Японско чудо - тема 26

  • 118 859
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 36 006
ден 11 - 66.200 кг.
кръшкането си казва думата  Mr. Green
от днес абсолютно стриктна и на йога

Ивана, на колко години си?
за 180 см. 68 кг. не е ли нормално тегло?  Thinking

# 721
  • Мнения: 43
На почти 20 съм. Ами в гратиците на нормалното тегло е да, но само ако съдим  по таблиците и изчисленията за "Идеално тегло". Аз определено не се чувствам ок с тези килограми и виждам , че имам нужда от сваляне , особено в областа на краката . ЯЧ е диета с доста силен калориен дефицит, а и в същото време е на базата на нисковъглехидратните храни, което , може би е най-успешния и бърз  начин за изгаряне  на мазнините,  от което имам нужда аз.  ☺

# 722
  • Мнения: 1 692
Здравейте,
Записвам се и аз при вас. От години не съм правила никакви диети .Резултата + 20 кг за сваляне. Сега съм си поставила за цел да сваля колкото мога за 2 месеца. Имам ги свободни и  това ще ми е приоритет до края на Юли. Аз съм вегетарианка ,така че вместо месо ще заменям с някакви видове риба-и тя не ми е много  по вкуса , но ще трябва да се пробвам за 2 седмици.   В момента съм 84 кг  при ръст 168. Мая при теб имаше ли някакъв Йо- ЙО ефект след като спря захранването, или веднага минаваш за втори път на режима?

# 723
  • Мнения: 36 006
ден 12 - 55.800 кг.

вчера на обяд вместо 2 яйца изядох 2 сърми - кайма и ориз /т. е. и въглежидрати/
следобяд бях на йога, сутринта кз беше 3.9, предпочетох да не рискувам да ми прилошее, защото межу храненето и тренировката имах само час разлика
днес ще хапна по-рано мръвката, защото се събудих с 4.1
обичайно е 5.2-5.7 вкл. и сутрин на гладно

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
ден 11 - 66.200 кг.

ден 12 - 55.800 кг.
Уау  Mr. Green Joy Никой на света за 1 ден не може да се похвали с такъв резултат  Laughing Hug
Иначе браво за постигнатото! Аз махнах едни 5кг с лунната за няколко месеца. Каня му се на чудото пак, ама някак ... искам, но нямам желание точно сега  Joy
Та ще ви чета, пък може и да ми дойде муза тия дни  Mr. Green

# 725
  • Мнения: 36 006
доста съм се размечтала  Joy Joy Joy
мдамммм, твърде хубаво, за да е истина  Mr. Green

ден 12 - 65.800 кг.

# 726
  • Мнения: 295
elitsa_b Здравей Simple Smile При мен няма йо-йо ефект, но аз следя с какво се храня. Позволявам си веднъж седмично ''забранени'' храни - торта, пица, питки и т.н. Ако мн приритам за сладко ям пълнозърнести бисквити с черен шоколад (Digestive) или просто няколко квадратчета шоколад. При мен свалените килограми вече са общо 9. Успех на всички, които тепърва я започват.  bouquet

# 727
  • around the world
  • Мнения: 651
Здравейте, момичета,
Включвам се за първи път при вас.
Ден 1- 66 кг
Ден 4- 64.800 кг
Ден 9 ( днес) - 63.500 кг
След ден 4 нямах никаква сила и малко адаптирах за себе си диетата, като правя и упражнения 3-4 седмично.

# 728
  • Мнения: 43
Добро утро, момичета! Ден 3 при мен и се чувствам перфектно(не чувствам нито глад , нито отпадналост), спазвам много стриктно диетата с изключение , че всяка сутрин пия по 500мл. прясно мляко Верея -0,1% , което ще рече 146,5 калории повече за деня. Но дори и с това прегрешение се чувствам вече по- лека, ще се премеря в петък, и ще споделя резултатите ми. Прекрасен ден на всички ! 🌞

# 729
  • Мнения: 36 006
ден 13 - 65.400 кг.

вчера към 11.30 ч. хапнах обяда
не трябваше да вечерям по график, но си направих нещо като миш-маш с едно яйце, лук и чушка /без мазнина/ - изядох го около 16 часа
вечерта не издържах и изпих един облак на гладно - успя ме за отрицателно време  Mr. Green

Ивана, пий мляко с нормална масленост - в нископроцентните е добавена захар, за да има вкус на нещо /не на бяла вода/, което реално е по-вредно от пълномасленото мляко /3.6%/

# 730
  • Мнения: 43
Това не ми беше ясно, благодаря. Ще те послушам. Заради калориите пия обезмаслено  .

# 731
  • Мнения: 36 006
ден 14 - 65.300 кг.

май борбата става за всеки грам  Tired

вчера вместо месото изядох един таратор и вместо едното яйце и моркова - 7-8 маслини
и естествено очаквах по-добър резултат днес, надявах се на 65.000  Confused

# 732
  • Мнения: 295
ден 14 - 65.300 кг.

май борбата става за всеки грам  Tired

вчера вместо месото изядох един таратор и вместо едното яйце и моркова - 7-8 маслини
и естествено очаквах по-добър резултат днес, надявах се на 65.000  Confused

За да се свалят кг трябва да се ядат белтъчини. Това е причината тази диета да е наситена с белтъчини, а не само със салати и плодове. Simple Smile

# 733
  • Мнения: 36 006
плодовете на практика не съм ги яла
от утре ще мина на нв-вм режим, а след десетина дни, може да направя още едно ЯЧ

# 734
  • Мнения: 43
Здравейте. Днес точно една седмица от спазването на ЯЧ. И съм точно -1.100кг. При мен отслабването е много трудно,при стриктно спазване (като изключим прясното мляко), но стискам и продължавам с новите 7 дни.

Общи условия

Активация на акаунт