Търся частни уроци по немски за дете.

  • 2 049
  • 2
  •   1
Отговори
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Здравейте,имам син на 10 години,който последните 6 години е живял в Германия.Желаем да продължи изучаването на немски език по програмата за 4-ти клас на провинция Байерн.Учебник и учебна тетрадка съм закупила.Предпочитам преподавателя да е с майчин език немски,но не успявам да намеря такъв.Бихте ли ме посъветвали къде да търся.Благодаря!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 526
Незнам дали в Гьоте институт имат такива учители и дали изобщо дават частни уроци на малки деца. Нищо не пречи да ги питаш. Може да потърсиш инфо в някои немски частни училища, може там да има или по школите - Шилер, Дойче Шуле, Алианс, аз не съм ги запомнила всичките. Дъщеря ми също ще я записвам на частни уроци, но тя е съвсем в началото и учителите ще са си българи. Да ти кажа като ровех из нета не съм намирала учители с майчин немски. Дано някой, който е ползвал такъв учител да пише в темата, защото и на мен ще ми е интересно.

# 2
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
В Гьоте институт е след 15 годишна възраст.Звънях на Шилер и Дойче шуле,дори и на Увекинд. Оставила съм си телефона,но за сега никой не ми се е обадил.В Алианс нямат учители немци. Предпочитанието ми за немски преподавател/ка е единствено заради произношението. Детето говори без акцент и бих искала да запази произношението.За сега намерих само тук http://www.ihsofia.com/ezikovi-kursove/angliiski-i-nemski-ezik-deca/,но цената ми е малко висока.Освен немски плащам и куп други неща за детето.
Дано се включат и други мами.

Общи условия

Активация на акаунт