Съпруги на военнослужещи - 14

  • 40 160
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 411
Фло Wink. Не ме мисли мен Hug, аз съм направена от здрав материал smile3538 И някой спомена, че тренира за свекърва - аз вече съм си тренирана /поне така мисля Simple Smile/ devil afwitch

Нещо смешно /но вярно/:
Виц: Перфектната жена
Двама си говорят за жени. Единият пита:

- Какво ще кажеш ако срещнеш жена, която те обича, разбира те, прощава ти всичко…

- Ще кажа "Здравей, мамо!".

Ей, болните - оздравявайте по-бързо  newsm10

# 46
  • Мнения: 3 046
Здравейте!
Аз съм болна, плановете ми пропаднаха, то затова гледам да не планувам много много, защото все нещо се проваля. Изпуснах си днес училището, а щеше да е полезно - за кърменето. Както и да е. Искам някой да ми готви, да ме разтрива, да ми отваря прозореца да се проветрява, аз само да си лежункам... ММ е у нас, напазарува ми каквото му поръчах, обаче се е отдал на ремонта. Още доста има. Аз и затова гледам да не го закачам.
Оплаках се, ама не ми олекна  Mr. Green
Хайде, хубав петъчен ден от мен!

# 47
  • София
  • Мнения: 8 369
Бременелките са с предимство Simple Smile СЕТИ_БЕТИ, много жалко, че не успя да избягаш от вирусите. Сега трябва ти да ги накараш да избягат от теб. Искаш някой да ти сготви? Само кажи какво искаш и ще го получиш. Без майтап. Сериозна съм от главата до петите. И прозореца ще ти отворя. Смятай, че две от трите ти желания са изпълнени. В ролята на масажист ще пуснем твойто мъж. Други желания?

ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, Фейщицата вече иска да става свекърва. Може да обменяте идеи. Хареса ми това, че си направена от здрав материал rotfImbo

ДАНИТИ сама си се смях на това, че " детето станАло вирус"  hahaha Joy

Въпреки есенното, намусено време, днес ми е весело. Преди 39 години на този ден се сгодих за моя ст.л-т. И тогава беше хубаво, и сега, след толкова години, пак е хубаво...Дай Боже, да има още много години пред нас и все да сме заедно, заобиколени от деца, внучета, а защо не и от правнучета...С нас да са и нашите приятели... Амин!



Последна редакция: пт, 23 окт 2015, 13:56 от Flo 51

# 48
  • Мнения: 1 408
Здрасти и от мен!
Сетиии, какво ти е? Силно момиче, май ще се наложи сама да се поглезкаш, че да може момчето да си върши работата. Нали е за хубаво....Но аз съм сигурна, че все някак ще успее да съчетае работата по ремонта с обръщането на внимание на прекрасната бъдеща мама  Simple Smile Оздравявай бързо и не се ядосвай, че си пропуснала лекцията за кърменето. Здравето ти е по-важно, а инфо можеш да си намериш отвсякъде.
Данити, човечето оправя ли се вече? Станало вирус, горкото  Joy То като гледам колко болни има в темичката ни, станало същинска Жунгла /това пак е крилат лаф на една...ромка...Господарите на ефира я показаха/ Joy
Димитрова, при вас как е битката с вируса?
Кой имаше още болен, да не пропусна. А, да, моят малък човек  Laughing Борим се и ние-капки за нос, сироп, чай, имуностимуланти...
Фло, очаквам потупване по рамото пред строя. Довечера отивам на зъболекар!!!! Ама то не защото ме загриза съвестта, а защото един зъб, дето пък изобщо не очаквах такова предателство от него, се сети да ме боли много злобно. Та покрай него да видим дали ще събера кураж да погледнат един друг, дето е за довършване, и зъбния камък. Че ако ме погледнеш само, сигурно  ще има  smile3512 newsm61 box bash #Sniper За футболиста питаш. Тренира с пълна сила и мечтае за Златната топка. Аз пък като една строга мама го натискам да не забравя и уроците. Та така.
Тук във Филибето спря да вали най-после! С малко повече фантазия и слънчице може да се покаже. Прегръщам ви всички и пожелавам на болните да оздравяват! Хубав ден от мен!
Фло, заповядай на пистата преди мен  Simple Smile редактирам се, за да пожелая на нашата д-р Фло и нейния любим ст. л-т още дъъълги години здраве, любов като в приказките и разбирателство!

# 49
  • Мнения: 724
Ех, не ни пропуснаха есенните вируси, че и Сети Бети се разболяла. Бързо оздравяване на нея и на детенцето на sadwoman. Голям смях с това дете - вирус  Grinning Flo честита годишнина и дълго семейно щастие ви желая!
И хей, мацки, гласящи се за свекърви, по-кротко, че ще му уплашите. Аз нали момиченца имам да давам, след време де.
За зъболекаря - да се похваля и аз, престраших се вчера, та вече си имам пломба, ама ще имам и още Cry. И да попитам -  зъбният камък, задължително ли трябва да се маха и може ли по някакъв домашен метод - въпрос към Flo?

