Искам да кажа ... (59)

  • 43 056
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 972

Аз не знам вие в какви звездни хотели сте били, но даже и в повечето 4-звездни не можеш да отидеш на обяд или вечеря по къси гащи, каквито аз вече казах, че нося на морето.
Последният в който ме помолиха учтиво да си обуя панталон беше в Слънчев бряг. Маджестик мисля, че се казваше хотела.
Ами сигурно са ти били прекалено къси гащите и си ги скандализирала може би....



Не съм ги скандализирала си мисля, просто имаше дрескод и аз не се съобразих с това. Аз бях през 2013 там и сега погледнах хотела във боокинг. Най-много оплаквания имало заради дрескода и са го отменили. В чужбина не са ми правили забележки освен в Турция и то на обяд. И пак заради къси гащи Crazy По бански обаче никога не съм ходила да ям Joy Joy

# 691
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
По бански обаче никога не съм ходила да ям Joy Joy
И аз, даже и за плажното капанче се увивам старателно в пареото. Свенлива съм явно Laughing

# 692
  • София, Младост
  • Мнения: 2 416
 Имам бързо питане към правещите инхалации с пулмикорт- като отворя една ампулка мога ли дс я ползвам на 2 пъти или трябва да изхвърлям остатъка?

# 693
  • София
  • Мнения: 10 825
Имам бързо питане към правещите инхалации с пулмикорт- като отворя една ампулка мога ли дс я ползвам на 2 пъти или трябва да изхвърлям остатъка?
можеш
съхранявай я в хладилник увита във фолио за свежо съхранение. До 24 часа трябва да я използваш.



Стиснете ни утре сутринта палци, на доктор с Емма сме  Praynig

# 694
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Не на състезание, на разходка ходихме там, обаче не можах да си намеря читав хотел в Плевен. И аз се бях засилила в парк-хотел Кайлъка да запазвам, обаче Сесил ме разубеди. Спахме в Ловеч
Пфуф,  ooooh!...не ми е вариант Ловеч.За една вечер ще го тестваме,ама скъпо и скапано заплашват да е  Crossing Arms

Късмет утре на прегледа с Емма  Peace!

# 695
  • Мнения: 3 819
GeNa,
погледни тук
Не в хотела, а във вила Кайлъка. Мисля, че засега това е най-прилично в Плевен.

# 696
  • Мнения: 4 291
Онна, успех Hug

# 697
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Алиска, благодаря  Hug

Скрит текст:
изглежда доста обещаващо, за съжаление след запитването отговориха,че нямат 2 свободни къщи/стаи. newsm78 Нищо, де за една вечер не е кой знае какво,а и другото семейство държат да има вътрешен басейн. Дано става за ползване  Praynig

# 698
  • Мнения: 13 028
Имам бързо питане към правещите инхалации с пулмикорт- като отворя една ампулка мога ли дс я ползвам на 2 пъти или трябва да изхвърлям остатъка?


Отворената респула може ад се съхранява до максимум 12 часа! Тоест, ако имаш по една инхалация дневно, както е при Жаки, не става за употреба останалата половинка.
Не че ще стане нещо, но няма ефект лекарството все едно инхалираш само ФР.
Аз я направих тази беля първата седмица от незнание.

Онна, стискам силно! Всичко ще е наред!

Аз сложих да варя два октопода, правя ги на пликчета, замразявам и ги ползвам за салати, супа или ей така сотиран с масло. И двата купени от Лидл, да ама, единия се свари, а другия не ще...вече два часа що така не знам. Още малко го чакам и ще го сполети зло:)

Последна редакция: вт, 03 ное 2015, 21:41 от JACKLIN*

# 699
  • Мнения: 22 499
GeNa, защо държиш на парк Кайлъка? Там има 3хотела и 3те не струват.
Ако ще сте с кола, по-добре спете в парк-мотел Гривица.
В Плевен читав хотел няма.

# 700
  • София
  • Мнения: 1 590
Най-накрая ви изчетох Hug
Много работа, бе Tired направо луднах!!!

На къмпинг не съм била, в далечни минали години съм спала няколко нощи в каравана на Арапя, ама заливчето беше пусто, прекрасно, само сърф училището и две-три компании. Нощно къпане, нестинарстване ... ееех!
Ама на палатка не мога да стъпя!
Буболечки, клечки, червеи, змии  #Shocked
Иначе се възхищавам на тези, дето могат!

Миди много обичам, ама не са най-полезната храна, май newsm78 Нали пречиствали морето, вредното къде остава... Хапвам по една, две, че съм пощалива Grinning ама повече не смея!
И кученцето ми, което е всеядно (яде всичко, което падне докато готвя - лук, обелки), яде хартия и пластмаса Laughing ама като му дадох мида, я изплю и чак се разтърси цялото от отвращение Mr. Green

Да ви се оплача, не мога да се адаптирам към смяната на времето! За първи път ми се случва!
Часовниците в спалните са разбутани, стоят на високо и не мога да намеря стълбата, за да ги наглася, синът ми им вадил батериите защото му тракали #2gunfire Няма да ги каня вече с преспиване! ooooh!
Ставам да пия кафе в 6.30 и после виждам, че не е 6.30 а 4.30 Joy И това вече поне три сутрини!

Жаки, октопода не е ли като калмарите? Като го превариш, все по-твърд да става?



# 701
  • Мнения: 13 028
Сесил, имаше един не лош, ама да ме убиеш не се сещам как се казваше. На центъра някъде, беше близо до клиника Света Марина. В него отседнахме след операцията ми там. С хубави чисти стаи, имаше кожени мебели, нищо друго не помня. За басейн обаче не знам дали има. 100-тина лева беше стаята тогава, сега може и повече да е. Много се ядосвам така, като не мога да се сетя за нещо, остарях:))


Бе, Луси, вече няколко пъти варя и няма проблем, тоя нещо е менте:))) С коркови тапи го варя и малко кола, става мозък обикновено.

# 702
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
За недолюбващите палатките има едни подвижни такива - скиф му казваме ние. То си е ремарке - върху което се опъва палатката. На гуми - височко - трудно долазва някоя гадина.  Peace
Опъва се лесно... Е, влачиш го след аУтомобила, ама ....
Къмпингуването си има чар, но...в определена възраст и с определена нагласа.
И аз вече съм за твърдо легло и плътни стени!  Laughing
Звездите не ми влияят много, особено лятото. Виж, зимата съм с претенции. Големи!  Naughty

Някой питаше за Велинград - Макси.  Peace Може и Акватоник, но нещо....занижиха.
Свети Спас ми е тръпка, но наистина е в нищото. Но пък и не се налага да излизаш.

Последна редакция: вт, 03 ное 2015, 22:13 от Wild_rabbit

# 703
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
GeNa, защо държиш на парк Кайлъка?

Скрит текст:
Синковецът иска да гледа турнира,за който ще ходим и който ще се играе в някакъв туристически дом в Кайлъка,та за това,уж да сме по-наблизо... newsm78. А ,с кола сме разбира се,даже с няколко  Crazy.Може пък в Ростов да се настаним,утре ще го обсъдя пак с другата девойка.Признавам,че не очаквах такива цени и такива коментари  Thinking

Благодаря за включването  bouquet

# 704
  • Мнения: 22 499
Гена, Ростов и Балкан по-добре не. Почти соц обзавеждане е. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт