Re: Най-гадна/коварна за мъжете женска зодия

  • 49 355
  • 656
  •   1
Отговори
# 90
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
Scooba, има ли значение тогава каква зодия ще са жените, ако всички са на някакъв ротационен принцип?! Или ти сега проучваш коя жена/зодия къде да я наместиш в пъзела на живота ти Mr. Green

# 91
  • София
  • Мнения: 661
Нещо ми говори, че въпросът не е в зодията на единия или на другия...а на особеностите и на двамата. Аз примерно съм Скорпион. И вярвам, че мога да бъда чудесен партньор - безкрайно открита, директна, честна и отдадена съм. Стига да чувствам реципрочни по интензитет чувства от другата страна, мога да обърна света. Както с всяко друго нещо, така и с връзката...или съм тотално вътре, или изобщо ме няма. И, бам, за късмет - половинката ми е Близнак. Тотална противоположност. Няма такъв сблъсък на характери. Неговите типични Близнашки особености, които на друг вероятно не биха направили такова впечатление, мен ме влудяват понякога. Моите Скопионски истории...като това, че помня какво е казал или направил преди 10 години...пък не му понасят на него. А вероятно има някъде там зодия, която не би се трогнала чак толкоз. Ама сега...така сме се намерили. Simple Smile

# 92
  • София
  • Мнения: 12 025


Не съм Риби.

# 93
  • Мнения: X
Егати ,мъжете как трезво и логично мислят като изневеряват,  а ние жените /повечето/ го мислим, как ще се чувства този до нас, какво ще стане , ако разбере , семейство . ами мъжете , като в това число влизат всички зодии  не само стрелеца , единственото за което мислят е как жената да не разбере. хахаха
Купон

Това как жената да не разбере е част от предиграта Joy Ако мъжо знае как да се покрие няма що да го мисли семейството а отделя цялото си внимание на обекта на страстта си, тайната жена.

# 94
  • Мнения: X
Scooba, има ли значение тогава каква зодия ще са жените, ако всички са на някакъв ротационен принцип?! Или ти сега проучваш коя жена/зодия къде да я наместиш в пъзела на живота ти Mr. Green

Това беше преди 15 години. Остана ми само зодия змия че последно я откриха Joy

# 95
  • Мнения: X
Не знам за другите жени ,но като се замисля всичките ми приятелки са били все Лъвици, Стрелци, Везни и Скорпион.

Познавам жена Дева като описаните с мъж Стрелец .
Той е нервак , а тя командва парада безпардонно и из-тънко.

За Рибите нямам такива впечатления .
Познавам три ,които са толкова отвеяни , разхвърляни и емоционални ,а домът им е олеле Мале- хаос и мърлявщина. Едната се опитваше да ме убеждава ,че нямало нужда да се слага веро на гъба ,защото чините били чисти и само с изплакване . Мърлява работа ..

Някой преди време ми беше писал ,че жена в Луна Овен е много мъжкои характер и сложна карма за жена .
Аз като типичен Водолей на границата с Козирог и асцендент Дева с Луна в Овен мога да кажа ,че не съм предсказуема и от най-лесните характери . Баба ми все ми казваше навремето ,че ми трябва мнооого търпелив мъж.

# 96
  • София
  • Мнения: 5 197
Peace
Хареса ми цитата вътре
Хм, аз съм Дева с луна в Близнаци,  ОХ'АМАН, май беше казала, че е хубаво да се гледа къде е луната, но защо лии?

# 97
  • Мнения: 46 631
О, да, скорпионът за всяко нещо може да направи скандал. И после се държи, естествено сякаш винаги другият е виновен.

Съска си Девата, да. Но общо взето като я оставиш вкъщи да си домакинства, чисти и подрежда, се успокоява и много-много не те следи.

Аз съм Дева с асцентент Скорпион. Можеш ли да си го представиш  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 15 960
Т.е, докато си чистиш и лъскаш из къщи, все пак следиш. Mr. Green

Мога да си го представя, и аз съм с асцендент Скорпион, но не забелязвам кой знае какви прояви, а няма да е зле. Twisted Evil

# 99
  • Мнения: 46 631
За съжаление чистенето и лъскането не съм го взела от Девите, само лошото  Joy
За забелязването - не знам, да чука човек на глава да не се налага да забелязва  Praynig Mr. Green

По темата - Водолей. Най-добрата ми приятелка от детството е Водолей. Е, каквото и да направи човек все е грешно. И в приятелските отношения, и в семейни, и в каквито се сетите  Rolling Eyes същото забелязах и при още 2 представителки на зодията, но не сме толкова близки, че да да го потвърдя със сигурност... 

# 100
  • София
  • Мнения: 5 197
О, да, скорпионът за всяко нещо може да направи скандал. И после се държи, естествено сякаш винаги другият е виновен.

Съска си Девата, да. Но общо взето като я оставиш вкъщи да си домакинства, чисти и подрежда, се успокоява и много-много не те следи.

Аз съм Дева с асцентент Скорпион. Можеш ли да си го представиш  Mr. Green
Огън  #2gunfire Grinning Sunglasses

# 101
  • Мнения: X
Peace
Хареса ми цитата вътре
Хм, аз съм Дева с луна в Близнаци,  ОХ'АМАН, май беше казала, че е хубаво да се гледа къде е луната, но защо лии?

Леле Уинд, тамън бях почнал да те харесвам а то Дева...  hahaha
Как можа да ми унищожиш деня... Joy

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 13 600
А как разбирате асцентента на зодията си?

# 103
  • Мнения: 175
Ето тук можеш да го изчислиш.

# 104
  • София
  • Мнения: 661
Аз лично ползвам едни таблички в една книжка. Но и онлайн има калкулатори. Трябва да знаеш обаче часа на раждане. Аз съм Скорпион с асцендент Овен, според тези таблички.

Общи условия

Активация на акаунт