# 50
  • Мнения: 1 408
Присъединявам се към питането на Албенка за зъбния камък. Чела съм някакви рецепти за домашно отстраняване, но нямам представа дали работят. Знам само, че трябва да се маха задължително и че услугата не е от евтините. И допълнение към въпроса, Фло. Може ли да мине по Здравна каса или не се покрива?

# 51
  • София
  • Мнения: 8 369
Старая се и аз като КАТИВИТА да отговарям бързо на зададените въпроси Simple Smile
Момичета, добре сте направили, че сте отишли на зъболекар. SAD_WOMAN и АЛБЕНА, две крачки напред пред строя, ходом марш! За проявен героизъм и себеотрицание, ви награждавам , с потупване по рамото и безплатно почистване на зъбен камък ( ако дойдете в София) Simple Smile Офертата е безсрочна Wink
Момичета, зъбният камък има ли го, задължително трябва да се отстрани, защото той е в основата на възпалението на венците, кървенето им, болките и лошият дъх ( при по-занемарените случаи.) Някои пациенти споделят, че го махат механично, с игли, отвертки, нокти и каквото им попадне ( зависи колко са изобретателни ) Това е несериозно. Освен надвенечен, има и подвенечен зъбен камък, който с подръчни средства не може да се отстрани. Добре е почистването да стане с ултразвук, а не ръчно. Не се надрасква емайлът, не се нараняват венците, почиства се камъкът и на недостъпни места. След това задължително трябва да се финират почистените повърхности с фина четка и паста за зъби и " пароструйка" както ние се шегуваме и наричаме една машинка, която почиства с фина сода. Е на така свършена работа давам оценка 6+.
Касата не покрива почистването на зъбен камък. Sad

След почистването е възможно да имате свръх чувствителност в зъбните шийки. Ползвайте SENSODYNE RAPID. 10 дни Х 3 пъти дневно втривате в зъбните шийки и след това 1 час не пиете нищо и не ядете. Ефекта е чудесен. Спират неприятните болки. На 10 мои пациенти раздадох рекламни пасти и сега един по един ми рапортуват за отличните резултати.

SAD_WOMAN, трябва да видя, не мога ли с нещо да зарадвам футболната ни надежда. Нали 4 години лекувах футболистите на Левски - мъжкия отбор и ДЮШ ( Детскоюношеската школа) към Левски-подрастващите. Дай малко инфо. На кой наш отбор симпатизира? На кой от чуждите отбори е привърженик? Благодаря на теб и на АЛБЕНА за поздравите Hug

Ей, пак се отнесох, а ябълките и дюлите чакат...

# 52
  • Мнения: 911
 Praynig утре всички болни да са здрави.
Seti Beti  за теб
Изчезвам за подарък, че утре с Малчо сме на РД.

Flo 51 разреших проблема, ще ти пиша, в понеделник отивам да подпиша ТД с училището, където ще започна работа.
Днес съм си обещала, без работа ще стоя, но ТД като учител-лектор никога няма да подпиша.

Лек ден!
 Hug за всички.

# 53
  • Мнения: 1 854
Фло, най - сърдечни пожелания и от мен за празника ти! Аз също много си уважавам датата на годежа и на работа много ми се чудят като ги черпя за този повод. Младежта я разбирам-те даже не се женят ,но се оказва че по -старите също нямат такива традиции, май в северната част на страната се правят годежи по мои наблюдения.  Но кой както го чувства  , да има празници. Моята дата е малко преди Коледа и ми е още по-празнично към другата еуфория.
Уж следя нещата и доста помня ,ама съм забравила къде е мъжа на Дафинов лист , помня че бяха на Хисаря...
Така както пише явно е на курс или академия, не е на мисия ,припомнете ми.... Embarassed
 Уф ,тез вируси много гадно....

# 54
  • Мнения: 659
Здравейте и от мен прекрасни момичета. Честита годишнина на Фло,  желая ви още мн години любов, разбирателство и подкрепа. За почистването на зъбния камък и параструйката след това, мога от личен опит да кажа, че имаме най-добрата и забавна "ФЕЯ НА ЗЪБЧЕТАТА" при нас. За подготвените "Свекървища", след като вече се запознах с едната нещо не ми се вярва да уплаши те някоя кандидат снаха. Албена да не забравя да благодаря за новата тема bouquet и за труда и времето което си отделила за нас. Поздравления и за творческите личности в групата ни. Мн се радвам на хората които отдават времето и идете си за оригинални празненства и занимания за децата. За всички болни- скорошно оздравяване. А аз рядко влизам защото както казах малко си спестява компютъра, заради очите. За сега си имам рецепта за очилца, но съм дежурен през ден и не намирам време да се сдобият с този така нежелан от мен аксесоар. Това е за сега до скоро.

# 55
  • Мнения: 911
Flo 51 още най-малко 100 такива празника.   Hug

Подготвям коледните картички за Международния картичкообмен 2015 г. и други мои приятелки, и въпросът е: Съгласни ли сте да си разпратим /разменим/ коледни картички?
Много обичам да пращам картички по пощата за РД, ИД, родено бебче ...

