Май ще ходя ж Америка

  • 3 615
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 800
Ти пък,голямата бяла ще го метне и ще го завози до там.Барем до статуята да се хване.

# 16
  • Мнения: 9 710
Кaк Сийке, бе!  Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 12 374
аз до село нямам пари да отида вие в германиа жената не е кото човека , аз искам да сабирам примерно 5-6 месеца и да избшгам , то тайтай батак квото стане в крайна сметка ебал сам му мамата , с рогата напред и тва е
Слънце, първо завърши барем основно, после мисли за емиграция.

# 18
  • Мнения: 10 118

Слънце, първо завърши барем основно, после мисли за емиграция.
А, що?
И без основно има емигранти. Joy
Един смартфон и да тръгва.

# 19
  • Мнения: 5 060
Е, поне тайтай пишеш с и кратко, има хляб в теб да знаеш.

# 20
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Пич, я изчакай един месец, оная твоята, дето е избягала, може да се върне и да си те поеме.

Но и да не се върне, мисля, че ще си богатство за всеки генофонд по света. Няма начин да те върнат. Отнюд.

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Къде ще чака, да заминава. да ходи там да сее материала си. тук не ни трябват такива.

# 22
  • Мнения: 1 221
Момичета, това си е чиста пързалка! Зад Америка  ще ходи  младежа  Mr. Green hahaha

# 23
  • Мнения: 3 058
Остави Америка. Имаш ли телевизор? Наскоро откриха вода на Марс. Пробвай се там.   Sunglasses

# 24
  • Мнения: 1 221
Остави Америка. Имаш ли телевизор? Наскоро откриха вода на Марс. Пробвай се там.   Sunglasses

Както знаем , завърнали ( оцелели)  се от Марс все още няма  hahaha hahaha

# 25
  • София
  • Мнения: 12 374
Остави Америка. Имаш ли телевизор? Наскоро откриха вода на Марс. Пробвай се там.   Sunglasses
С телевизора ли ще лети до там  Laughing  Joy

В случай, че марсианците искат по-грамотни емигранти, предлагам Плутон като Б вариант. И там наскоро откриха вода и небеса.

# 26
  • Мнения: 10 118
 Wink
Момичета, това си е чиста пързалка! Зад Америка  ще ходи  младежа  Mr. Green hahaha
Не знам дали е пързалка, ама доста се е напушил  Party newsm45

# 27
  • Мнения: 1 221
Вече и  без да са пушили така се изразяват и пишат  Mr. Green
Мечтае момчето за Америка вие на Марс и Плутон го пратихте  hahaha

# 28
  • Мнения: 463
Правилно си решил, тайтай български не знаеш, с американския сигурно си по добре?

Общи условия

Активация на акаунт