Съпруги на военнослужещи - 14

  • 41 104
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 6 659
Привет от мрачна София  Mr. Green
Обикалям си аз от канцелария на канцелария - от кабинет на кабинет и чаааааакам Whistling

Фло, писах ти и аз ЛС, явно не си го получила... Нищо де, направо ще се чуем, само да приключа тук ooooh!

СГГ, чудесни новини Hug Много се радвам Hug

Лунно цвете, да ти е живо и здраво порасналото момче...Какво ти момче всъщност, той цял мъж! Успехи във всичко, с което се захване му пожелавам!

# 676
  • Мнения: 1 605
Добър ден и от мен.СГГ-браво на детето все така да е занапред.Лунно цвете да ти е живо и здраво момчето
Аз вчера не можах да си изнеса урока,че бяхме много хора и не ни стигна времето,но нищо сега чакам нова дата да ми насрочат.

# 677
  • Мнения: 1 213
СГГ, много добри новини, дано оттук нататък да е все така.
Лунно цвете, да ти е живо и здраво момчето.

# 678
  • София
  • Мнения: 8 434
Привет момичета! Днешният ден беше прекрасен. На глед нищо особено-леко намусено, слабодъждовно, хладничко, а всъщност - ден на очакване, вълнение, среща и приказки, приказки...
И така. От сутринта много бързо работих Wink. По обяд се чухме с Никито и много съм ѝ благодарна, че и тя изяви желание да се запознаем двете с Мъничето.
Нашата дружка и момчето ѝ ме чакаха пред Военна академия. Направихме една малка обзорна екскурзия по центъра и отидохме къде мислите? В нашата си пицария Мис Каприз. Така решихме с Никито, та да знае Мъничето къде ни е сборният пункт.
Момичета, този път не познах. Имах друга представа за гостенката ни, а то... френско парфюмче WinkМного фина, светлокоса, усмихната, а какви бели, красиво наредени зъби... ами професионална увреденост. Не пуши, пие умерено...бира Simple Smile Момчето ѝ също много симпатично. Чудесна двойка, а като прибавим и двете чавета-чудесно семейство. Много ми допаднаха, защото не се скумросваха, а толкова непринуден разговор водихме, смяхме се, с Никото си намериха общи познати. Все едно се познаваме от 100 години. А нашето Мъниче е непресъхващ извор на идеи. Видяхте Коледният календар-направен с обич за децата им. Браво миличка! Радвам ти се. Обядвахме и пак приказвахме и два часа минаха като миг. Изпратихме ги с Никито до Академията. Заминаха си за Пловдив. На 16-ти е защитата. Ще стискаме яко палци. Мъничето го заслужава Simple Smile
Сега ви изоставям, че имам разни задачки. Не знам дали по късно ще ви нагледам. Може би Simple Smile

# 679
  • Мнения: 965
Фло готова да помогне както винаги,благодаря но лекаря идва при нас.СГГ дано винаги са толкова добри новините.Честито на вече големия мъж.Пиша от тел.и с мойте кренвирши натискам по 100 букви

# 680
  • София
  • Мнения: 8 434
ЛУННО ЦВЕТЕ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ВЪВ ВАШИЯ ДОМ. ДА ВИ Е ЖИВО И ЗДРАВО МОМЧЕТО, ДА ИМА МНОГО КЪСМЕТ И УСПЕХИ.

Цветя за мама






Последна редакция: ср, 02 дек 2015, 23:56 от Flo 51

# 681
  • Мнения: 2 419


"Животът е кратък, намерете време за малките неща,които ви правят щастливи, усмихвайте се често,прощавайте бързо, целувайте бавно, обичайте истински, смейте се неконтролируемо! И никога не пренебрегвайте нещо, което може да ви накара да се усмихнете!"

Настроена съм философски Wink. Желая ви прекрасен ден момичета Hug Hug Hug Hug

# 682
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 942
Добро утро и от мен!

sweet_maniche, готин календар! Признавам си, че нямам нерви за това и купуваме от готовите Blush

Адресът ми е правилен Peace

СГГ, чудесни новини.

Flo 51, и аз четох за тази рецепта с Кока кола, само че се натъквах на рецепти и с лук. Препоръчах баща ми да се направи такава, но май не се стигна до там. Ще го имам предвид за напред, но се надявам да не ми се наложи да я прилагам.

Fleure de lune, честит рожден ден на сина ти на патерици! Да е жив и здрав!

В Плевен надали ще има някакъв коледен банкет. Много са малко. Вчера е идвал новият шеф от Карлово, за да се запознае със състава и да обходи мястото. Доколкото разбрах е споменал, че се работи в посока увеличаване на парите от 380 на 420, от които се сформират заплатите. Не вярвам да ги огрее, но не се знае.

Попълнихме си декларацията за големите 60 лв данъчно облекчение.

Не знам дали ще се види снимката, но ще се опитам да си покажа дечковците
Скрит текст:

Успешен и слънчев ден от мен!

# 683
  • Мнения: 1 867
Мириел, страхотни са!!!

А това за парите от 380 на 420 става въпрос за повечето цивилни служители със средно образование масово са на щат с 380 лева по класификатора. И като стане МРЗ 420 те ще са със заплата под МРЗ и затова ще им ги вдигнат. Но за мен това е доста несправедливо , защото в същото време хората с висше образовани ще бъдат без корекция и тяхната заплата ще е с 60-80 лв. по - висока от на тези със средно. Но това е друга тема...