# 56
  • Мнения: 724
Flo, благодаря много за изчерпателния отговор, а още повече за безсрочното предложение Hug!
kativita аз също черпя на работа за годишнина от сватбата, обаче, и ми се чудят. Датата на годежа ми се губи, защото имах два - семейството на съпруга ми са разведени, та затова, а и малко преди годежа имаше тъжен случай в моето семейство.
патенце-то вземи си очила, за да не се задълбочи проблема, пък и нали ще ги носиш само пред компа. Голямата ми дъщеря носи очила и изглежда мн добре с тях, ще видиш какъв дипломатичен и мъдър вид ще имаш с тях.
СГГ, доколкото разбирам от написаното, решила си юридическия си проблем. Радвам се за това и голямо браво на този, който ти е помогнал, защото подозирам, че е от тук пишещите Wink. Успех с работата, само да попитам какъв учител си - начален или гимназиален?
Ама, май днес ще стана досадна, колко пъти писах Embarassed.

# 57
  • Мнения: 880
Момичета, минавам за вечерна проверка.
Албена, поздравления за новата тема. Голям екип сме вече.
ФЛО, предполагам, че вече празнувате! Бъдете все така влюбени /това го прочетох в очите ти/! Поздрави и на твоето влюбено момче, което те е обградило с толкова много любов. Ех, че хубаво! Two Hearts loveuuu txtloves
Останалите момичета да се оправят бързо. Трябва да се гласува все пак. Аз пия сироп от бъз през цялата зима. Миналата година ми подейства добре. Синът ми и той е с подобен вирус, но като 18- годишен тинейджър се дърпа и трудно пие лекарства. Давам клеева тинктура, нишадър, билкови лукчета.
Миналата седмица бях на обучение в Сандански. Чудесен град, чудесна механа, стана голям купон. След това имах доста работа и затова ви пиша чак сега. Ше се радвам да мога да се срещна с вас.
Утре ще чакаме слънцето, защото ще гостувам на мама.
Споделете рецепта за желе от дюли. Имам една чанта и не знам какво да ги правя ?
Лека нощ от мен. Hug Hug Hug Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 8 369
Мили военни момичета, благодаря на СГГ, КАТИВИТА, ПАТЕНЦЕТО И АЛБЕНА за хубавите пожелания. Ще се постараем да ги изпълним Simple Smile

СГГ честито, радвам се, че успя!

КАТИВИТА, не си сама в заблудата си. И аз мислех, че съпругът на Дафиновото листенце е на мисия.

ПАТЕНЦЕ, изобщо не ти пишем неизвинени Simple Smile не се кОси. Щом трябва, пази очетата. Чудя се защо ми е толкова спокойно, като си лягам вечер, а то защо било? Защото милото Патенце ни пази. Hug Hug Hug

АЛБЕНА, убедих ли те, че по-изгодно ще ти е да скокнеш до София да изчистим зъбния камък, отколкото да го чистиш някъде си. Чакам те HugПри това, ще ти го изчистя с обич. Къде другаде това ще ти се случи?

Отивам да спя, че утре заминаваме за село, за няколко часа. Аз трябва да " озъбя" един набор, а ММ да спре водата и електриката и край за тази година. Догодина, живи, здрави - пак.
Приятна вечер, милички и светли сънища luvbed

ЛУННО ЦВЕТЕ, благодаря за милите думи. Всички поздравления прочетох на моето момче. Благодари ви и той. Миличка, надникни при бабите от КГБ. Току що там дадох рецепти за дюли. Само не ми се смей. Аз и на тях им казах: Накарай мързеливия на работа, та да те научи на акъл. Милите ми баби, как ли биха се блещили, ако бяха живи, да видят как правя конфитюр от дюли със сокоизстисквачката , а качамак бъркам не с точилката, а с миксера.  hahaha Joy Joy Joy
И на теб лека и спокойна вечер. Hug
Хайде пак лека нощ

# 59
  • Мнения: 2 411
Добро утро Hug
Не успях за вечерната проверка, а то какви страсти са се разгорели с отсъствието на съпруга ми Wink. Не, не е на мисия /не съм казвала това/, а е на обучение. Трябва и да се учи, не само да се работи Wink.
Фло, ти си нашето вдъхновение. Дай боже всекиму такава любов Heart Eyes. Да сте живи и здрави и дълги години да се радвате един на друг.
Патенце, сега има такива хубави очила, защо се притесняваш? Аз нося от 6 клас и ако знайш ква съм убавица Wink и колко ентелегентна изглеждам Wink 4470 smile3529. Това в кръга на шегата. Винаги можеш да си сложиш и лещи. Не се притеснявай от очилата Hug
 СГГ, да ни кажеш какво стана с ТД.
Относно зъбния камък - вече за трети път го почиствам, но сякаш все по-бързо се натрупва newsm78. Фло, така ли е? След като се започне веднъж с почистването и натрупването е по-бързо.
На всички изпращам много  Hug Hug Hug и болните да оздравяват!

Общи условия

Активация на акаунт