Re: Най-гадна/коварна за мъжете женска зодия

  • 49 270
  • 656
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
А аз колкото неприятни спомени имам от мъже- Раци, с толкова приятни впечатления съм от жени-Рачки Simple Smile. Около мен има две жени-Рачки, много умни, интелигентни, нестандартни и интересни. С тях общувам леко и приятно. С мъжете Раци-по никакъв начин.
До голяма степен съм съгласна с мнението на Касита за жените Риби.

# 76
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 871
Имам роднина жена Риби. Тази жена не се спира в къщата. Гледа мъж, стара майка, а до скоро и дъщеря си с двете й деца. Ставаше в 5 сутринта да готви. Пълно отдаване на семейството до степен да им стане слугиня, но доста в стил "майка орлица"

# 77
  • София
  • Мнения: 5 197
Обичам жени Везни. Имам 4приятелки. Но една ми е най-любима, защото сме една порода, луди глави и железни нерви.
За жени везни мога да кажа,че имат усет за обличане. Колкото и дрехи,аксесоари и пр.имат по тях, то не седи излишно, а на място. Признала съм ги, че имат стил.
Повечето мъже живеещи с жена везна, са доволни, нахранени и спретнати. Доколкото виждам,  с жена везна се живее спокойно.

# 78
  • Мнения: 15 960
Е, не всички жени Риби са с разхвърляни домове, но не са и първи домакини. Някак са по-социален тип, а не вторачени в дома. Но както писах, в никакъв случай не са мързеливи. И сякаш като млади са по-отнесени и мечтателни, но с напредване на възрастта се активизират и наистина започват да обгрижват огромно домочадие.

Скуба, жени Везни е добре, водят се и също са с лек характер и уравновесени. Да, имат голям усет за дрехи, бижута, но и обичат да харчат и да си угаждат. И моите две най-добри приятелки са Везни.

# 79
  • Мнения: 10 547
Домът ми е опънат като по конец, такова е и работното ми място. И двете са готови за снимка за сп. Наш дом. Не зная дали е от зодията, но и баба ми беше същата- всичко на мястото- и в дома й, и по нея, и що се отнася до домачадието.
Имам приятелка от същата зодия- перфектна домакиня е. Отделно се чудиш, денят 48 часа ли е, от които 20 прекарва в салон за красота, 20 в кухнята и през останалите спи.

# 80
  • София
  • Мнения: 5 197
Касита, коя зодия си?

# 81
  • Мнения: 10 547
Познай!

# 82
  • Мнения: X
На мен са ми дразнещо колебливи и нерешителни.
Ма кво да направя като понякога искам пожар а понякога спокойствие...

# 83
  • Мнения: 1 262
Скуба, екстра си си.Mr. Green

Последна редакция: пн, 02 ное 2015, 22:42 от fiolio

# 84
  • Мнения: 15 960
Така е, и според мен най-важно е в дома ти да е спокойно, а силни емоции винаги можеш да си докараш.

# 85
  • Мнения: X

Рачката нещо се дърпа, мрежа за раци ли да ползвам или бракониерската с взрив

Последна редакция: пн, 02 ное 2015, 23:00 от Анонимен

# 86
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Джулая, че той Ракът с кого си подхожда? Най-добре да си се събират по двойки Раците. Mr. Green

А, да бе! Мерси, никога. Мъж рак не бих погледнала, ако ще да е последният мъж на земята. Може би само, ако е предпоследен, а последният е скорпион, тогава ще се замисля Mr. Green. Това са ми двете най-отвратни зодии за мъже, макар че съм рак и би трябвало да си подхождаме Sick. Мрънкала и депресари.
Много си падам по огнени и земни зодии обаче. Първите ми ходят по гайдата и ме забавляват, не си омръзваме. А вторите са ми много интересни и харизматични.

# 87
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 871
Хубави акъли му давате на Скубата....никаква женска солидарност Crossing Arms После раздел "Семейни взаимоотношения" прелива от теми за изневери Crazy

# 88
  • Мнения: X
Хубави акъли му давате на Скубата....никаква женска солидарност Crossing Arms После раздел "Семейни взаимоотношения" прелива от теми за изневери Crazy

Прелива щото мъжете не могат да се крият. Къв е смисъла да кръшка ако не може да се покрие и го хванат??? Или тръгнал връзка с любовницата да гради. Баси тъпите мъже, нали кат не е любовница вече няма да е тайна тръпка. Именно в това е предимството на любовницата

# 89
  • София
  • Мнения: 5 197
Егати ,мъжете как трезво и логично мислят като изневеряват,  а ние жените /повечето/ го мислим, как ще се чувства този до нас, какво ще стане , ако разбере , семейство . ами мъжете , като в това число влизат всички зодии  не само стрелеца , единственото за което мислят е как жената да не разбере. хахаха
Купон

Общи условия

Активация на акаунт