Последна редакция: чт, 03 дек 2015, 10:55 от kativita

# 684
  • Мнения: 503
Много сладички дечица имаш Miriel, да си ти много здравички и весели!!!!

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 6 659
Miriel, да са ти живи и здрави сладурковците Simple Smile

Сколасаха и аз, са ви "видя" Simple Smile
Както вече разбрахте, запознахме се най-накрая и на живо с Фло и Никито Simple Smile Изкарахме се страхотно и направихме план, лятото да ми дойдат на гости Simple Smile А защо не, да си-организираме и една национална срещичка Wink
Фло, благодаря ти за екскурзията из столицата Hug Яд ме е, че нямахме повече време - толкова бързо отлита то в добра компания...

Отивам на тръстиката, пък после по някое време, ако успея, ще намина пак Hug
Цветя и рози на всички... Другото си го знаете Mr. Green

# 686
  • Мнения: 1 605
Много са сладки децата Мириел да са ти живи и здрави.Аз днес реших моята щерка да украсява елхата за да мога да почета малко,че утре имаме изпит за текуща оценка,ноооо и това се оказа невъзможна мисия-постоянно нещо ме пита и ми говори и направо се  изкушавам да я качвам в колата и да я карам на село при баба и дядо

# 687
  • София
  • Мнения: 8 434
Привет и от мен.
Настроението ми от вчера ме държи.  Simple Smile Мъничето и Ники са виновни Wink

МЪНИЧЕ, мислих ви как сте се прибрали, че унесени в приказки, малко се забавихте с тръгването.
 
МИРИЕЛ, много хубави дечица си имате. Да са ви живи и здрави, да ви радват. Каките красавици, а малчо сладурче. smile3501 И аз някога съм варила на децата бабин сироп: Кипват се кромид лук, орехи счупени, но и черупките, индрише, а после се подслажда с желе от дюли. Дали пък нямаше и още нещо newsm78. От както знам този с Колата, вече два пъти го правих и ни помага. Права е Кативита, че едва ли е най-полезният, ама то иначе ще живеем по 300 години, а като приемаме вредни неща - само 150 Wink

ДИМИТРОВА, трудна работа е това да четеш и кукличката да се върти около теб. Карай я при баба и дядо-и те ще ѝ се радват, и тя на тях. Моята внучка вчера се разпореди по телефона, да не "декорирам" аз къщата ни, а тя ще се справи с тази работа, когато пристигнат. Очакваме ги живи и здрави малко преди Бъднивечер да долетят.

Пропуснах вчера да напиша, че НИКИТО беше много готина - с прическа, косата сплетена на две екзотични плитки, а червилото съвсем, ама съвсем като цвета на блузката. Много ѝ се израдвах! Hug

КАТИВИТА, както винаги навременна и точна. Как си миличка?

ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, много умни работи си ни написала. Важното е, да ги изпълняваме. Смея да кажа, че почти всичко изпълнявам. Сега ясно ли ви е, защо съм при вас? Simple Smile За да изпълня всичко на 100% ( това с целуването напр.) се налага и с гаджето да прекарвам известно време. Wink

Хайде сега да ви прегърна една по една и да се приготвям за тръстиката. Да ви напомня, че наближава края на годината и ако не сте ходили на профилактика, отидете, заведете и децата си, че иначе губите това, което ви се полага по Здравна Каса. Заведете и мъжете си Simple Smile До преди да ги вземете от майките им, те са се разправяли с тях. Сега е ваша грижа hahaha Joy




# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 6 659
Фло, след разговора с теб, вчера звъннах на зъболекаря ни - другата седмица всичките дружно сме при него - на мен ще ми оправя единствения мъдрец, на мъжа - ще чисти зъбен камък, пък децата - да гледат и да свикват  Mr. Green

Минавам на бързо, да хвърля по едно око и изчезвам, че работата мен си чака hahaha

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 9 740
sweet_maniche, никакво гледане. Да сядат на стола и да зяпат. Моят дзвер беше колкото твоята дребосъчка, когато я заведох на зъболекар. Една съседка трябваше да си води детето и ние отидохме на разходка с тях, та се възползвах от случая за бойно кръщение. Аз седнах на стола, тя - в мен, за да е на по-високо и така. После сме ходили на празника на зъбките в детска стоматология. Там си е весело. А при нужда от лечение във факултета ги лекуват. До тук - един кариес на млечен зъб, който оправиха, но зъбчето вече го няма.  Peace

Днес съм размазана. А имам още две страници за писане.
Скрит текст:
И да знаете футболистите взимат по 1000 евро заплата и им е забранено да ходят по нощни клубове след 23 часа.  Outta Joint
  hahaha

Miriel, да не се ослушваш, ей. Онези три усмивки от снимката да отидат на преглед и те, ако още не са били.  Grinning Че Фло ще провери, като старши на групата.  Grinning

А за кока-колата против кашлица ни беше казал един лекар преди мнооого години. Може и да не е с лукчета, а просто я сваряваш на котлона, докато излезе всичкото газирано. После си изпиваш чашката като чай.
Иначе друг сироп е с локум, индрише и начукани орехи с черупките. Ама не знам пропорциите.
От илач с лук синът на ММ не иска да близне лук и когато готви, лукът се настъргва на рендето и се слага тайно. Че види ли присъствие на лук, не яде.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт