Японско чудо - тема 26

  • 118 913
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 741
Принципно в нея не се закусва, но може би наистина идеята за малко кисело мляко сутрин не е лоша, че иначе действително са много малко калории за деня.

Снощи всичко мина по план, даже покрай екшъна от изборната нощ забравих да огладнея и си легнах сита - като няма хляб, и зрелищата стигат.  ooooh!

Днес се очертава полурежимен ден:
- ментов чай с лъжичка домашен мед
- за обед следва да са плодове и зеленчуци по режима - избрала съм 1 парче печена тиква (около 300-350 гр. с кората са парчетата, които си купувам)
- за вечеря трябва да са 2 яйца и салата, но ще хапна пилешка супичка (без фиде и застройка) със зеленчуци (гъби, морков, малко картоф). Само картофът е нережимен, ама иначе щеше да стане съвсем гола вода с пилешко.

Как върви при вас? Да папате режимно, ей!  Peace

# 76
  • Мнения: 25
Аз съм живааа,такова главоболие имах,но реших да издържа,легнах си в 8:)
Напълно режимна съм
Ден 2 английско чудо
З.половин грейпфрут,2 яйца,кафе
О.пилешко
В. По план е салата с 2 варени яйца,момичета,мога ли да ползвам обикновен черен хляб,и как да намеря този арабски?

# 77
  • Мнения: 10 026
Aivito, посочен е и тоуст като въможност. Арабският хляб е като тортила, става за заменяне с нея.
Аз не ям пшеница и заместих с овесени трици, т.е. Дюканска палачинка.

# 78
  • Мнения: 25
Имам и тост и тортила,аз съм бивша дюканка ,но ми се събират много яйца ако си направя палачинка,как стоят нещата с подправките,знам че сол не е позволено..

# 79
  • Мнения: 3 841
Ох,яде ми се  сладко Cry 

# 80
  • Мнения: 741
Дръж се, eleaa! Само първите дни е трудно, после организмът сякаш свиква и "абстиненцията" минава (или поне симптомите й намаляват).


("Яжте по-малко сладко: и така сте достатъчно сладки")

Ама на мен ми е лесно да говоря - обядвах едно голямо парче тиква и съм доволна откъм въглехидрати. Вечерях си току-що с импровизираната супичка (то наистина стана много импровизирана - нямаше фиде, застройка, почти нямаше картофи, лук не сложих, магданоз нямах... а приятелят ми яде и разправя: "Абе вкусна е, ама сякаш нещо й липсва". Пък то... всичко й липсва.  Crazy), напълних си хубаво коремчето с течност, след малко ще си изпия добавките (хранителни добавки за стави и рибено масло пия) и направо се изкушавам да си измия зъбите, за да не мисля за ядене по-късно (очертава се да легна към 23 часа).

Дано денят ви е бил лек и режимен - на мен поне ми е леко, като знам, че има и други, които диетуват "заедно" с мен.  Hug Изкушавам се утре да се претегля, все пак ще са минали 3 пълни дни от 7-дневния цикъл... Ще видя как ще се чувствам сутринта и ще реша. Simple Smile

# 81
  • Мнения: 488
Съвсем набързо да се отчета...покрайрежимна съм.
Докато бях на работа - всичко беше о.к. Ма се прибрах озверяла от глад - забравих и диета и всичко. Наядох се с бобена салата (боб,лук,подправки). Нито за яйца се сещах да варя, нито други салати да правя...
Сутринта пак видях 200гр надолу...как става тоя номер, още не съм сигурна. Може би въглехидратите мми се лепят, м.би количеството храна влияе... За момента удържам без шоколада...

# 82
  • Сливен
  • Мнения: 7
Здравейте слабеещи мацки!

През деня беше добре, покрай работата не съм мислила за хапване, но се прибрах към 17:30 гладна като вълк и хапнах салатка и шунка.
Мисля да си легна по рано, ако успеем да се справим с домашните.
Успех на всички в мисията.
  Wink Wink Wink

Последна редакция: пн, 26 окт 2015, 20:18 от stef stef

# 83
  • Мнения: 10 026
Ден 22

З- овесена палачинка (заместител на арабския хляб/тоуста)
о- 2 яйца, 1 краставица
в- сьомга, домат

И се чувствам преяла. Сьомгата много засища. Пак ще лягам с кокошките, прихванала ме е сънна болест някаква...боря се от 4 следобед да не заспя.

