Съпруги на военнослужещи - 14

  • 40 205
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 605
Хайде и аз да се запиша в новата тема.И при нас е мрачно и мокро и добре че днес не съм на лекции,че ще си стоя на топличко в къщи

# 16
  • Мнения: 2 412
Къде сте военни момичета? Никой няма на вечерна проверка Crossing Arms.
Фло, чавето отдавна отиде в Търново. Трябва да се учи.
Имам един въпрос - някой знае ли цените по военните бази за НГ? Нещо не ги откривам в сайта.
Дано не сте се изпоразболели всички Praynig. Лека нощ smile3524 и сладки сънища.

# 17
  • София
  • Мнения: 8 374
ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, явно героите са уморени. Всяка със своите си работи, радости, тревоги, вълнения и вируси Wink. Утре сутрин, пак ще се явят на рапорт Simple Smile
На порасналото ти чаве, успех и късмет. В кой курс е? Само на студент не се пожелава за много години hahaha Joy

КАТИВИТА, получаваш поръчение да се научиш да шофираш travel или motor Толкова бойна мацка си, много ще ти отива Wink

ДУНДИ, пак ли вируси? Взимай снайпера и стреляй на месо, докато ги унищожиш до край #Sniper
Настанихте ли татко ти в болница?

РАДИНКА, укроти ли се малката лудетина? Ти не мислиш ли да ни изненадаш на 31.10.събота?

НИ_КИТО, как да няма нищо интересно покрай теб? Интересна работа, контакт с мъничетата, разходки в топлите есенни дни? Толкова хубави неща има покрай нас, само трябва да отворим сетивата си и да ги чуем, видим и усетим...Дано можеш да дойдеш на срещата. Иначе - неизвинено!

СЕТИ_БЕТИ, как ти е гърлото? Дано ти се размине. Днес у нас и в кабинета вече има парно.

АЛБЕНА, а вие как сте? Дано децата не се разболеят. Ей, гадна работа са тези вируси #2gunfire

SAD_WOMAN, a футболиста как е?

Слушай, ВИЛИ МОТОВИЛИ, ела ти, да не дойдем ние. Ей го де е Фелибето. Каквито сме навити, колко му е да направим посещение на добра воля - Патето и аз сме шофьорки. Simple Smile Ще спретнем един десант в центъра на Пловдив. Ох, размечталась...

ДИМИТРОВА, кога пак да стискаме палци? Кога си пак на изпит? Гордеем се с теб bouquet

СГГ ми се губи, от ФЕЙЩИЦАТА чакам оферта за сладка и конфитюри, булка Патенце много ли работи, или го е ударила на любов, СТЕФ, къде си? Започна ли работа? СЕСИЛ??? Къде сте, момичета??? Ей, пак се държа като мама квачка smihesorry

Хайде, лека нощ, милички.

# 18
  • Мнения: 1 855

Обикновено  в първата седмица на ноември пускат НГ пакети.

# 19
  • Мнения: 651
Албенче, благодаря за новата тема! Прекрасна е!
Аз докато се натуткам да пиша в старата и то вие сте я изписали.
Аз имах малко тревоги около малчо. Паралелно организирам партито му за рождения ден (27.10). Смених n-тото заведение, но този път вече няма мърдане. Правя последни приготовления, ще си правя сама кутийките за подаръчетата и така..... Общо взето с това се занимаван. Започвам работа на 3.11. , малко ми е притеснено, че ще го оставя на грижите на бабите, но поне не е на чужд човек.
Тати ни е болен 2 седмици , хвана го неприятния вирус.
И така.... толкова от мен...дано скоро се включа пак .
Желая хубава и спокойна нощ
 Hug Hug Hug Hug за всички

# 20
  • София
  • Мнения: 8 374
Добро утро военни красавици. Аз ли съм най-ранобудната?
Така да бъде. Вместо да ви сервирам едно голо кафе, нека да е кафе с музика. За заряд, за настроение, за усмивка. Можете и да потанцувате newsm68



Макар, че навън есента плаче, вие се усмихнете. Живота е толкова хубав!

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 9 707
Добро утро и от мен.
Ще ме извинявате за вечерната проверка, но по това време вече нямам желание да стоя пред компа. Гледам новините, взимам книжка и си лягам.

