Нещо ново се ражда

  • 7 960
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 232
Чудесно начинание  bouquet,  тъй като и аз не съм идвала все още на срещите много неща  не са ми ясни: Освен консултации със пециалисти ще има ли и нещо като занималня с децата (градина или не знам как точно да го нареча) и ако да,  от каква възраст ще е?Или ще е нещо от рода на ц-р за рехабилитация?

# 16
  • София
  • Мнения: 2 262
Майче, още веднъж да го кажа като го напиша и тук, че имаш моята подкрепа отдавна и само чакам да ми поставяш задачите!

# 17
  • Мнения: 1 710
Чудесно начинание  bouquet,  тъй като и аз не съм идвала все още на срещите много неща  не са ми ясни: Освен консултации със пециалисти ще има ли и нещо като занималня с децата (градина или не знам как точно да го нареча) и ако да,  от каква възраст ще е?Или ще е нещо от рода на ц-р за рехабилитация?

dezho, все още се работи за Детски център. Ресурсният ще бъде нещо различно - той е за родителите, а детският ще бъде за децата. Да, всъщност помагайки на родителите ще бъдем полезни за децата. Искам да започнем с нещо малко, за да е реално - пък дай боже да стане нещо голямо.

# 18
  • Мнения: 816
 smile3501
Браво newsm51
Като бъдещ ресурсен учител мога ли да помогна с нещо???Много искааам!
Проф. Златко Добрев - може би сте чували това име ( основоположник на интегрираното обучение у нас), както и проф. Радулов ( председател на съюза на слепите в Бг.) са мои добри преподаватели. Ако имате нужда и от тяхната помощ - веднага ще ви свържа с тях!
Ей, страхотни сте, момичета!!! Още един път -  newsm51  БРАВО!

# 19
  • Мнения: 1 710

[/quote]

Мисля, че другата среща на 8-ми спокойно можем да я отложим за 15-ти април.


[/quote]

Силве, всъщност Йосарианката предложи, ако разбира се искате - двете неща да ги обединим. Ресурсният център не е много голям и тепърва ще го обзавеждаме, но има място и за децата - а още по-хубавото е, че наоколо има градинка и ако времето е хубаво децата могат да играят навън. Стига да не ви е много далече, че чак Младост - ама така Надето ще е облагодетелствана поне един път  Wink Можем да го помислим като вариант - стига всички да го искаме.

# 20
  • Мнения: 3 743

...
Силве, всъщност Йосарианката предложи, ако разбира се искате - двете неща да ги обединим. Ресурсният център не е много голям и тепърва ще го обзавеждаме, но има място и за децата - а още по-хубавото е, че наоколо има градинка и ако времето е хубаво децата могат да играят навън. Стига да не ви е много далече, че чак Младост - ама така Надето ще е облагодетелствана поне един път  Wink Можем да го помислим като вариант - стига всички да го искаме.

Аз съм за  bouquet.
А някакво по-подробно описание, къде точно се намира Ресурсния център, в коя Младост - 1 ли? Нещо там наблизо -училище, Орифлейм, болница?

# 21
  • Мнения: 1 710

Аз съм за  bouquet.
А някакво по-подробно описание, къде точно се намира Ресурсния център, в коя Младост - 1 ли? Нещо там наблизо -училище, Орифлейм, болница?

Силве, нека видим какво е мнението и на останалите, дали ще бъде удобно за всички. А това е Младост 1 бл. 63 - много е близо до Билла и е зад дългия блок, на който му викат стената - между Младост 1 и Младост 2. Дано някоя мама успее да го намери в картата и да даде по-точно указание.

# 22
  • Мнения: 3 743
...
Силве, нека видим какво е мнението и на останалите, дали ще бъде удобно за всички. А това е Младост 1 бл. 63 - много е близо до Билла и е зад дългия блок, на който му викат стената - между Младост 1 и Младост 2. Дано някоя мама успее да го намери в картата и да даде по-точно указание.
Някъде около Патиланци ли, Пътеките? Някоя мама ако може да качи карта Praynig

# 23
Мая, поздравления!

Толкова се радвам, че изминалото време, усилията, търпението и любовта ти към другия и на-вече разбирането са довели до постигане на нещо реално и то в страна като нашата. Това е наистина начало не само на помощ за родителите но и помощ за обществото, колкото повече присъствие има на организации като тази, толкова повече имаме шанс като хора да разберем другия и да го приемем. Дерзай!!

# 24
  • София
  • Мнения: 1 333
Мая, сега прочетох за чудесната, прекрсната инициатива която сте започнали. Ще се радвам да помогна с каквото мога и да се възползвам от вашите услуги също. Знаете че информацията за нас е най-ценното нещо, а също и разговора с др майки с нашите проблеми и със специалисти особено.
Толкова съм объркана, радвоена, уплашена, гневна и безпомошна,че разговор с психолог би ми бил много полезен ......

Очаквам с нетърпение да кажете кога и къде ще бъде срещата (откриването на центъра)  и дано имам възможност да дойда.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 356
Дано правилно да давам линка с картата:

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=cff0f857fcb9bb635884ebb07bfc1d … id=136&num=63

# 26
  • Мнения: 4 414
и аз да се включа към блейките Embarassed пак не съм разбралa, че сте се развихрили...браво за идеята!!! ако мога с нещо да помогна, свиркайте! Whistling
за срещата-  аз съм ЗА да я сменим..нали важното е да се съберем, а този повод е много, много хубав  bouquet  bouquet  bouquet
и още веднъж да кажа...Мая, страхотна си! newsm51

# 27
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Майче,   bouquet   bouquet   bouquet

  Ще направя всичко възможно да дойдем и на откриването, а ако се съчетае със срещат - още по - добре!!!


  Адашке, верен ти е линка  Laughing Ето още един, с най - близките спирки, за да се ориентирате как да стигнете:

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=cff0f857fcb9bb635884ebb07bfc1d … amp;NearestGo.y=9

# 28
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Ох много ви обичам за това което сте - мили добри и грижовни и най-вече отзивчиви!

# 29
  • Мнения: 1 710
Момичета, много ви благодаря за картите - сега вече се надявам всички да се ориентират къде е.

Сигурно ще има още въпрос, но мисля, че е добре сега да решим дали искате срещата на 8 да я направим в Ресурсния център направо. Няма да е нещо официално - така всички ще видите къде точно е ще можем да поговорим повече за това какво се надяваме да се случва оттук нататък и разбира се поне да пийнем кафенце  Wink

Общи условия

Активация на акаунт