Всякакви въпроси относно съдомиялните - 17

  • 72 844
  • 739
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 633
По-нагоре писах, че магазинът се намира точно до училище Душо Хаджидеков. А линка е от друг магазин, който някога съществуваше пак до училището, но преди две години затвориха магазина и предлагат само онлайн доставки.
Венито писа, че таблетките се предлагат и в Лекси.

Да, този го знам. Още днес ще взема да пробвам с тези таблетки.

Благодаря!

# 451
  • Мнения: 799
Момичета,

Да попитам възможно ли е от съдомиялната да ми се напука керамичната тава  newsm78   Много странно, че след всяко миене виждам все повече и повече пукнатинки  Thinking

# 452
  • Варна
  • Мнения: 987
Може да и е дошла в повечко температурата  newsm78

# 453
  • Мнения: 799
Може да и е дошла в повечко температурата  newsm78

Ами все я мия на 70 градуса, явно може и от това да е  Peace  Ще си я мия на ръка  Crossing Arms

# 454
  • Мнения: X
Не е от температурата според мен. Все пак във фурната температурата е много по-висока от 70 градуса. Според мен при нормална употреба съдовете може да получат микропукнатини които ние не виждаме. Миейки тези съдове в съдомиялната под въздействие на препаратите които са алкални иза да свалят мръсотията тези пукнатини се разширяват. Спасение няма. Зависи си от качеството на самите съдове - дали първоначално те ще получат тези микропукнатини при печене във фурната.

# 455
  • Мнения: 294
Благодаря , ще пробвам и аз тези Грюн Грийн таблетки , нали са еко ?

# 456
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 763
Нуб,
Какво стана с твоята машинка? Относно таблетките ГГ, не са лоши, но за загоряло не стават.

# 457
  • Мнения: 294
Ами за сега си има вода в казанчето като отварям . Но солта пак не е съвсем разтворена . Ще чакам пак като ми светне лампата да видя дали  пак е твърда солта и тогава ще я махна и ще сложа друга .

# 458
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ами тя солта не се разтваря наведнъж, разтваря се постепенно при всяко ползване. Трябва да има вода и сол вътре.

# 459
  • Sofia
  • Мнения: 4 125
Момичета, не знам дали е обсъждано, но бих искала да попитам дали могат да се мият т.е дали има място за тенджери и тави в по-малките съдомиални - 45см ?

# 460
  • Мнения: 799
Не е от температурата според мен. Все пак във фурната температурата е много по-висока от 70 градуса. Според мен при нормална употреба съдовете може да получат микропукнатини които ние не виждаме. Миейки тези съдове в съдомиялната под въздействие на препаратите които са алкални иза да свалят мръсотията тези пукнатини се разширяват. Спасение няма. Зависи си от качеството на самите съдове - дали първоначално те ще получат тези микропукнатини при печене във фурната.

Благодаря ти  Hug

# 461
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 106
Момичета, не знам дали е обсъждано, но бих искала да попитам дали могат да се мият т.е дали има място за тенджери и тави в по-малките съдомиални - 45см ?
Зависи от размерите на тавите, от подвижността на горната кошница.
Принципно - да .

# 462
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Момичета, не знам дали е обсъждано, но бих искала да попитам дали могат да се мият т.е дали има място за тенджери и тави в по-малките съдомиални - 45см ?

Има -да, ако нямаш място за голяма, смело вземай 45 см.

# 463
  • София
  • Мнения: 9 601
Аз съм с 45см-во Беко. Peace
 Толкова пералнята ми беше -в тази кухненска ниша- да го нарека. С толкова място трябваше да се примири и новата съдомиялна. Grinning
Няма по-добра инвестиция за моя дом от тази машинка!!! Hug
И тави и тенджери и тигани, всичко събира! Е, разбира се не всичко наведнъж. Mr. Green
Слагам всичко в задната част на долната кошница, ако е нужно регулирам височината на горната кошница и пускам дългата еко програма. Плацикат си се там на спокойствие Simple Smile.
Изваждам блестящи съдове винаги. Тава от печено пиле с картофи, емайл- идеално лъсната. Тенджера под налягане с височина 24см-също идеално си се измива.  bowuu

# 464
  • Мнения: 13 227
И нашата е 45 см., събирам всичко, даже сега съм сложила две тенджери под налягане, една тава, полегнала между тях, купички, чинии...

Общи условия

Активация на акаунт