Мотивацията и успехът

  • 17 617
  • 498
  •   1
Отговори
# 495
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Везните според мен са природно много интелигентни. Рядко можеш да срещнеш проста Везна, аз поне не съм попадала. Приятелката ми от детинство е Везна, нямам по-добър събеседник по всякакви теми, от нея. Вярно е и, че мъжете имат извратен чар, патила съм си Mr. Green. Всички имат ненадминат стил и елегантност, харизматични, мили (на моменти досадно хлъзгави), но отвътре са си своенравни Дзверчета, де.

# 496
  • София
  • Мнения: 39 037
И аз много харесвам Везни за приятели.

Отделно, почти по темата, мисля, че са добри търговци и малкия бизнес им се получава добре.

# 497
  • София
  • Мнения: 19 435
Ох, наистина навсякъде пишат че Везните са добри търговци, но аз не ставам за тази работа, нито за началник. Което май дължа на характера на майка си, а не на зодията.
Но наистина умея да виждам нещата и от двете страни. Лошото е, че го показвам там, където е непопулярно, вкл. тук.
След близкия си контакт с двама мъже-еднозодийници и аз съм на мнение, че са или хлъзгави, или безкрайно нерешителни. Ако им се наложи да са шефове - стават тирани, както Слави Трифонов.

# 498
  • София
  • Мнения: 39 037
Напоследък забелязвам, че мотивацията ми за работа е самата работа. В смисъл - като нямам нищо да върша и се разпльоквам. А като имам една работа, се сещам да свърша и нея и още 2-3 покрай нея.

И човешкото отношение на хората!
Абе защо някои хора се държат като идиоти, независимо на каква позиция са спрямо мен, не мога да си го обясня!
Мислех, че като се отърва от баш шеф/работодател ще съм в по-човешки отношения, но за съжаление срещам идиоти навсякъде.
Има и добри хора, слава Богу!

Общи условия

Активация на акаунт