Нещо ново се ражда

  • 7 964
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 698
Идеята е страхотна, а вие сте прекрасни, браво Майче    bouquet !
Успех !!!

# 31
  • Мнения: 2 327
Радвам се, че нещата са напреднали.
Аз временно ще отсъствам от София и няма да мога да дойда на откриването.
Но в последствие имате и моята помощ и подкрепа в каквато форма е нужно Simple Smile

# 32
  • Мнения: 4 414
Майче, сигурно е много рано още, ама този център ще има някаква компютърна система, бази данни и т.н., нали? аз говорих с мъжа...той е специалист по тези работи и каза, че може да се включи...ама ще дойде на срещата и ще си говорите направо с него Grinning

# 33
  • Мнения: 3 367
Maja,много се радвам че сте толкоз упорити,,предлагам помощ с
-преводни материали от англииски и френски
-дарения -не много , ма колкото все е келепир
и
 идея -пробвахте ли контакти с центъра за независим живот и подобни организации?много близка наша се върти из соц.министерство,тя води и предаване по радионет за разли1ните хора,ако искаш веднага ви свързвам
всичко добро и късмет от мен,
Анна

# 34
  • Мнения: 3 743
Момичета, много ви благодаря за картите - сега вече се надявам всички да се ориентират къде е.

Сигурно ще има още въпрос, но мисля, че е добре сега да решим дали искате срещата на 8 да я направим в Ресурсния център направо. Няма да е нещо официално - така всички ще видите къде точно е ще можем да поговорим повече за това какво се надяваме да се случва оттук нататък и разбира се поне да пийнем кафенце  Wink

В колко часа?  Какво ще кажете да направим освещаване?

# 35
  • Мнения: 1 710
За часа - мисля да остане същият. В темата за срещата е предложен 11 и като гледам по резултатите доста от майките са гласевали за този час, ако не е удобен кажете друг, но ако за повечето това е удобно време - значи на 8.04 от 11 часа в Ресурсен център "Ломидол".

# 36
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Maja,много се радвам че сте толкоз упорити,,предлагам помощ с
-преводни материали от англииски и френски
-дарения -не много , ма колкото все е келепир
и
 идея -пробвахте ли контакти с центъра за независим живот и подобни организации?много близка наша се върти из соц.министерство,тя води и предаване по радионет за разли1ните хора,ако искаш веднага ви свързвам
всичко добро и късмет от мен,
Анна
Предаването го правихме и ние, но вече не съществува. Laughing Така, че твоята близка вероятно е и наша близка- за кого става въпрос. С Центъра за независим живот аз контактувам също, така че Майче ако искаш да ви срещна с хората там.

# 37
  • София
  • Мнения: 4 412
Пожелавам много успехи на Ресурсен център "Ломидол" и на неговите създатели!  bouquet
И аз мисля да дойда на срещата, тогава ще се разберем как да помагаме. До тогава казвайте в темата с какво можем да сме полезни.
Успех! Hug

# 38
  • Мнения: 3 367
yosarian , за д-р Д.Дан1ева говоря..не знам дали и организации със сходни цели и таргет групи тук или някъде другаде по света не биха били също от полза като идеи,структура и пр..моля обадете се ако мога да бъда с нещо полезна
вси1ко добро,
Анна

# 39
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Аааа, знаем я доктор Данчева Grinning Ами майчето да каже от каква помощ има нужда- всички ще помагаме.

# 40
  • Мнения: 3 537
Идеята за този център направо е страхотна! Чак взех да ви завиждам за него. LaughingКога ще го откривате?

# 41
  • Мнения: 1 710
Мами, в темата бях пуснала информация за Окюпейшънъл терапевтите, които ще идват през април. Повтарям информацията, защото графика започва да се пълни и искам да привлека вниманието ви, за да можете да се запишете, ако искате.

Ето още информация, простете ме за немедицинския ми език, ама и аз не съм виждала как работят такъв вид терапевти за да ви кажа повече. Значи Окюпейшънъл терапевтите се занимават с деца, които имат проблеми с говора, писането, деца със сензорни проблеми. Те ще покажат на родителите как да помагат на децата си в ежедневието, в това как да се справят с нещата около тях. Дали разбрахте нещо  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy И аз съм по рекламата, ама.... Embarassed
Та така - ако мислите, че ще е полезно за детето ви - обадете ми се - може на лични, за да не задръстваме форума. Само да отбележа, че прегледът ще бъде един час, има преводач от английски и ще струва 5 лв., надявам се това да не ви затрудни. Ако имате въпроси - питайте, ако нещо сте "разбрали" - пак ме питайте  Wink Wink Wink

# 42
  • Мнения: 888
БРАВО! newsm74
СТРАХОТНИ СТЕ
В такива случаи съжалявам, че съм в провинцията!Въпреки това, ако мога по някакъв начин да помогна ще е удоволствие за мен! Hug

# 43
  • Мнения: 2 543
Мая, ние влизаме ли в компетенцията на тези терапевти? Ако е така - записваме се! Wink

И още - кога точно през април - знае ли се?

# 44
  • Враца
  • Мнения: 871
            Искренно ви желая УСПЕХ!Сигурна съм , че ще бъде полезно за много мами.Защото както аз и много други мами получихме помощ и информация единствено от вас.
        Страхотни сте! Имате подкрепата ми незавивисимо от обсоятелствата и разстоянието!   newsm44

Общи условия

Активация на акаунт