заспива и отивам на касата. Така имам повече време  през деня и за други неща Wink

И аз съм така, дори и не меря. За първи път вчера купих джинси, които са ми големи и ще трябва да ги сменя.

Е вие не си ли разменяте лични с други форумци? Аз снимки на лична нито съм получавала, нито бих изпратила, но ми се е случвало да си пиша с доста съфорумци, най-често е ако ни се отклони приказката и не искаме да разводняваме темата.
Сигурна съм, че има и интриги, но не мисля, че преобладават.

# 83
  • Мнения: 2 457
Аз си пиша сяколко, но не си обменяме чужди снимки.
Получавала съм непоискана  от странична потребителка и отговорих, че не желая това да се повтаря.

# 84
  • Мнения: 22 036
Лиляна, това е супер грозно, ама и ти така го разказваш, все едно си някакво страшилище  Joy. Не те видях на празника, но силно подозирам, че си си нормална.

# 85
  • Мнения: X
Разбира се, че съм си писала със съфорумци, но далеч не сме обсъждали други пишещи или снимките им. Снимки съм получавала само на хора, които са искали да се покажат.

И аз не обичам да пробвам дрехи, но се налага. Досадно е, но не бих си купила дреха, ако не съм я пробвала.

Янечек вероятно си е дала почивка от форума. Здравословно е, и аз мислех да го направя. Но засега не ми се получава.

# 86
  • Мнения: 10 874
Сигурна съм, че има и интриги, но не мисля, че преобладават.
И аз съм на това мнение. На мен също никой не ми е пращал снимки или някаква информация за някого, но и да се случи, бих игнорирала. Разменяла съм си съобщения със съфорумки, разбира се, но винаги е било с приятни за мен хора и досега интриги не е имало.
Снимките, които аз качвам, си седят по темите, някой ако се радва да ги разменя и обсъжда - да е жив и здрав, по никакъв начин не може да ме уязви. Crazy

Хм, досега и приятелки, и разни познати все ми се чудеха как така не обичам да ходя по магазините и да меря дреха след дреха. Rolling Eyes А то още колко такива жени имало. Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 23 138
Аз знам заради какво съм обсъждана на ЛС и няма общо с външността ми. Знам и Цвети заради какво е обсъждана. Ако знаехте за какво иде реч, просто ще се скъсате от смях.  Mr. Green Хора без работа. Важното е да има драматизъм, мнооого драматизъм!

# 88
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На мен ми беше достатъчно да видя как се отпускат да обсъждат и с какво настървение го правят някои, които си мислеха, че са скрити или, че не ги чета, защото имам бан. По това съдя, че на ЛС и на други места обсъждането и махленските приказки вървят в пълна сила и дори знам между кои.
Аз също получавам и пиша ЛС във връзка с потребители във форума и това не е нещо, което не бих казала иначе, както сега например.

# 89
  • Мнения: 14 404
И аз далеч от форумните интриги, ама аз съм от скучните, а и не пиша в много теми...

При мен парадокса е, че обожавам да си купувам дрехи, а мразя да меря. Значи цялото това събличане и обличане в някаква малка кутийчица ме побърква. Хеле пък като е студено и съм се навлякла. Често си купувам дрехи без да меря. Само за панталони не смея. И в мола не обичам да ходя, ама нашият е смотан и няма нито кой знае какви магазини, нито някакви други забавления.

Тук напече слънчице и нямам търпение да свърши работния ден и да се помотая. На лекар съм след работа, излязоха ми изследванията - всички са в норма. Остава въпросът къде се корени проблема. Но реших да не го мисля, да си свиркам и да си карам работата.

Общи условия

Активация на акаунт