Фло, баща ми е в болницата от вторник, ама ... не знам какво ни чака, но никак няма да ни е лесно.
Тези песни все не мога да ги чуя. В офиса не пускам звука на компа, но благодаря за кафето.

Сега отивам да видя какви карти има за почивка през зимата. Ама дали ще може да се възползваме, това е друг въпрос.

 Hug

# 22
  • Мнения: 724
Добро утро. Flo 51 интересна хрумка - не само голо кафе, а и песен (типично в твой стил). Изобщо не съжалявай, че се държиш като мама квачка, много е приятно че се сещаш за всички, толкова позитивизъм и настроение лъха от всеки твой пост, че и ние се усмихваме, въпреки вирусите, времето. Радвам се също, че някой от неписалите скоро се включиха и новата тема бързо стигна 2-ра страница.
dafinov list и моята племенница (на1-ви братовчед) учи в университета във Велико Търново. Тя е трета година и това лято бе на работа в Америка. Твоят ММ още ли е в командировка?
stef87 на колко години ще става детенцето ти? Успех с организирането на партито! Какви са тези кутийки за подаръчета?

# 23
  • Мнения: 136
Добро утрооооооооооо! 55
Ех, колко е хубаво......кафе с песен, как да не ти е хубав деня!
Мен също ме вълнуват новогодишните пакети  за НГ по базите. Това, което знам е че трябва да са минимум 3 нощувки. Никога не сме се възползвали от тези новогодишни пакети и съм замислила тази година мързелешката да я карам Grinning.... Все пак зависи от пакетите... Насочила съм се към Олимп.........Мнения?! Пък може и с някой да се засечем Wink
Прекрасен ден момичета ви желая, въпреки мрачното време вън  smile3525

# 24
  • Мнения: 1 855
Вили, понеже и аз съм с поглед към Олимп,  та да споделя. ....
 Наши познати ходят вече две години и са много доволни. Предната година цената в Олимп варираше 260-280 лв. (зависи от типа стая). Това е за три нощувки ,три закуски ,три вечери като  едната е празничната. Като помислиш прилична цена  , но все пак си трябват едни 750-850лв. за 2+1 (пакети ,пътуване ,други харчове).
 Малко закъсняха със свободнага продажба така че може и малко по - късно да обяват НГ пакетите ,но 10.11 се надявам да ги изнесат.
 

# 25
  • Мнения: 1 605
Добро утро и от мен,ние пак сме с вирусче и дребосъка не е на градина-днес в къщи е весело.Общо взето леко кара вируса щом от сутринта дивее.

# 26
  • Мнения: 136
kativita, благодаря за инфото....Ще чакаме пакетите и ще преценим! Naughty


dimitrova8002, бързо оздравяване на дребосъка
С какво се лекувате?

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Малко се обърках със старата тема - да кажа, от днес стартира свободната продажба на зимтите карти. Сега си взех за Хармония. Има избор още.

# 28
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Хоп, троп в новата тема. Благодаря на albena30  bouquet
Много сте изписали, ей  не мога да ви изчета. Благородно завиждам за новогодишните празници. Любимият ще е дежурен по всяка вероятност. А и преди нова година се стягаме за базар на Пампорово. Ако се случи, ще дебна някой да ходи там, да пием по кафе.  Иначе и при нас е мокро, студено и мрачно. Спи ми се, но се правя, че чета. Фло, прекрасна с теб не мога да се меря. Но все пак скромно предлагам продукцията си: състои се от сладко от череши, ягоди, малини, смокини, къпини. Усърдно тренираме за баба и дядо, но никой не ни сайдисва и няма изгледи. Не че ще остане зимнината, но съм тренирана вече за люта свекърва.  afwitch
На болните бързо оздравяване .  kaffeetrmker_2 На останалите прекрасници  remybussi

# 29
  • Мнения: 651
Добро утре прекрасни  Hug
Малчо става на цяла една годинка. Много се вълнувам...  Heart Eyes
Това за кутийките http://krokotak.com/2011/10/dve-mayki-s-dve-idei-za-rozhden-den/
ХУбав и усмихнат ден!

Общи условия

Активация на акаунт