Maca-keraca, утре е нов ден, продължаваш и гледаш напред.  Peace
На мен сега ми е лесно, но последните 4 дни съм на екскурзия. Та ми е интересно какви ще ги сътворя в чужбина.  chef Ще разказвам. В телефона нямам кирилизатор, но ще ви напиша някой ред на маймуница, да знаете че съм жива.  Laughing

Stef stef, слабеещи сме, да.

# 84
  • Мнения: 25
Според английското чудо,2 ден вечерята е 2 варени яйца,салата и филия хляб и грейпфрут, поправете ме ако греша.Чак ми се вижда много храна,направих си салата с домати и краставици и 1 морков...направо преядох.Дано не греша някъде.

# 85
  • Мнения: 3 841
Здравейте мили дами!:)
Много съм изморена.....,но има такива дни:)Бебенце го мъчат зъбки и направо горкото няма грам спокойствие Cry
Ето го и мояотчет за деня:

Ден-7

з: 2 яйца, кафе
о:телешки кюфтета,зелена салата,кафе
в:пиле на грил,шопска салата
"прегрешение":мляко с мед и канела

# 86
  • Мнения: 3 841
Ден 22

З- овесена палачинка (заместител на арабския хляб/тоуста)
о- 2 яйца, 1 краставица
в- сьомга, домат

И се чувствам преяла. Сьомгата много засища. Пак ще лягам с кокошките, прихванала ме е сънна болест някаква...боря се от 4 следобед да не заспя.

ООоо 22 ден-вече си на най-хубавата част от диетата PeaceА защо ядеш толкова малко?Наистина ли не ти се яде повече?Simple Smile

# 87
  • Мнения: 10 026
Eleaa,
Вчера нямах време да си направя месо на обяд, а бързах да водя децата по кръжоци. Днес пак без минуси на кантара. Уф.

# 88
  • Мнения: 741
Теглих се сутринта - за 3 дни съм -1.100 кг. Надявах се кантарът да отпусне още 400 гр., ама и това е нещо. Не губя надежда за 2.5-3 кг. за първата седмица, още повече, че май тия дни съм в овулация, а тогава традиционно задържам вода.  Peace

Днес съм без закуска, май не ми се пие и чай, но ще видя - може да си направя все пак. Обядът ще е 2 варени яйца със салата (в моя случай - печени чушки). За вечеря - киселото мляко и салатата, с които трябваше да вечерям преди 2 дни, но ги замених с пилешко - сега заменям месото от тая вечер с кисело мляко.

Периодично ми пристъргва, усещам някакъв глад, но оная слабост от първия и втория ден я няма, доволна съм.

Гледах календара снощи и мисля да изкарам 2 седмици на японското чудо, след това 10 дни на монодиетата на Ваня Червенкова (без двата рибни дни), после почивка 2 седмици (предстоят ми пътувания в чужбина тогава) и от началото на декември да мина на 90-дневната диета, за да задържа сваленото, а ако падне нещо отгоре, ще е бонус. Тя е и по-балансирана и се яде повечко и по-разнообразни храни, но лошото е, че май организмът ми е привикнал към нея и не свалям. Ама нищо де, аз ако мога да сваля едни 8 кила с японското и монодиетата, пак ще съм доволна и само на задържане с 90-дневната, понеже тогава ще съм на около 3 килограма от идеалното си тегло.  Peace

# 89
  • Мнения: 25
Днес се теглих и съм -1.500 ,което за трети ден си е добре.Най-вече де радвам ,че не ми е тежко на стомаха и се чувствам лека.Не знам тези яйца дали ще ми омръзнат,мисля да си ги направя на очи върху хартия,без мазнина,и за тоуста не съм сигурна кой хляб е най диетичен.

Общи условия

Активация на акаунт