Отзиви за фитнес гривни и smart watches

  • 139 072
  • 935
  •   1
Отговори
# 570
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Обърнете се към сервизния център на Huawei 👌

# 571
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 297
Обърнете се към сервизния център на Huawei 👌
Благодаря много

# 572
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
А моделът измерва ли изобщо кръвно наягане?
Сънят ви обаче е като на бебе! Аз ако докара 6-7 часа, викам ура Simple Smile

# 573
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 297
А моделът измерва ли изобщо кръвно наягане?
Сънят ви обаче е като на бебе! Аз ако докара 6-7 часа, викам ура Simple Smile
Това ми се случва само събота и неделя, през седмицата е малко над 7 часа, което за мен също е добре. Дълбокият сън не мога да го оправя , но като цяло бива.

Моделът е този https://consumer.huawei.com/bg/wearables/watch-gt3-pro-ceramic/? … 6JHBoCv7EQAvD_BwE
В характеристиките пише това:  "Кръвното ви ще бъде автоматично измерено, докато сте в покой. Откриването в активно състояние не се поддържа. Този продукт не е медицинско устройство. Данните и резултатите от мониторинга са само за справка, а не за диагностична или медицинска употреба."

# 574
  • София
  • Мнения: 813
И аз съм с Huawei gt3 pro, но не бялата версия, веднъж ми измери кръвното, не зная как, след това ми казва свържете устройството което поддържа тази функция... Не ми е важно кръвното, и си мисля че ме може да мери, ако бъркам, ще следя с интерес дискусията.

# 575
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 297
На мен също не ми е важно, просто искам да знам дали може и ако може как. Писах на съпорта в страницата на Huawei, ще ви пиша дали са ми отговорили

# 576
  • Мнения: 198
здр да попитам кои смарт часовници са съвместими стелефони Нокиа?

# 577
  • Мнения: 965
Здравейте, от известно време съм с Huawei gt3 pro, но не мога да разбера как се измерва кръвното с него. В приложението ми дава да избера измерване на кръвно и след това ми искача прозорец да сдвоя устройството, а часовникът е сдвоен вече. Като изпълня това, което посочва съветника и раздвоя и сдвоя наново, пак не се получава. Къде бъркам?? Ако някой е попадал на клипче или някакви стъпки как точно се прави, ще се радвам да ми помогне. Ето какво ми излиза на екрана:


След като дам Старт се появява да избера устройството и след като го избера излиза това

След, което започва да сканира


Трябва и часовника ви да има такава фунция, приложението има такива опции, но ако часовника не отмерва кръвно няма да ви излезе само. И аз съм с това приложение, но часовника ми не отмерва кръвно и телесна температура и не може да отчете само, може ръчно да се добави.

# 578
  • Мнения: 276
Колебая се между Xiaomi Mi Band 5 и Huawei Band 7.Кое от двете ще препоръчате?

# 579
  • Мнения: 12 301
Хм, защо Mi Band 5, тя 7цата излезе миналата година, предполагам че вече гласят 8 да излиза... При 7цата най-същественото ново което казват че са добавили е смарт аларма спрямо фазите на съня. Майка ми има такава гривна, но не ползва почти нищо от функциите и не мога да дам отзив как се справя с това. Аз съм с 6 и за целта съм сложила отделно още едно приложение, което прави използването малко по-сложно.
5 още миналата година я даваха като подарък към други покупки, съмнявам се че някой би си я купил в момента. Освен че е морално остаряла, ако действително е произведена преди години, съм скептична и акумулаторна батерия на толкова време престой как би се държала после... та не е само до това да е най-новото, дето и не на всеки му е нужно.
Не е точно отговор на въпроса кое от двете, но да си дам моите 2 стотинки относно Mi Band, според мен не си заслужава толкова по-стар модел от актуалния. Цените на Huawei Band 7 и на Mi Band 7 като че ли са от един порядък. На Mi Band 5 единственото предимство би било че струва наполовина, което пак не е огромна сума като разлика де.

# 580
  • Мнения: 6 166
Huawei 7 ползвам от няколко месеца и нямам никакви забележки,на две седмици я зареждам.Бях пробвала mi band 6 преди това и не съм доволна с отчитането на крачките,батерията е слаба за мен,отделно каишката се разкачваше лесно.

# 581
  • Мнения: 12 301
За крачките не съм забелязала да ме "лъже" 6цата, след като се "обучим" на няколко разходки, което ми се вижда нормално да го има. Каишката за сега държи, което ме изненада - очаквах че няма да изкара дълго и че резервните които си взех от Алиекспрес  ще ми потрябват не само за като ми омръзне черната.
Гледам че съм я купила през май 2021ва, времето в което не я нося е само докато съм под душа. Леко ме е яд че не дочаках 7цата, но като цяло ми върши работа за това за което я използвам. За батерията е така - не може да се сравнява с 2 седмици, зареждам на седмица или малко повече. С уговорката че съм я оставила да следи пулс доста на често и всякакви такива, което си дава разлика.

# 582
  • Мнения: 276
Ами ето пролича си,че не съм следила новите неща.Просто като че ли бях чела добри отзиви за Mi Band 5 и я бях добавила в любими.Сега сравних седмиците и на двете марки в един два сайта и не ми дава кой знае какви разлики освен в дисплея.Това,ча на Huawei  батерията  държи две седмици е голям +.

# 583
  • Мнения: 12 301
Потърси ревюта и отзиви, те като характеристики наистина не са толкова различни иначе, цените им също, та поне мнения от потребители да видиш. От миналата година са и двете, би трябвало да намериш достатъчно и за двете гривни из де що се сетиш медии. 5цата не че не е за хвалене, но хваленето на този модел беше когато той беше актуален. А той отдавна не е. Аз и от Mi Band 3 си бях доволна, ако е там въпросът, а пък нейната батерия държеше май къмто 3 седмици Grinning Ама беше то, сега не бих я препоръчала такава стара.

# 584
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Ползва Honor band 5 и е свързано към Huawei приложението за здраве. Работеше си перфектно,докато не мина една актуализация. И дали от нея или не, но проверка на съня заби на дата 15.02. и от тогава не мога да я активирам и съъответно не се прехвърлят данните за сън на телефона от часовника. Рестартирах часовника, изтрих данни и нищо не става. Самото приложение не мога да му изтрия нищо. Ако го деактивирам, не го намирам да го сваля отново. Много ме  е яд, заради следене на съня, го ползвам главно.
Имам усещане, че проблема е със самото приложение, но ...нещо не се справям.

Общи условия

Активация на акаунт